1.
üzerinden 2 ay geçmiş iz için tedavisine başladığım fakat beklentime müspet bir yanıt alamadığım yanık kremi oldu kendileri
devamını gör...
2.
her türlü yara, yanık, hatta güneş yanığına birebir krem
devamını gör...
3.
genelde sivilce ilacını kullanırken kuruyan dudaklara sürülen ilaç
devamını gör...
iltihap giderici özelliği bulunan, reçetesiz satılan, reçete de edilebilen, düzenli kullanımda cilt tonunu eşitleyen, kortizonsuz bir kremdir.
bebeklerde ve yaşlılarda da kullanılabilir.
devamını gör...
roaccutane kullanırken can yoldaşım olan krem.
devamını gör...
etken maddesi hamamelis virginiana olan bu kremin içerisinde yaklaşık 25 gram hamamelis virginiana bulunuyor. birçok cilt sorununu ortadan kaldırmada oldukça başarılı olan hametan krem, iltihap giderici özelliğiyle sivilcelerden yaralara, kanama durdurmadan daha birçok iyileştirici özelliğe sahiptir.
devamını gör...
piercing deldirenler için de alternatif olacak bir krem.
devamını gör...
piercing oyuğu açtıranlar için de alternatif olabilecekmiş gibi olan kremdir.
devamını gör...
lazer epilasyondan sonra güvenle kullanabileceğiniz, mutlaka kullanmanız gereken merhem. bephantol'den daha iyidir.
devamını gör...
tırnak batması için doktora gittiğimde bende mevcut olan batmanın çok da mühim bir şey olmadığını söyleyip verdiği krem. yumuşatır iyi gelir dedi sahiden de öyle oldu birkaç haftalık kullanma sonucunda bir yıldır bir problem oluşmadı.
devamını gör...
sarı ve mavi olarak satılan eczane kremidir. sarısı normal nemlendirici mavisi merhem olarak kullanılır. roaccutane kullandığım dönemde yüzümdeki çöl kuruluğu ve kuruluktan oluşan deri dökülmelerini, yaraları ve dudaklarımdaki bütün çatlakları iyileştirmişti. benim için mucizevi bir kremdir.
devamını gör...
veteriner hekim tavsiyesiyle kaplumbağamın deri sorunu için kullandığımız krem. bayağı da iyi geldi. 1 hafta içinde yaralarını iyileştirdi.
devamını gör...
tüylenme yaptığı için kaçınılması gereken krem... kokusu da bi o kadar petrolümsü.
devamını gör...
roaccutane'dan ötürü kuruyan dudaklarıma sürdüğüm zaman orgazmdan daha çok keyif aldığım krem. o kadar rahatlatıyor ki eczaneye daha fazla para veresim geliyor...
devamını gör...
kendisiyle özel ilişki yaşadığım muhteşem ve muhterem dermatolojik ürün. kuruluktan kanayan dudaklarım ve yine aynı şekilde kuruluktan acıyan ve yanan perioral bölgem için anında rahatlatıcı etki gösteriyor. canım hametan.
devamını gör...
güneş yanığı, pişik ve tahriş gibi yaraları geçirmeye yarayan krem. etken maddesi hamamelis virginiana bitkisi. krem ve pomad olmak üzere iki çeşidi var. pomad, kreme göre daha yağlı ve yoğun.
roaccutane kullanırken doktorum pomad çeşidini dudaklarım için yazmıştı dudak kuruluğuna da iyi geliyor. o günden beri evde mutlaka bulundururum.
devamını gör...
madecassol, fito, hametan krem üçlüsünün elemanı. hepsinin ayrı yeri var gibi görülse de arka arkaya kullanılması şahane sonuç vermektedir.
tabi bu gruba uzaktan bakan exipial lipo'yu da yakına çağırmakta yarar var.
devamını gör...
roaccutane kullananların en yakın dostu, çöle dönen dudaklara bire bir.
devamını gör...
her derde deva olan krem (bkz: bepanthol) ile yarışır.
devamını gör...
pişik kremimiz,canımız,ciğerimiz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim