1.
usd kuru arşı alaya çıkmadan evvel satın aldığım kobo e-kitap okuyucu ile hayatıma giren alışkanlık. yıllık kitap okuma sayımı arttırmış hayatıma büyük etki etmiştir. e-kitap okuyucu olan diğer bir marka amazon kindle sektörün öncülüdür.
devamını gör...
2.
her ne kadar istesem de, bir türlü beceremediğim olay.
devamını gör...
3.
oldukça zordur. yüksek lisans sürecinde yapmak zorunda kaldığım ve hayattan soğuduğum aktivite.
devamını gör...
4.
hiç hoş değil insan kitap kokusunu ve o kitabın elinde olduğu hissini özlüyor
devamını gör...
5.
wattpat gibi bir çöplükle karşılaşmak
devamını gör...
6.
kitabi illa elime alıp öyle okuyacağım, yoksa kendimi o kitabı okumuş gibi hissedemiyorum sözlükcüm.
devamını gör...
7.
kitaplar bu kadar pahalıyken güzel oluyor yeri geldiğinde..
devamını gör...
yok kokusu yoksa okuyamam aman dursun şurada tozlansıncıların okumasını salık verdiğim bir makale yi buraya bıraktığımdır.
devamını gör...
alışması zor olan durum.
devamını gör...
10.
kitabı tercih ettiğim ama zorunluluktan yaptığım, çok da kötü olmayan hede.
devamını gör...
11.
önceden kitap başka, onun o kokusu olmadan okuyamam derdim. fakat yükselen fiyatlardan ve basılı olarak bulamadığım bazı kitapları ekitap olarak okuduktan sonra sevmeye başladım olay. önyargı işte. elbette basılı kitabın yerini tutamaz ama zaman zaman çok kullanışlı oluyor. mesela şu an teletonumda yüzden fazla ekitap var ve hepsi cebime sığıyor. benim için yerine göre ikisi de kullanışlı. ama tercih etme zorunluluğum olursa basılı kitap derim.
devamını gör...
12.
gerçek bir kitabı elini alıp sayfalarını çevirip kokusunu hissedemeyince kitap okumuş gibi hissetmiyorum maalesef. yapamadığım durumdur.
devamını gör...
13.
calibro kullanıcısıyım. ayrıca okuma ekranıyla telefonumdan da çok fazla kitap okurum. etik ve ya değil... bu kadar pahalı bir piyasada, okuma hızımla bütçem dengeli bir grafik şeklinde ilerleyemiyor. şu anlık başka çarem yok.
devamını gör...
her yerde yanında kitap taşıma zahmetinde bulunmaya gerek olmadan okumayı sağlayan kitaplardır. ayrıca sayfalarla uğraşmak, dik oturarak okumak gibi zahmetlere de sokmaz. uzanırken bile rahatlıkla kitap okuma imkanı verir. bence tek sorunu gözlük numarasını büyütmesidir.
devamını gör...
gözleri acıtıyor, gözüm kızarmıştı 1 hafta gözüm kızarık işe gitmiştim.
devamını gör...
#128599 nolu entry mde savunduğum eylemdir.
devamını gör...
amazonun kindle'ı hala türkiye'ye getirmemesinden dolayı yapamadığım eylem. göz yoruluyor demişler ama e-readerlarda sistem farklı. gözü yormayan farklı bir şekilde tasarlamışlar.denemek isterdim
devamını gör...
kitap kokusunu, kitap seçmeyi, kitabı elinde tutmayı, yaprakları çevirmeyi, nerede kaldığını işaretlemeyi, kitap kapağından bağlantılar kurmayı, okuduğun sayfaya parmağını koyup kitap kucağında dalıp gitmeyi yaşatamayan dümdüz okuma eylemidir.
devamını gör...
eğer tolkien hayranıysanız bolca yaptığınız aktivite. malum kitapları 30 40 tl'den başlıyor.
devamını gör...
kindle kullanan biri için elzem olandır.

binlerce kitabı yanınızda taşıyabilirsiniz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"e-kitap okumak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim