1.
twitchin içerik üreticisi konumunda oyun konusunda beceriksiz ama biz onu her tülü seviyoruz umarım başarıların daim olur
devamını gör...
2.
saçı uzun gözlüklü şahıs olarak tanıdığım biri
devamını gör...
twitch yayıncısı, yayın içeriği olarak bağışlarla birlikte gelen mesajları okumayı tercih eden fakat sevdiğimiz bir abimiz.
devamını gör...
rakuna benzetilen kendine has bir tarzı olan twitch yayıncısı. ben pek izlemekten keyif almıyorum ama iyi bir insana benziyor . ve rakuna benziyor evet.
devamını gör...
güzel ün kazanmış bir isim, oyunlarda yeteneği olmasada muhabbeti için izleniyor, ben sevmiyorum orası başka.
devamını gör...
oyunculuğa adım atmış yayıncı..

filmler ve filimler ekibinin çektiği "hile" adlı internet dizisinde ufak bir rolü vardı. o şekilde tanıdım kendisini. yayınlarını izlemedim.
devamını gör...
ali biçim videolarında yer alan isim. müzisyenlik tarafından daha çok üzerinden yapılan espriler patlama yapmış durumdadır.
devamını gör...
twitch ile başlayıp sonra tüm hayatımıza dahil olan şahıs .
devamını gör...
google'a şaka gözlüğü yazınca fotoğrafı çıkan yayıncı.
devamını gör...
çok saf bir insan kesinlikle. ama yayıncının en sevdiğim özelliği de bu zaten. samimi ve egodan arınmış bir hava katıyor kendisine. kısa zaman önce keşfetmiş olsam da, muhabbetini izlemeyi sevdiğim, eğlenceli bir insan. ileride yapacağı yayınlarında da başarılar diliyorum kendisine.
devamını gör...
nam-ı değer rakun kemal abimizdir. evet.
devamını gör...
oyunda pek becerikli olduğu söylenemez. şamata da iyidir ama. vakit geçirmek için ideal izleyin bu adamı. ben bu sene izleyemem de noel den sonra ancak.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kendine müzisyen" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim