çok saçma olsa bile kalbime dokunan her şeye ağladığım için ve tutulamadığını düşündüğüm için inandırıcı gelmeyen olaydır.
devamını gör...
belki her şeye göğüs gerebilecek kadar güçlüsündür ya da belki ağlayamayacak kadar güçsüz. kim bilir?
devamını gör...
göz yaşları bir nevi duyguların taşması dan kaynaklı vucudun kendini rahatlatma durumudur. ama ağlayamamak asla rahatlayamamaktır. içinde bir yerlerde seni hep kemiren bir dürtü - duygu olur. hani böyle salya sümük ağlasan sanki kendine geleceksin her şey düzelecekmiş gibi hissettirir. maalesef benim de içinde bulunduğum bir grup insan bundan muzdaripiz
devamını gör...
eğer üzülüp ağlayamıyorsan kendini salmamandan kaynaklanıyordur. ciddi bir meseledir ağlayamamak. insanın bıçaklanıp vucudundan kan akmamasına benzer. ağlayamayan arkadaşların bir doktora görünmesi gerekir. eğer üzülüp ağlayamıyorsa.
devamını gör...
herhangi bir örümceğin, ağ yapabilme özelliğini kullanamamasıdır.

evet tam da budur.
devamını gör...
uzun süre düzenli antidepresan kullanımının sebep olduğu durum. amaan ağlasam ne olacak şimdi, boşver diyip geçiyorsun.
devamını gör...
galiba ağlamanın hayatım boyunca güçsüzlük ve utanç verici bir şey olduğunu düşündüm. hatırlıyorum da ben küçük yaşlardayken ailecek izlediğimiz duygusal filmler olurdu. filmi izlerken aile fertlerinin hepsi ağlardı ya da gözleri dolardı.ben ise tek tek onlara bakıp ,gözümden süzülmeye çalışan göz yaşlarını çaktırmadan silerdim.daha sonra da ağlamamış gibi yapıp yüzlerine gülerdim.şimdilerdeyse yine ağlayamıyorum fakat bazen çok acayip bir şey oluyor .evde yalnız başına çok komik bir film izlerken esprilere katıla katıla gülme esnasında bir anda hıçkırarak ağlamaya başlıyorum. tabi sonra hemen geçiyor ve sadece yine bunu ben biliyorum.
devamını gör...
sev de gör, nasıl ağlatıyorlar...
devamını gör...
boğazında oluşan yumruyla kalakalmaktır. ağlayamadıkça daha çok acıtır o yumru.
devamını gör...
içi kan ağlayan bir insan ağlamayadığında bunun ızdırabını çeker.
devamını gör...
yasadigi olayi gidip tanidigi herkese anlatmis, anlatirken de sadece dinlenmek ve anlattigi kisinin yaninda olmasini istemistir ama istedigini bulamayan bu insan o kadar insana anlattikca acisina alismis ve bu sebeple aglayamamaya baslamistir..
devamını gör...
belli bir raddeye gelen insanların, artık başlarına gelen olayları yadırgamış olma hali yüzünden ağlanılası durumlarda yaşanan tepkisizlik.
devamını gör...
sanırım benim için travmatik bir olayla başladı.
en eski dostum lise yıllarımda kanserden vefat edince, kabir başında babası bunlar oğlumun kardeşi diyerek bize sarıldı hıçkıra hıçkıra. o günden beri ağlamadım. ağlanacak şeyler küçük geldiğinden midir yoksa olayın etkisi mi bilmiyorum.
devamını gör...
ruh sağlığınızın error vermesine ramak kalmış olabilme durumudur..
devamını gör...
babamı kaybettikten sonra rahat ağlayamadım. düğüm düğüm oldu içim. tek tek çözüp öyle ağlayacam.
devamını gör...
bazıları bilmez ama ağlayamamak güçsüzlük belirtisidir . ben anlayamıyorum. bazen gözlerim dolduğunda insanlar bana ; " sen güçlüsün ağlama " ama aslında tam tersi olduğunu bilmezler .
devamını gör...
duygu kanseri olmaya başladığınızın işaretidir. geçmiş olsun.
devamını gör...
boğazda oluşan düğüm, ağlamak için yer aramak, bulamayınca ufacık bir neden bulup ona ağlamak ve ardından gelen efsane his.
devamını gör...
ağlamanın verdiği gücü ağlayamamanın verdiği hissizlikle örtmek, çok acı.
devamını gör...
depresyonda olduğunuzun bir belirtisi olabilir. her ağlayamadığınızda bir kere daha içinize atmış oluyorsunuz. bunun sonucunda da dürtü kontrol bozuklukları ortaya çıkabiliyor.
hem bir psikolog yardımı almalı hem de kendinize zaman tanımalısınız.

sizin başınıza gelenler kimsenin suçu değil. sizin suçunuz değil, karşıdakinin suçu da değil. birini suçlamak istediğinizi biliyorum, birini suçlamazsanız kendinizi suçlayacaksınız çünkü. ama hepimiz buna benzer olaylar yaşıyoruz. birilerine suç atmak yerine çözüme ulaşmaya çalışalım. kinlenmek size daha iyi hissettirmeyecek.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ağlayamamak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim