her cümlenin sonuna noktalama işareti gibi küfür koyan insandır.
içindeki ezilmişlik duygusunu küfür ederek bastırmaya çalışıyordur.
devamını gör...
küfür dilin cilasıdır, der neyzen tevfik.

gerekli yerlerde kullanılmasında bir beis görmüyorum ben, neticede bir tercihtir bu ama zaman ve mekan önemli. olur olmaz yerlerde küfür edilmez. küfür samimiyet ortamı ister.
devamını gör...
cidden alışkanlık olmuş bir vebal. şimdi bu kişi zamanı geldiğinde hacca gitse, şeytan taşlama sırasında "taşlayın a... k... diyecek alışkanlıktan dolayı.
devamını gör...
bu kişiler kalıp olarak küfür-cümle-küfür kullanmaktadırlar. uyarıldıkları zaman da alışmışım..... derler. bunların bir de konuşurken sürekli dürtenleri ya da tükürüklerini size transfer edenleri vardır ki ruh ve beden sağlığınız açısından muhatap olunmaması gerekir.
devamını gör...
benim o insan. küfürsüz de konusabiliyorum ama ne gerek var?
devamını gör...
tercih meselesi olsa da öznel olarak yorumum hiçbir ağza yakışmadığı yönündedir. lügatta çok güzel bir küfür kadar etkili kelimeler varken sadece belirli kelimelere sığınmak kelime dağarcığımızın sığ olmasından olsa gerek. *
devamını gör...
bir aralar bendim. sonrasında fabrika ayarlarına geri döndüğüm doğrudur. lakin hiç bir zaman küfürbaz olmamışımdır.
devamını gör...
bazen dile vurur.
devamını gör...
pek de iyi olmayan insan tipidir. insan gerçekten isterse her zaman kendini frenler ve durdurur. sürekli bir şekilde -hakaret olarak- küfür kullanan insan da ağzındakini kısıtlamadığı için iradesiz ve pek de iyi olmayan bir insandır.
devamını gör...
fenerbahçe maçı izlerken aldığım sıfattır.
misal, attığın pası s*keyim gustavo.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"küfürsüz konuşamayan insan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim