herkese selamlar,

kişisel yoğunluklar sebebiyle yayınlara kısa bir ara veren likit severlerin dostu zahidlerin düşmanı likit radyo programında bu hafta türküler var.
ustalara selam geçidi niyetine yapılacak olan programda neşet ertaştan selda bağcan'a ahmet ihvani'den aşık mahzuni şerif'e ve nice değerlerimize yer verilecek.

türkiye saati ile buluşalım 22.30'da sözlük radyosunda buluşalım.

dipnot; aşk acısı çekenlere ilk likit müessemizden ikramdır. *
devamını gör...
herkese merhaba,

cuma günleri türkiye saati ile 22:00-00:00 arasında olacak olan radyo programımın bugün ilki ile kabinden sizlere sesleneceğim.
program içeriğimizde bol bol müzik olacak* ve elbette siz katılmak isteyen değerli dinleyicilerimiz bu başlık altına yazarak yahut bana mesaj atarak yayın süresince bana ulaşabileceksiniz.*

siz değerli radyo dinleyicilerini memnun etmeyi kendine görev edinmiş programımızı dinlerken likitlerinizi eksik etmemeniz önemli rica olunur. *

edit: bir süpriz konuğum var ama kim? *

dipnot:

çarşamba günü yapılmış olan yayına katılan dinleyicilerimize yeri gelmişken buradan tekrar teşekkür etmek isterim. son iki gündür nickaltıma ve canlı yayın açılış programı başlığının altına girdiğiniz güzel girdileri tekrar tekrar okudum ve gerçekten çok mutlu oldum. herhangi biriniz eksik olsaydı bu program inanın bu kadar keyifli olmazdı. dilerim beraber yapacağımız her programda ilk program kadar heyecan verici ve keyifli olur. var olun kıymetli bal porsukları *

bugün yine çok heyecanlı ve keyifli bir program olması dileklerimle, saat tam 22:00'da kafa sözlük radyosunda buluşmak üzere.*
devamını gör...
dinleyeceğim radyo yayını.

saat 22:00'ı geçti nerede yayın?
devamını gör...
işte beklediğim haber.
devamını gör...
şarkı isteği rezerve etmeyi talep ettiğim yayın.

not: playlist hazırmış, canı sağolsun ^_^
devamını gör...
kahvemi alıp dinliciiim efenim. *
devamını gör...
oo supportgirl'in yayını. alırım bir dal.
devamını gör...
desteklediğim yayındır. playlisti merakla bekliyoruz.
devamını gör...
survivora katılan yarışmacıyı her programına koyan acun gibi supportgirl'ü de her radyo programına koyacaklar herhalde.
şikayetçi değilim.
onun kesik cümlelerini özeldim.
devamını gör...
supportgirl'ün sözlük için bir değer olduğu gerçeğinden hareketle sözlüğün kılcal damarlarına kadar enerji ulaştıracak bir program olacağına inanıyorum. şimdiden başarılar dilerim. mikrofonuna taş değmesin.
devamını gör...
merakla bekliyoruz. kaşı gerçekten yarılmış mı, anlatmasını umut ediyorum.*
devamını gör...
anons ve parça geçişlerini yumuşatıp yumuşatmadığı merak konusu olmuştur. dolayısı ile dinleyeceğimdir. istek parçası alınmayacakmış. olsun. ben isteyeyim de, benim bir yüzüm kara olsun.
devamını gör...
tr saatiyle 22.00 oldu ve dinlemekte olduğumuz radyodur. evet bekliyoruz efenim.
devamını gör...
ilk şarkıyı bana hediye etmiş tatliş yayıncının programı başlamış bulunmaktadır. keyifle dinleyin, bolca gülün ve ruhunuzu güzelleştirin emi!
devamını gör...
ilk durak paris,bakalım yolculuk daha nerelere,iyi yayınlar olsun.
devamını gör...
bal porsuğu ne zaman gelecek diye merak ettiğim yayındır.
devamını gör...
iyi yayınlar 50li yıllar a götür bizi.
devamını gör...
votkamı aldım dinliyorum, ne demek kahve veya bira. rusları zor tutuyorum, putin hatta! skandal, votkaya yapılan tarihi bir hakaret söz konusu!!
devamını gör...
something stupid çalarak akıllara robbie williams nicole kidman düetini getirmiştir. yağ gibi akıyor maşallah liquid reyiz.
devamını gör...
playlisti güzel giden yayın
devamını gör...
sıktı lol geç
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"likit radyo yayını" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim