sözlüklerin kuruluş amaçlarından birisidir.

"have been yazmayı bilmeyen süzme troll" şeklinde alay edip üstün hale geçeriz.

çünkü bilgeyiz biz. kafa sözlükte, mısır unu süper diye 60 sayfa tartışırız. o yüzden dalga hakkımız var kişiliksizlerle.
devamını gör...
gramer hatasını türkçede yapanlarla bu kadar dalga geçilmiyor, anlamış değilim.
devamını gör...
insanlar daha türkçe konuşmayı bilmiyor. ne olmuş yani ingilizcede ufak bı hata yapılmışsa?
devamını gör...
saçmalığın daniskası. aramızda ana dilini bile doğru düzgün konuşamayan kişiler varken ikinci bir dil öğrenmeye çalışmak gibi zor bir işe kalkan insanlarla dalga geçmek ciddi bir özgüvensizlik göstergesi.
devamını gör...
evvet siz bilmezsiniz nereden bileceksiniz ingilizce seviyemi. yerlerdedir efenm. ama köpek gibi sosyal cesaretim var. neye ihtiyacım olursa bir şekilde anlatır işimi çözerim. hiç anlaşılamadığım olmamıştır. 72 milletin arasından beni sadece kendi insanım alaya aldı. bu da gerçek.
devamını gör...
gramer hiçbir zaman önemli olmamıştır önemli olan gerçekten cümle kurabilmek ve konuşabilmektir. bizde de sınıfta hata yapıldığında gülerlerdi ama bunun ne kadar yanlış olduğunu birilerinin öğretmesi gerekiyor. bence konuşmaktan korkmayın isteyen istediğini söylesin bu iç önemli değil. zaten hata yapa yapa öğreneceğiz, bir anda kusursuz konuşmamız imkansız. hatta hata yapmak sizin için daha iyi, bu şekilde doğruları akılda kalıcı oluyor.
devamını gör...
saçmalıktır. eğer ingiltere kralı veya prensi değilseniz zaten üst düzey ingilizce konuşup yazamazsınız. böyle tipleri görürseniz ve sizinle dalga geçerlerse "hayırdır ingiltere prensiyle mi konuşuyorum" diyebilirsiniz.

hem güzel bir espri yapmış olursunuz, hem deyyusa bir güzel geçirmiş olursunuz.
devamını gör...
ben bu insanlar yüzünden konuşamıyorum. lisede çok dalga geçtiler kalıcı kaldı. para verdiğim kursa bile katılamadım dalga geçerler diye.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ingilizce gramer hatası yapan yazarla dalga geçmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim