istanbul'da meydana gelen olaydır.

avcılar'da bar sahibi çağdaş emre elçi'nin, gurbet t. adlı kadına, "sensiz yaşayamam" diyerek elindeki silahı verip tetiği çekmesini istediği ileri sürüldü. silahı ateşleyerek elçi'yi öldüren evli ve 2 çocuklu kadın, cinayeti işlediğini kabul etti.

haber kaynağı
devamını gör...
barda normal insan ne arar...
devamını gör...
kadın şiddetine hayır! erkek cinayetleri siyasidir! erkek cinayetlerine son! sadece erkeklerin askere gitmesine, sadece erkeklerin tehlikeli işleri yapmalarına, sadece erkeklerin kendilerini toksik maskülenite ile karılarına ve çocuklarına feda etmelerine son! maskülen hareket engellenemez!
biraz da biz erkekler savunalım haklarımızı be yavrum! hanımefendiler de bunun aynısını yapıyor zira.
devamını gör...
bana vicdan filminin finalini hatırlatmıştır. adam camdan havaya ateş ediyor. nurgül yeşilçay da neden havaya sıkıyorsun bana sıksana diyor. adam da al sen sık bana diyor nurgül de alıp sıkıyor.
devamını gör...
ne kadar hadsiz açıklamalar barındıran bir başlık.. kadına şiddet bu ülkenin en büyük sosyal sorunlarından biriyken bunu alaya almak çok büyük kalpsizlik. evet kadına, erkeğe, çocuğa, hatta hayvana şiddet olmamalı. ancak bunu söylemeye çalışırken kadına şiddeti yok sayamazsınız. annesi gözlerinin önünde boğazı kesilen o kız çocuğunun çığlıkları da mı gelmiyor aklınıza? ya da o kadar uzağa gitmeye gerek yok. eminim hepimizin ailesinde, çevresinde bir erkek tarafından şiddete uğrayan kadınlar vardır. o erkeklere sorsan tam da bu açıklamayı yaparlar!!
devamını gör...
az önce izlediğimde şaşırıp şimdi de karşıma çıkan haberdir. bana kadın biraz kendini kurtarmak için saçmalamış gibi geldi ama neyse.
devamını gör...
adamın istediği olmuş işte. cinayet fln değildir kadına en fazla para cezası verilmesi gerekir. bir andavalın daha eksilmesi gülümsetti.
devamını gör...
doğal seleksiyonu seçmiştir.
devamını gör...
(bkz: he asked for it)
devamını gör...
şu zamana kadar okuduğum en saçma cinayet olayı. ortada elle tutulacak bir cinayet nedeni yok şaka gibi.
-cinayeti neden işledin?
-yav kendi yap dedi. rahmetli iyi insandı, hatrı da büyük. kıramadım.
devamını gör...
erkek ölünce doğal seleksiyon, kadın ölünce kadın cinayeti.
hayır, her ikisi için de doğal seleksiyon.
devamını gör...
neden türkiye'de normal bi bar ortamı yok. islam kültürüyle yorulduğumuz ve sonradan modernleştiğimiz için mi diye bi sormak istediğim başlık?
ha ben çok mu modernim? hayır. ama niçin barda, alkol alınan mekanlarda insanlar, canları sıkılıp iki tek atmak için gittiğinde böyle sahnelerle karşılaşma ihtimalleri oluyor?.. *

avrupa'nın - bilmiyorum- bu yönü hayli dikkatimi çekiyor. pek tabi orta çağ avrupası da böyleydi ama çok mu çabuk adapte oldular? yoksa hristiyan kültürünün alkole sıcak bakması dolayısıyla mı, alkollü mekan kültürleri bizimkinden farklı kavrayamıyorum. işte bunun gibi kafamda bin türlü soru, kol geziyor.

bu haber de o sorulara, bir yenisini daha ekledi.
devamını gör...
katil evli ve 2 çocuklu kadın olduğu için çok da haksız diyemedim. kadın ben bunu vurmayıp silahı geri verirsem o beni öldürür, çoluğum çocuğum var diye düşünmüş olabilir. zira emsallerini her gün defalarca okuduk geçmişte.
tabi habere dair çokta bilgi sahibi olmadığımız için tam da bir şey denmiyor. kadın çalışan mıydı, adam sürekli tacizde mi bulunuyordu, tek taraflı bir diretme miydi yoksa bir ilişkileri vardı da kadın bitirmeye mi çalıştı. her şey olabilir. hiçbir ihtimale şaşıramam.
devamını gör...
değişik ne diyeyim her gün bi şekilde öldürülmeyi ölmeyi beceriyoruz
devamını gör...
şöyle bir hayat içerisinde bulunmadığım için yatıp kalkıp şükretmem gerektiğini düşündüğüm haber. neuzü billah!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sensiz yaşayamam tetiği çek diyen adamı öldüren kadın" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim