1.
facebook tarafından satın alınmış anlık mesajlaşma ve sesli/görüntülü arama uygulaması. ırc, ıcq, msn, facebook messenger derken çağımızın en popüleri kendisidir. facebook whatsapp'ı satın alarak doğru bir hamle yaptı bence. aynı şekilde kendisine büyük darbe vuracak instagramı da satın alması çok akıllıcaydı.
devamını gör...
2.
güzel bir uygulama ama ben bu kadar ulaşılabilir olmayı sevmiyorum sanırım. son görülmemi kapatsam bile çevrimiçiyken kabak gibi görünmek, uzun uzun mesajlaşmalar bir tık geriyor beni.
devamını gör...
3.
en az girdiğim uygulamadır
devamını gör...
4.
2000in başlarında telefonun ilk çıktığı yıllarda acaba bu mesajlaşma işini bedava yapabilir miyiz diye düşündüğüm engelsiz app.
+ bırak be oğlum, sadece sen mi düşündün?
devamını gör...
5.
verilerin gizli tutulmadığını düşündüğüm uygulama
devamını gör...
6.
anında karşı tarafa ulaşılabilen ses kayıtları yollayabileceğimiz, görüntülü veya sesli arama yapılan bir uygulama. büyük buluş:)
devamını gör...
7.
doğru yazılışı whatsapp olan uygulamadır
devamını gör...
8.
(bkz: whatsapp)
devamını gör...
9.
kişiye göre kullanım amacı değişir..
devamını gör...
10.
okul-sınıf grubu bilgilendirmeleri için kullanmak zorunda olduğum uygulama..
devamını gör...
11.
mecburiyetten dolayı kullandığım tek telefon uygulaması.
devamını gör...
12.
günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir
devamını gör...
13.
sms'i bitiren, tıpkı msn messenger gibi anında mesajlaşma* imkanı sağlayan, tercihen son görülme tarihi ile kişinin whatsapp'e en son girdiği tarihi gösteren, aynı zamanda görüntülü konuşma ve grup görüşme imkanı veren ücretsiz uygulama.
devamını gör...
14.
bedava olduğunu yazanlar olmuş. sevdiğim bir söz var. hiçbir şey bedavaya verilenden daha pahalı değildir. adamlar bütün hayatımızı dinliyor. bedava diye bir şey yok. belki çok önemli gelmeyebilir veya dinlesin ne olacak benim gizlim saklım yok denilebilir.

bugun için belki öyledir. yarın belki makbul vatandaş tanımı değişir bir de bakmışsın yediğiniz hurmalar kendini hatırlatmış.

ben hiç değilse telefonla konuşurken özgürce konuşmak isterim. yoksa zaten 1984 oluyor.
devamını gör...
15.
okunuşu "vatsep"* şeklindedir ama genellikle "vatsap" şeklinde yanlış okunur. alt tarafı bir uygulama olan bu şeyin adını yanlış okumak ayıp değildir ama bazı kendini bilmezler öyle olduğunu sanabilir.
devamını gör...
16.
günümüz ilişkilerinin olmazsa olmaz iletişim aracı olan uygulama. ayrıca modern zaman çapkınlığını daha kolay hale getirmiştir, insanlar telefon istemek adına whatsapp sorup işi çözmeye başladılar. bu bağlamda sevip, saydığımız teknoloji.
devamını gör...
17.
nokia 5800 ile bir zamanlar internetsiz girilebildiğim uygulamadır. (bkz: nokia 58 00)
devamını gör...
18.
sevgiliniz veya bir yakınınız yurt dışında ise, ocağınıza incir ağacı dikmek isteyen operatörlerin ezeli düşmanıdır.
devamını gör...
19.
yıllar yıllar önce zamanında para verip satın aldığım, sonradan bedava olup beni uyuz etmiş uygulama.
devamını gör...
20.
telefon numarası bazlı bilgi toplamak için müthiş bir aplikasyon. mevcut sosyal medya platformlarının toplayamadığı verileri de bu topluyor, sonuç olarak ne oluyor? daha çok bilgi daha çok para ve güç tabii ki.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"whatsapp" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim