arama motoru olarak tarihte tektir.
sağlık, guzellik,spor,film,yaşam aradığınız ne varsa direkt basvurdugumuz eşsiz bilge sözlük. hastahaneye gitmeden once ilk basvuru yapip bilgilendigimiz mecra.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
ilk günkü gibi değil maalesef. sonu nokia gibi olacak neden diyecek olursanız. aramalarda sağlıklı sonuçlar çıkmıyor. % 90 reklam çıkıyor. insanlar sıkılmaya başladı.
devamını gör...
yıl 99 falan, ev arkadaşım ali ile itişiyoruz, mevzu aslan vs kaplan .... ali aslancı, ben kaplancıyım, olum bak diyorum; kaplanın tek türü yok, sibirya kaplanı diye bir şey var adamı sıçırtır...(okumuşum bir yerden, yeryüzünün en büyük kedisi olduğunu) iyice kapıştık, lan dedim gel google diye bir şey var, ne yazarsan buluyormuş, internet cafeler yeni açılmış, sırf bu vs için gidip para verip baktık mevzuya, şu tandansta bir şeyler okuduk:
kaplan tek yaşadığı için çok daha agresif ve antremanlı, hele sibirya ise yapacak bir şey yok, doğada düşmanı yok yazıyordu...
ali mi? 70 liği tosladı bana.....(o zamanlar öğrenci 70 lik alabiliyordu)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"google'ın 25. doğum günü" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim