1.
dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri california merkezli kuruluş.
rahmetli (bkz: steve jobs)’un üzerinde büyük emekleri olan marka
devamını gör...
2.
bugün yani 10 kasım 2020 tarihli bir etkinliği mevcuttur. tr saati ile 21:00’da başlayacak.

kendi üretmiş olduğu (bkz: arm) tabanlı (bkz: apple silicon) işlemcileri mac’ler üzerinde görme fırsatı elde edeceğiz.
bir devrin başlangıcı olabilecek bir hadise.
devamını gör...
3.
kurucusu olan kişiyle, çalışanlarıyla, tasarımlarıyla ve yenilikleriyle dünyanın en kaliteli ve en iyi şirketidir
devamını gör...
türkiye'den daha değerli bir şirket. evet.
devamını gör...
kendi içlerinde harika bir dünya markası . eğer her şeyinizi apple alabilecek iseniz müthiş bir harmoni içinde kullanmaktan zevk alacağınız teknoloji aletleri markası olur kendileri . kurban olduğum ısırılmış elmam benim
devamını gör...
(bkz: ingilizce) elma.
devamını gör...
yaptıgı telefonların, sanırım en pahalısı türkiye'de satılıyor.
devamını gör...
pazarlama harikası şirket. sanatçılar, grafikerler, sıradan insanlar mutlaka ama mutlaka apple ürünleri kullanırlar. sorun çıkarmaz, kolay kolay iş yaparken shut down olup iş için satın alan insanları yarı yolda bırakmaz.

muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış, sadece kültürel kimliğini değil, batının üretme kültürünü de benimsemiş ülkelerde bir asgari ücretin çeyreği ücretine satılır çoğu ürünleri. veya en fazla bir asgari ücret.

türkiye gibi toplumu eksik, kompleksli, üretimden yoksun, sürekli birbirleri ile sidik yarışında olan, fakir olduğunun bile farkında olmayan denyo ülkelerde çok uçuk fiyatlara satılır ürünleri.

ayrıca dünyayı değiştirmişliği falan yoktur.

(bkz: ibm)
(bkz: microsoft)
devamını gör...
son 5 yıldır olayın tamamiyle suyunu çıkarmış, popülizmin köpeği olmuş ve apple'ı apple yapan kökleriyle bağlantısını neredeyse tamamen yitirmiştir.

549 dolara kulaklık satıyorlar şu an, bu akıl alacak birşey değil. kimse bana anlatmasın öyle hifi, böyle akıllı, şöyle kaliteli vesaire. kulaklık bu güzel kardeşim, hiç boşuna şişirmeyin.
devamını gör...
yapilani, en iyi sekilde yeniden tasarlayıp daha kullanisli, güvenilir ve loyal hale getiren firmadır. apple cikaracagi araba ile araba sektöründe muhtelemen büyük araba firmalarını tokatlayacaktır.
devamını gör...
işini başkasına bırakmadan kendi yüksek kalite standartlarında üretim yapan bir şirket adıdır.
önceleri donanımsal olarak başka şirketlerle daha çok işbirliği yapıp, ürünlerinde kullandığı parçaları dışarıdan sağlarken; gittikçe 'arge'ye yatırım yapıp, kaliteyi artırmak için kendi kendine yetebilen bir şirket olma yolunda ilerliyor. özellikle 2020-2021 yıllarında kendi ürettiği işlemcilerle piyasaya sürdüğü ürünler rakiplerine açık ara fark atmasını sağladı.
devamını gör...
ısırılmış elma. adem'le havva'yı cennetten kovan meyve.
devamını gör...
yirmi yıldır iş ve sosyal hayatımda teknoloji ihtiyaçlarımı giderebildiğim firma.
başarılarının devamını diliyoruz.
devamını gör...
steve jobs'un kurduğu, arada gönderildiği, ekmeğini yiyemediği, adamı kanser edip öldüren şirket.
devamını gör...
aynı zamanda newyork şehrinin simgesi olan marka ikonu.
devamını gör...
tasarımları ve ürünlerini sevdiğim, kaliteli ve hakikaten insanın sadece işine odaklanmasını tüm bunlarla sağlamış firma.

sevmediğim yanları ise;

fahiş fiyatları:

bu konu zaten herkesin malumu. gerek kur, gerekse elit geçinen kesimin hemen her yerde reklam yapması vs gibi faktörler.

kurumsal ödemede müşteriyi götürdükleri çıkmazları:

zaten fiyatlar uçuk. bu yüzden kredi kartı limitinizin en az "genel müdür" düzeyinde olması lazım. nakit alayım deseniz, daha kapıda "banka soyguncusu" muamelesi görmeniz ya da evden çıkınca sizi takip eden bir zanlının ağına düşmeniz mümkün. kaldı ki 7000 tl den fazlasını da mağaza nakit olarak kabul etmiyor. nedenini sorduğunuzda "bankalar ile olan anlaşmazlıklar" deniyor.

aksesuar ve özellikle sabit disk konusundaki cimrilikleri:

bu konu da çok önemli ve bir o kadar sinir bozucu. diyelim yüksek model bir mac almaya karar verdiniz.* standart donanımında telefona anca yetecek bir sabit disk seçeneği görüyorsunuz. iş yapmak için; şayet görsel veya müzik ile ilgili tasarım, kayıt. vs düşünüyorsanız geçmiş olsun. o standart hafıza, anca işletim sistemini -içi boşken- 8 saniyede açmaya yarar.

kısacası sanırım apple'ı pek sevmiyormuşum.
devamını gör...
apple kibar müşterilerine ayrıcalıklı hizmet veriyormuş. normal şartlarda telefon herhangi bir suyla temas ile karşılaşınca ücret karşılığında değiştirilirken uygun bir dille durumu anlatanların telefonunu ücretsiz değişim sağlıyormuş. sevene bella hadidi sevmeyene yallah habibi.
devamını gör...
apple, filmlerde kötü karakterlerin ıphone kullanmasına izin vermiyormuş.
devamını gör...
parasızlıktan edinemediğim ama ürünlerini aşırı aşırı aşırı sevdiğim markadır. yani böyle mediamarkt'a falan uğrayınca ilk durağım hep apple olur. seviyorum arkadaş, keşke türkiye'de bu kadar pahalı olmasa da kullanabilsem yani. ya da azcık para kazanabilsem malum öğrencilik.

neyse, elbet bir gün diyelim.
devamını gör...
m1 chipset ile zamanının çok ötesine geçmiş bilgisayar markası. iphone kullananlarda applecıyım demesin bi zahmet.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"apple" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim