1967 doğumlu oscar ödüllü amerikalı aktris. net serveti 250 milyon dolardır. tatlı gülümsemesi ile beni benden almaktadır.
devamını gör...
ocean's twelwe filminde beatrice karakterini canlandıran ve julia roberts taklidi yapan amerikalı oyuncu.
devamını gör...
harika bir kadın bence.

yeğeni emma roberts’da güzel buluyorum.şu aralar yeni doğum yaptı.bir erkek evladı oldu..
american horror story izleyenler kendisini tanır.
ayrıca netflix yapımlarında da boy gösterdiği oluyor.en son holidate filminde baş rol olarak oynadı.

julia roberts tam anlamıyla asillik abidesi bana sorarsanız.hem güzel, hem saygın.güzel bir evlilikle kenarda köşede yaşlanıyor.

bir trajedisini okuduğumu hatırlamam ki kendi zamanında ortalığı bence kasıp , kavuran bir güzelliğe sahipti.


hoş kadındır ve alımlıdır.yüz hatlarından nedense bana zarif bir kadın ifadesi veriyor.
devamını gör...
ağzı ekstrem şekilde büyük kadın. estetik bir tercih olarak ağzı büyük kadınları oldum olası çok severim. lakin kendisine bakınca bir ağız bir de kafa görüyorum.
devamını gör...
her ne kadar yetenekli bir aktris olsa da ağzından dolayı oldum olası beni irite eden kadın. bir filmde julia roberts varsa izleyemiyorum, o derece!
devamını gör...
tam adı julia fiona roberts olan amerikalı oyuncu. ergenlik aşkım, ilk göz ağrım. ağzına laf edenler unutmasın ki, çubuk krakeri yanlamasına hiç biriniz yiyemezsiniz. hayret bi şey.
devamını gör...
bu kadar buyuk bir agzin yakistigi tek insandir. iyi oyuncudur. hos kadindir.
devamını gör...
yakından görmüştüm değişik bir aurası olan çekici bir kadın.
devamını gör...
pretty woman ile tanıdığım şahsiyet.

devamını gör...
kalbini camdan yaparsan, kıran çok olur. demirden yaparsan, sonu pas olur. denizden yap ki; giren kaybolsun. yüzmeyi bilen kurtulsun, bilmeyen boğulsun.*
devamını gör...
pretty woman ile gönlüme giren, daha da çıkmayan oyuncu.
devamını gör...
dünya üzerinde, sanki içinde hiç kötülük yokmuş gibi bir tipe sahip olan tek insan olması muhtemel aktris.

yanlış anlaşılmasın, "ne şeytanlıklar gizli o melek gibi yüzünün ardında..." demiyorum. ama kadın öyle bir tipe sahip ki "abla 5 lira verebilir misin?" diye sorsak "şu 20 lirayı da al, lazım olur..." diyecekmiş gibi bir insana benziyor tipi.
devamını gör...
eric roberts'ın kardeşi diyorlar ama ben her ikisinin de aynı kişi olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
at kafalılar derneğinin başkanı teyzemizdir. gençliğinde pek çok cefa ve eza çekerek oyunculuk kariyerine başlamıştır.
devamını gör...
benim için ilk ve belki de tek “ celebrity crush” olan oscar ödülü sahibi ünlü amerikalı oyuncudur.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
izlemeyi çok sevmesem de, olmasa aramam dediğim romantik komedi filmleri bana izleten kadındır. hem oyunculuğu, hem sevimliliği, hem de güzelliği ile içinde olduğu her filmi güzelleştiren kadındır.

özellikle notting hill filmi benim vazgeçilmezlerimdendir. ki bu film ile ilgili bir tanım da yazmıştım. my best friend’s wedding wedding) ve runaway bride da izlenmeye değer filmlerdir. birçok başka filmi de sayılabilir elbette ama pretty woman bambaşka bir filmdir. richard gere ile harikalar yarattığı bu filmdeki julia roberts’a aşık olmamak oldukça zordur.

erin brockovich filmi ile sonuna kadar hak ettiği oscar ödülünü kazanan julia roberts bence romantik komedi filmleri dışında da harikalar yaratabileceğini kanıtlamıştır.

şu an elli dört yaşında olan oyuncu hala dünya sinema tarihinin en güzel kadınlarından biridir. çünkü güzel bir gülüş asla yaşlanmaz. ve julia roberts da gülüşüyle asla yaşlanmayacak muhteşem kadınlardan biridir ve her zaman da öyle kalacaktır.
devamını gör...
"zarafet" kavramı eğer bir insan olsaydı, bu kesinlikle julia roberts olurdu diye düşünüyorum. zira ilerlemiş yaşına rağmen halen o eski zarafetinden birşey kaybetmemiş.
devamını gör...
dünya büyük ağızlı kadınlar topluluğu başkanı gibi hatun. yüzünün yuzde 75 i ağızdan oluşuyor meğasallah. öperken ağzını iskalamak mümkün değil.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"julia roberts" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim