kitap arkadaşı var madem ben de film arkaşı hatta dizi arkadaşı da ararım. dizi de çok iyi olmasam da çok film izleyen biriyimdir.
devamını gör...
veri tabanına beni de ekleyin. kitaplar ve filmler hakkında konuşmayı seviyorum. dizi beni de sarmıyor.
devamını gör...
ben sadece tayfun güneyer dizisi izlerim. o da hemşehrim olduğu için.
devamını gör...
bi discord grubu kurulsunda toplanalım altında, eğlenceli olur
devamını gör...
dörtlü okey film masası kurulmuş yancı olarak alırım bir dal oralet reisler.
devamını gör...
inşallah bulursun:d.
devamını gör...
film muhabbetine eyvallah ama beraber izlemek... yok ben almayayım.
devamını gör...
giyim ve diksiyonu düzgün, bu alan da 3 yıl aktif deneyime sahip, sorumluluk almaktan korkmayacak, tercihen mp4,dvd,divx,cam,web formatları hakkında bilgi sahibi, sanat ile kafayı bozmamış ve keyif amaçlı bu işi yapan takım arkadaşları aranmaktadır.
yaş aralığı yok, yorum yapmadan ücretsiz film izleme arkadaşlığı, yol yemek ücrete dahildir.
servisimiz yoktur.
devamını gör...
filmleri eş zamanlı izlemeyi gerektiren bir tür arkadaşlık arayışıdır zira bir örnek vermek gerekirse bazı insanlar prensip olarak bir filmi izlemek için onun asgari bazı ölçütlere sahip olması gerektiğini düşünüyor.

kastettiğim filmin içeriği ile ilgili kalite standardı değil. mesela aquaman filmini ele alalım. bu film alabildiğine efekt ve görselliği olan büyük bütçeli bir film. bu nedenle çoğu insan bilgisayarda izlemenin bile filme hakaret olduğunu sinemada hatta aymeksde izlemek gerektiğini savunurken ben film internete düştüğünde cam versiyonu bile olsa film izleme sitelerinde bin türlü saçma reklama katlanarak izlemeyi tercih ediyorum.

biri çıkıp bana dese ki kardeşim sende sinema sanatına karşı bir duruş yok, filmlere ya da emeğe biraz saygın olsun derse ben bir şey diyemem.

bu nedenle hem aynı perspektiften bakmak gerek hem de aynı zaman diliminde izleyebilmek için bu perspektifin sanat anlayışı bakımından da örtüşmesi gerek.

sanat anlayışı demişken ben bu konuda da midesizim.
devamını gör...
tarihi
biyografik
suc -gizem
bilimkurgu


film önerilerinizi bekliyorum.
devamını gör...
birlikte film izleyip birlikte eksiklerini ve fazlalıklarını konuşabileceğimiz insanların olması iyi olurdu. diskort grubu bana da mantıklı geldi ama nerede.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

(bkz: film falan izleriz demiştin)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"film arkadaşı arıyorum" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim