iletişimin en zor olduğu yer
devamını gör...
sabırsız insanlar topluluğu.
devamını gör...
hiç işe yaramayan ödev ve sınav zamanı konuşma dönen saçma gruplar
devamını gör...
ödevler hariç gereksiz sohbet grubudur.
devamını gör...
normal zamanlarda ortasından kovboy filmlerindeki çalının geçtiği, sınav dönemindeyse adeta bir metropole dönüşen, iletişim kurulması amacıyla kurulmuş ama kesinlikle iletişim kurulamayan bir platform.
devamını gör...
genellikle gereksiz mesaj kalabalığının olduğu, ders ve ödev konuları olmasa bir saniye bile durmanın anlamsız olduğu sanal bir platform. gereksiz sorular soranlar, çocukça muhabbetler çevirenler gırla gider. üniversite çağında bile lisede yaptığı şakaları yapan, geyikleri çeviren gelişim geriliği olan en az bir adet insan olur.

böyle saçma sapan şeyler yüzünden insanın sınıf grubuna giresi gelmiyor. ama ders konusunda bilgi almak adına çıkarıyorsun da gruptan. iki ucu bilinmezlik... sınıf temsilcilerine ayrıca sabır dilemek lazım. bu kadar insanla muhatap olmak sabır işi. haber iletmek de cabası.
devamını gör...
iki mesaj üstü okumadan ısrarla aynı soruları soranlarla dolu kaos grubudur.
devamını gör...
sorduğunuz herhangi bir soruya zamanında yanıt almanızın neredeyse imkânsız olduğu insan topluluğu.

ne varsa eskilerde vardı:

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
kavga olduğu zamanlarda elime çayımı çekirdeğimi alarak keyifle okuyorum yazılanları, onun dışında pek artısı olmayan gruplardır.
devamını gör...
sikayetci olunan durumlari bu gruplarda yazarak halledebilecegine inanan bir guruh bulunmaktadir. gereksiz konusma olmasa da bu bildiri mahiyetindeki destan uzunlugundaki mesajlar insani irrite ediyor. gercekten bi maruzatiniz varsa dilekce yazarsiniz whatsappdan cozulecegini dusunmezsiniz.
devamını gör...
kesinlikle içerisinde birbiri ile anlaşamayan eğer ilk yılları değilse bir önceki yıldan olaylı kişilerin bulunduğu ve bu tartışmalar arasında ödevlerin sorulduğunda asla cevap alınamayan ortam. özellikle de bu karantina döneminde sınıf gruplarının çeşidi de arttı. duyuru, ders, hocalı, hocasız ve özel olarak kendi dersine yönelik grup açan hocalar ve en aktif yakın arkadaşlar grupları
devamını gör...
sorularınıza cevap vermeyen, linçlemeye hazır bulunan, özel günlerde misal bayramlarda birinin hayırlı bayramlar demesiyle herkesin tek tek bayramlaşmak suretiyle telefonunuza adeta bir mesai bitişi trafiği yaşatan yerdir.
devamını gör...
aylar önce kafamın atmasıyla çıktığım teşkilat. ne var ne yok, sınav falan haberim yok ve kafam rahat.
devamını gör...
yazdığın soruları uzay boşluğuna göndermektir. hiç bekleme o cevap gelmeyecek.
devamını gör...
namıdiğer sessize alınmışlar grubu.
devamını gör...
içinde öğretmen bulunduğunda bir nebze daha iyidir fakat sadece öğrenciler ise vay halinize.
devamını gör...
asla işe yaramayan, bütün boş muhabbetin yapıldığı gruptur. genelde sessize alınır, pardon genelde mi dedim? her zaman sessize alınır.
devamını gör...
ödevlerin konuşulduğu, kişilerin ders hakkındaki hocaya soramadiklari sorulara cevap bulduğu yerdir. görüldü yemeye sizi alıştırır. ve oanelden okumalik sohbetler yapılır.
devamını gör...
sizde de bilinçli olarak gruba fotoğraf veya video atıp 'pardon yanlışlıkla olmuş' diyen zıpçıktı lolipop var mıydı? sekmez her grubun böyle bir mal veledi vardır.
bu arada gerçekten yanlışlıkla atanları ayrı tutuyorum , mesela belgedir veya nottur bu gibi şeyleri karıştırıp atanlar oluyor , ama aynı sunıftan 3-5 kişi gittiği gece kulübündeki fotoğrafı atıyor ya ne geçiyor eline mal.
devamını gör...
hayatımda bundan daha toksik bir ortam görür müyüm diye düşündürten grup.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sınıf grubu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim