benimde mezun olarak gireceğim sınav. umarım bu sene olur.
devamını gör...
yükseköğretim kurumları sınavı'nın 2021 ayağı.
devamını gör...
merhaba artık burdan sovecegim.
devamını gör...
geçen seneki sınava göre daha seçici olacağını fakat önceki senelerden farklı olarak girecek aday sayısını acayip artmayacağını düşündüğüm sınav.
devamını gör...
5 yıllık mezunlarla 2003 lülerin beraber gireceği çok zorlayacaklarını düşündüğüm sınav
devamını gör...
tüm konuların çıkacağı düşünüldüğünde online eğitim ve sınırlı süre için dershane ile bir şeyler öğrenmiş lise son öğrencilerinin hiç olmadığı kadar eğitimde eşitsizlik ile girecekleri yükseköğretim kurumları sınavı şeklinde açılıma sahip olan sınavdır. ayrıca sınavın psikolojik olarak okullarda veya dershanlerde yapılan töder, özdebir gibi sınavların stresini yerinde yaşayamadan girecekleri için 2003 doğumluları zorlayacağını düşünüyorum.
tahminlerime gelirse; zorluk açısından geçmişteki muadillerine göre pek farklılık göstereceğini düşünmüyorum , ayt tabii ki önemini koruyacak ancak geçtiğimiz senede gördüğümüz gibi tyt sınavının da elemede büyük katkısı olabilir özellikle türkçesinden şüphesi olan varsa kesinlikle açıklarını kapatmalı. tyt matematik ve fen içerisinde her sınavda olduğu gibi eleyeci sorular bulunabilir ve zaman yönetimi de sona bıraktığınız derse göre çok önemli, mesela benim sıralamam türkçe-fen-sosyal-matematik şeklinde ilerleyerek matematiğe olabildiğince zaman bırakmaktı ancak bu sıralamayı kendi zayıflıklarınıza veya güçlü olduğunuz derslere göre özelleştirmelisiniz.
bir tavsiye vermem gerekirse ortak bir grupla (sınıfınız olabilir, dershaneniz olabilir) girdiğiniz sınavlarda konularınız bitmeden kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın, birinin sizden önce öğrendiği bir konu onu sizin önünüze geçirebilir ve başarısız olduğunuz hissine kapılabilirsiniz, konularınızı bitirmeden önce sonuçlarınız yalnızca eski halinizle karşılaştırın ve hep üzerine eklemeye çalışın konularınız bittikten sonra rakiplerinizle daha uygun bir karşılaştırma yapabilirsiniz.
inanın, çalışın, başarın.
devamını gör...
allstar konseptiyle düzenlenecek yarışmadır.
devamını gör...
mezun tayfa üyesi olarak katılacağım sınav.
devamını gör...
onuda online yapsalar.
devamını gör...
mezun olarak gireceği sınav . sınav sonrasında bakalım nereyi kazanacağız.
devamını gör...
bu sefer üniversiteli olarak gireceğim sınavdır.
ulan bir kere de baskı altında olmadan gireyim nasıl oluyor bi tadına bakayım.
keyifli gireyim bir kere de mutlu mutlu takılayım.
devamını gör...
kendimi denemek için gireceğim sınav. bakalım stres yokken nasıl bir sonuç alacağım.
devamını gör...
uykumu kaçıran sınavdır
devamını gör...
ciddi şekilde hazırlanan, hedefi olan yazarlar, çözümünde zorlandıkları anlayamadıkları "coğrafya" sorularını bana getirebilirler. memnuniyetle yardımcı olurum.
devamını gör...
hali hazırda üniversitem varken hazırlandığım sınav.
her türlü türkçe sorularına bakabilirim.
(bkz: türkçe öğretmenliği) istiyorum.
devamını gör...
hazırlananlarına sabırlar ve başarılar dilediğim üniversiteye giriş sınavı. üstteki tatlı yazarlarımız gibi ben de matematik sorularınıza memnuniyetle yardımcı olabilirim. umarım olabildiğince stressiz bir süreç olur hepiniz için.
devamını gör...
başvuruları ne zaman olduğunu bilen varsa turuculuyabilir.
devamını gör...
beni bekleyen sınav ve ümidimin sıfır olduğu sınav. öyle bir zamanda öyle bir sistemde yaşıyoruz ki sınavı kazanacağıma dair olan umudum eksilerde küçükken hep hayal kurardım şu şu mesleği istiyorum diye ama boş hayaller olduğunu şimdi anlıyorum.
devamını gör...
son 158.
devamını gör...
2020 yks'sinden farklı olmasını umduğumuz sınavdır.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yks 2021" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim