1.
1999 yılından beri rusya'yı yöneten ve bu sene yapılan referandumla 2036 yılına kadar devlet başkanlığının önü açılan rusya'nın cumhurbaşkanı.

e tabi ki ruslar buldular böyle büyük bir lideri bırakmazlar. çok büyük adamdır kendisi...
devamını gör...
2.
çok büyük diktatör, muhalifleri tek tek temizliyor. olası bir güçlü muhalefetle karşılaşılırsa içindeki diktatör doğacaktır. çoğumuzun böyle diktatöre can kurban dediğini duyar gibi olduğum aşırı güçlü lider.
devamını gör...
sözlüğümüzü kendi cebinden fonladığı iddia edilen cengaver rus lider.
devamını gör...
diktatör ve katildir.
devamını gör...
korkutucu görünür.her an kung fu yapabilir.
devamını gör...
zamanında kgb ajanıyken türkiye'de de ajanlık yaptığı söylenen, ayıya binme gibi hobilere sahip olan rus lider.
devamını gör...
asıl adı veli demirpotindir aslen kars kağızmanlıdır. soyu 93 harbinden önce ruslar tarafından kars civarına yerleştirilen malakanlara dayanır.
devamını gör...
görsel
devamını gör...
ne biçim adam anlayamadım. sinsi ama biraz da değil. rusya'nın başkanı olmak için doğmuş gibi. niye derseniz, bana kalırsa ülkesinin temsili gibi bir şey.
(bkz: sen istiyor s400)
devamını gör...
cinsiyetçi tabirleri hiç sevmem ve kullanmam. ama bir defaya mahsus bu dayıda 50 kilo d****k var türü bir tanımlama yapma ihtiyacı hissetim. özel hayatında hiç de böyle sert hayt huyt bir herif olduğunu sanmıyorum. sovyetler birliği mesleğinde çok başarılı insanlar yetiştirirdi. bu herif de vücut dilinde mükemmel eğitilmiş kgb tarafından. e tabii salt vücut diliyle dünyanın en büyük coğrafyasına sahip ülkesi yönetilemez. bu dayı belki de şu an yaşayan en zeki insanlardan birisi.

20 yıldır kimse rusya'ya o*****luk yapmaya cesaret edemez. almanya bile yapmaya çalıştı beceremedi. bunun sebebi rusya devletinin kimseye o*****luk yapmaması. s****eğim dediği devleti göstere göstere bağırta bağırta s***r.
mesela abd'ye o*****luk yapılabilir. zira onlar dış politikada 7 göbekten o*****dur. yani esnektir demek istedim. dış politika gücünü de biraz bundan alırlar. rusya ise gücünü katılığından alır.

putin kardaş allah sana uzun ömür versin demiyorum zira s***mde değilsin. yengeyi de boşayıp yerine aldığın karının vücudu bizim hamal emrullah dayıya benziyor. halde sırtına kasaları koy yeğmiyeci olarak çalıştır. öyle karı mı olur lan.
devamını gör...
dönek boş ve onursuz.
slavların yüz karası.
devamını gör...
zeki ve sinsi.
devamını gör...
kafa sözlük nikini biliyorum ama söylemem.*
devamını gör...
eskiden kgb ajanlığı da yapmış olan siyasetçi ve rusya'nın lideri. dünyanın en güçlü insanları listesine hep en üst sıralardan girer aynı zamanda.
devamını gör...
bir dönem kgb adına antalyada bulunmuş günümüzün rusya devlet başkanı.
bi ölsede rahat etsek dediğim diktatör.
devamını gör...
yoldaş benjamin franklin'in hamisi olan zattır.
devamını gör...
12 yasında biri olarak tebrik ettiğim adam. evet.
devamını gör...
rusya'nın erdoğan'ıdır.
(acaba o da muhalifi olan birine "bay keanu" falan diyor mudur?)
devamını gör...
bizdekinin rus versiyonu.
al birini sok ötekine.
devamını gör...
namıdiğer 4. petro.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"vladimir putin" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim