spor yorumcusu ve gazete yazarı.

kendisini dinlemek bana her zaman keyif vermiş, bir şeyler katmıştır.
devamını gör...
aydınlık mı, karanlık mı, gazeteci mi, magazinci mi, futboldan mı anlar, güzelden mi, bir türlü çözemediğim eski ekranların medyatik yüzü.
devamını gör...
akli melekeleri yerinde olmayan spor yorumcusudur. giyinme tarzı olarak severim ama tarz bir adam.
devamını gör...
ilk trollerden.

mantığı basit. kamuoyunda popüler olan durum, olay veya söylemlerin tam tersini söylemek ve bu kanalla ilgi çekmek. miadı doldu.
devamını gör...
kendisi bir istanbul yazarıdır. istanbul'un derdini kendine dert edinmiştir. trafik aksaklıkları konusunda yetkilileri devamlı uyarır. spor konularında arada sırada abes ve sıradışı yorumları olsa da, başka konularda aydınlatıcı ve ufuk açıcı görüş ve tespitleri vardır. iktidar yanlısı gazetede yazmasına rağmen içişleri bakanlığını, valiyi, emniyet müdürünü hatta kendi gazetesini bile eleştirmekten çekinmez. gazeteci muhalif olmalı düsturunu yerine getirmiş sayısı azalmış gazetecilerden biridir.
devamını gör...
insan turnosolu. bu adamı seven, öven, destekleyen herkesi hayatınızdan çıkarın. dikkat çekmek, gündem olmak adına yapmayacağı, savunmayacagu çok az şey vardır. adam olsa zaten o pacavrada yazmaz çok zeki olduğu ise reddedilemez.
devamını gör...
nükhet duru'nun hakkında söyledikleri çok çarpıcı.
erol simavi ile aşk yaşayan duru, o dönem basındaki gizli bir centilmenlik anlaşması gereği bundan hiç bahsedilmediğini ancak yıllar sonra hıncal uluç'un bunu çarpıtarak yazdığını anlattı.
erol simavi ile nükhet hanımın tanıştırdı uluç, o döneme kadar ankara'da deyim yerindeyse sıradan bir köşe yazarıyken, bu tanışıklık sayesinde liginin yükseldiği ve tanınan bir gazeteci olmasını bir anlamda erol simaviye borçlu olduğunu anlatıyor.
hıncal uluç ne kadar tersini söylese de bence de tutarsız ve dün ak dediğine birdenbire kara demekte sakınca görmeyen bir yazar, ben yaşına veriyordum ama eskiden de böyleymiş meğer.
devamını gör...
bir an önce ecelinin gelmesini istediğim çok kötü niyetli spor yorumcusu.
devamını gör...
ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi kamu yönetimi bölümü mezunu, mülkiyeli insan evladı.
devamını gör...
t24'te yayınlanan 12 mart 2021 tarihli röportajında "bu ülkede her yıl kaç erkek öldürülüyor biliyor musunuz, bilmiyorsunuz, çünkü içişleri bakanlığı istatistikleri yayınlamıyor" şeklinde konuşmuş, gazeteci yazar müsveddesi.
devamını gör...
artik emekli mi olsa acaba?!
devamını gör...
yaptığı tespitler gayet yerinde neden sevilmiyor bu adam bir türlü anlamıyorum.
devamını gör...
defne joy foster'ın muhtemel cinayetinde akrabasını korumak için yazdığı hedef şaşırtıcı yazıyı unutmayın. geberse ölüsünden intikam alacağım üç beş kişiden biri. dirisi bulsam yaşına bakmam saldırırım.
devamını gör...
şimdi ölse zerre kadar üzülemeyeceğim kişilerden biri.

her haltı biliyor.
her şey hakkında uzman.
her şeyin profesörü…

o kadar itici ki artık o kadar olur.
aydın geçinir ama asla değildir.
devamını gör...
dinozor
devamını gör...
her konu hakkında bilgi sahibi olmadan fikri olan dinozor. özellikle futbolda her sezon başında feneri hakemler şampiyon yapacak şeklinde zırvalar ve o sezon fenerbahçe 4-5 tane kritik maçı hakem yüzünden kaybeder. ağır fenerbahçe düşmanıdır.
(bkz: fenerbahçe düşmanlarını yeneceğiz)

bir de bu herife duayen falan diyorlar ya gerçekten yazık.
devamını gör...
daha ortada kesin bir şey yok, kaynak yok, ekşici enayiler 3 sayfa vefatına dair entry dayayıp döşemiş. bu milletin gerizekalılığı apayrı boyutta gerçekten
devamını gör...
seveni olup olmadığını merak ettiğim kişi.
devamını gör...
kendisine sevgi ve antipati gibi hislerim yok çünkü pek bir şey bilmiyorum* lakin bir sürü fenerbahçelinin sadece futbol muhabbeti yüzünden ölümüne sevinip arkasından ağza alınmayacak şeyler söylemesi çok onursuzca. fenerbahce taraftarı bu tarz konularda ne yazık ki diğer 3 büyük takımdan daha kirli bir sicile sahip.

iyiliği de kötülüğü de bulunan bir isim. tıpkı herkes gibi. ne yaptıysa öyle muamele görsün.
devamını gör...
hiç sevmem zaten aspor'un iki en fazla üç adamı taktire değer gerisi hep çöp. o tarz insanı normal hayatımda da sevmem kaosla beslenen tip. nerede gereksiz söylenmeyecek laf var alıp söylerler. büyük duayen büyük gazeteci falan diyecekler şimdi. desinler kimin ne bk olduğu belli. herkes ölecek bu arada ama bu adamın o kadar kaosun hakkını verirken görmeyi çok isterim. leş yiyici resmen. hayattayken nefret kusanları öyle uğurlamak lazım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hıncal uluç" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim