dünyaca ünlü kore müzik grubu.
devamını gör...
the album diye bir albüme sahipler. muhteşem bir albüm. “love to hate” favorim.
devamını gör...
anti-kpop bir tip olan şahsıma son ses müziklerini dinlettiren grup. gerçekten bu kpop'ta bir şey var.
devamını gör...
zenci namı.
devamını gör...
y kuşağını dahi etkisi altına almış bir kadın kpop grubudur. ben de bazı parçalarını duyduğumda zevkle dinlerim. fakat roller biçilmiş kuklalar misali hayat yaşadıkları için çokça da üzüldüğüm güzeller güzeli kadınlardır.
devamını gör...
jisoo, jennie, rose, lisa adında, hepsi şirin mi şirin tatlış bir kız grubudur.
devamını gör...
mahlasımın müsebbibi olan grup. umarım pişman olmam. biraz aceleye geldi, pek düşünemedim.
devamını gör...
yeni yazarlardan birinin nickidir ve dünyaca ünlü kore asılı bir kız grubudur. yanlış hatırlamıyorsam grup 2016 ağustos ayında çıkış yapmıştı. koreyle tek ilişkisi lee joon gi olan ben seve seve dinlemekteyim.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
lisa gibi harika bir üyeye sahip grup.
devamını gör...
imm sour candy, so sweet an a little bit angry yeaah
devamını gör...
love to hate me ve you never know şarkılarını sevdiğim grup, jennie ve lisa favorim. :*
devamını gör...
fanları olmasam da bazı şarkılarını çok severek dinlediğim bir k-pop grubu. çoğunluk lisa ve jennie'yi sever ama favorim jisoo'dur ve bu pek değişecek gibi değil. pretty savage ve lovesick girl güzel şarkılardır, merak edenler dinleyebilir.
devamını gör...
in your area. netflix’te izledikten sonra dinlemeye başladım gerçekten başarılılar eğlenceliler. taylandlı kızı sevdim en çok.
devamını gör...
sesleri güzel olmamasına rağmen nedense çok ünlüler .
devamını gör...
tek dinlediğim k-pop grubudur. dansları, müzikleri ve birbirleriyle uyumlarıyla kendini izletir. jisoo özellikle favorimdir, kızın çok unique bir yüzü var. doğal güzellik resmen. lisanın yaratıcı dans koreografilerine de hastayımdır.
devamını gör...
dinlediğim 3 kpop grubundan birisidir. vokalleri pek güçlü olmasa da şarkılarındaki rap partları baya ilgili çekmektedir. özetle kulaktan ziyade göze hitap eden bir grup
devamını gör...
fanları tarafından aşırı abartılan, muhtemelen k pop' un yaşı en düşük fan kitlelerinden birine sahip, vocal ve rap yetenekleri ortalama, şarkılarında (birkaç istisna hariç) girl crush konseptinden çıkamayan hatta bu yüzden bir yerden sonra sürekli aynı şeyleri dinliyormuş hissi veren ortalama bir k pop grubu. sahip oldukları tüm eksikliklere rağmen bazı şarkılarını severek dinlediğimi söyleyebilirim.
devamını gör...
kim ne derse desin en sevdiğim gruptur kendisi. en güçsüz olduğum zamanda tanımış, ayakta kalmamı sağlamıştı. ne zaman üzülsem açarım videolarını izlerim. tanımanız için sadece dinlemeniz yetmez, cidden tanımak için izlediğinizde ısınacağınıza eminim.
devamını gör...
şarkılarını severek dinlediğim, kızları severek takip ettiğim ama jisooyu ayrı bir sevdiğim kız grubu.
devamını gör...
dört kişilik k-pop grubudur. 2016 yılında yg entertainment tarafından kurulmuştur. grup üyeleri, lalisa manoban, kim jisoo, jennie kim ve roseanne park şeklindedir. hayran kitlesine "blink" adı verilmiştir.

grubun en büyük üyesi jisoo, en küçük üyesi lisa'dır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"blackpink" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim