beşiktaş'ın beşiktaş uğruna canını feda edecek taraftarlarından oluşan taraftar gurubu.
devamını gör...
sadece bi futbol takimi taraftar grubu degil, yaptigi yardimlar degindigi konular ve gosterdigi tepkilerle ulkenin cok saglam muhalif grubu ve yardim dernegi(?)dir ayrica. varolsunlar, canimizlar cigerimizler
devamını gör...
her şeye karşı olan beşiktaş taraftar grubu oluşumudur.
devamını gör...
özellikle fanatik beşiktaş taraftarlarının duvarlara anarşizm sembolü olan yuvarlak içinde büyük a harfi ile ismini yazdığı taraftar grubu.
devamını gör...
1982 yılında beşiktaş semtinin gençleri tarafından ismi konulmuş, organizasyon ve tribün duruşları sebebi ile dikkat çeken. sosyal konularda gözünü budaktan esirgemeyen, gezi parkı direnişinde baştan sona sahada olan, kimsenin olmayan, herkesin olan beşiktaşın şovalye ruhlu insanlarını barındıran, konu futbol olunca rakiplerin sevmediği, futbol dışı konularda herkese şemsiye açan anarşist, dindar, komünist, milliyetçi, ateist, deist, ülkücü, solcu herkesi barındıran tribün taraftar grubu. ayrıca hükümete darbe girişiminde bulunmaktan dava açılmış ilk ve tek taraftar grubu.
devamını gör...
beşiktaşın taraftar grubudur, logosunda anarşizm sembolu vardır.
devamını gör...
grubun kurulmasında "aksaray ekibi" etkili olmuş, ayhan güner, cem yakışkan ve optik başkan grubun önde gelen isimleridir. alen markaryan grubun ve kapalı tribünün amigosudur. türkiye'de özellikle 'sabahlama dönemi' denilen bol bol tribün kavgası olduğu zamanlarda fener tribünü ile ciddi mevzuları olmuştur. bunun yanısıra sosyal yardım amaçlı birçok projede yer almış, gezi parkı eylemlerinde polise karşı protestocular için kalkan olmuştur.
devamını gör...
ekmekçi
peynirci
berber
kasap
terzi
tinerci(nalburiye de denilebilir)
tüpçü'den oluşan gruptur.


son ikisinin ağırlığı yüksektir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"çarşı grubu" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim