1.
geceleri uyutmayan, gündüzleri uyandırmayan sorundur. mükemmelliyetçiliğin de bir bakıma sonucu olarak düşünülebilir. fakat hayatta her şey istenildiği gibi olmuyor.
devamını gör...
2.
en ufak bir detaya bile takıldıgım icin,bazen oylesine soylenen sozleri bile kafama takarım..geceleri aklıma takılırsa uyuyamam cogunlukla..allahın cezası iğrenç bir özellik..ama nabıcan bizim de beynin dizaynı bu sekil yaani?
devamını gör...
3.
yıllardır üstesinden gelemediğim sorundur
devamını gör...
en kısa zamanda bu konuda uzmanından yardım almak istiyorum. bazen hayat gerçekten zindan oluyor. insanların üstünde bir saniye bile düşünmeyeceği şeyleri ben günler hatta aylarca kafamda yaşıyorum. kendime çok kızıyorum.
devamını gör...
bazı insanlarda görülen vahim üzücü bir sorundur.
en ufak detaylarda boğulurlar kendilerini mahvederler. iyi insanlardır çünkü galesiz değillerdir.
devamını gör...
başak burcu bireylerin kendini çokça yormasına sebep olan durumdur.
devamını gör...
üç günlük dünyayı eziyetli beş günlükmüş gibi yaşarsınız. hayatta zaten sürekli dertler, problemler, stresler yaşarken sahip olduğunuz bu lanet özellikle yaşadığınız sıkıntılar çarpı beşe katlanır. çok detaycı olmaktır. kafana boş yere mesai yaptırmaktır. zor olan bir şeyleri sizin için daha zor hale getirir. hiçbir iyi tarafı yok yani.
devamını gör...
yukarıdaki yazarın belirttiği gibi sahsımın:) ve birçok basak burcunun yasadıgı durumdur.
son2 haftadır gerçekten ama gerçekten bulunduğum çevrede psikolog arastırmaya basladım, sanırım evde bos bos oturmaktan birazda.
fakat kendimde kesfettiğim bi baska durum ise; zaman zaman hiç takmamak, yani takılcak işleri de takmamak. sanırım gamsız oluyorum oyle olunca.
bir dengeyi tutturamadık.
devamını gör...
yatacak yerimiz yok. bu kafayla anca kendi kendimizi yeriz biz.
devamını gör...
cunku hayattan hep bir beklentileri vardir, ve bu beklentiler malesef hic bir zaman karsilanmaz. mutsuzluk icin gereken en önemli adimlardandir beklenti icine girmek. aslında olanı olduğu gibi kabul edebilsek, insanları oldugu gibi kabul edip onlardan beklentiler dahilinde birsey beklemesek (davranislari ve dusunce tarzlari dahil) hayat bizim icin daha cekilir olacak.
yasadigimiz ana ve insanlara olduklari gibi deger vermeye baslarsak isler biraz daha yoluna girebilir.
devamını gör...
kendim hariç herşeyi taktığım şu günlerde delirmeme ramak kalmıştır, çünkü hiç birisine çare yok gibi birşey.

dünyanın ısınması, çoğalan milliyetçi akımı, kuraklık, eriyen buzullar, yurdumun sokak hayvanları, yurdumun çoğalan fakirliği ve belli bir kesimin gitgide zenginleşmesi, katledilen ormanlar, insanları ve haklarını yok saymak, kadınları bir et parçası gibi gören topluluklar... ve liste uzar gider.

n’olacak bu halimiz?
devamını gör...
ınsanin içini yiyip bitiren olay o yüzden insan umursamamayı öğrenmeli
devamını gör...
böyle böyle kendimi yiyip hastalık yapmama sebep olmuştur.
devamını gör...
ilerde kronik rahatsızlığa sebebiyet verebilir.
devamını gör...
yapmayın bir şekilde telkin edin kendinizi.
kafaya takıp bir de bunları yakınlarınizla da paylaşıyorsanız hem kendinize hem yakınlarınıza ızdırap olur bu.
devamını gör...
ya psikopatlığa bağlarsınız ya mide hastası olursunuz.
devamını gör...
uzun vadede vücuda zarar verir kısa vadede ise sürekli düşünmekten yaşadığın anın keyfini çıkaramazsın ve anı yaşayamadığın için de pişmanlık duyarsın.
devamını gör...
kurtulmak için ne kadar uğraşsam da bir türlü paçayı kurtaramadığım sorun. minik bir kar tanesi çığa dönüşür, düşüncelerin ardı arkası kesilmez. kafanızı yastığa koyup uyumaya çalıştığınızda düşünceler başınızın etini yer ve uykuyu burnunuzdan getirir. geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir sorun bile o esnada hortlayıverir ve her şeyi kafaya bu kadar takarak hayatı kendinize zehir edersiniz.
devamını gör...
sorun degil olmasi gerekendir .
devamını gör...
beni yavaş yavaş istikrarlı bir şekilde kemiren sorun.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"her şeyi kafaya takma sorunu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim