how i met your mother'ın hikaye anlatıcısı baş karakteridir. tam ismi theodore evelyn mosby'dir. ancak tam adını bilen tek kişi barney stinson'dır. barney, bu sırrı kimseye açmayacağına söz vermiştir.

en iyi arkadaşı marshall eriksen'dir. mimarlık ve mimari eğitimi konusunda akademisyenlik yapmış olan, ayran gönüllü, şıpsevdi, ilk buluşmada "seni seviyorum" diyebilen, giyimine ve saçlarına çok da dikkat etmeyen, dağınık, kurgusal erkek karakterdir.
devamını gör...
how i met your mother dizisindeki sevimli karakterdir. genelde aşk hayatıyla tanırız onu verdiği kararlarla analiz ederiz kendisini. altın gibi bir kalbi vardır yakışıklı ve sempatik biridir. yanlış kadın seçimleri olan bir karakterdir kendisi. severiz efenim.
devamını gör...
göbek adı evelyn olan himym karakteri. ilahi komedya'yı orijinal italyancasından okuyabilmektedir. aşırı derecede takıntılıdır. robin, slutty pumpkin, karen gibi karakterlere olan takıntısının yanı sıra; karşısına çıkan her kadına "hayatımın kadını olabilir lan bu" şeklinde yaklaşmaya programlıdır. bu yükü kaldıramayan ya da kabullenmeyen kadınlara çöp gibi davranır. çokça iyi yönü olsa da şahsım tarafından pek sevilmeyen bir karakterdir. marshall eriksen ve barney stinson gibi adamların tırnağı olamayacaktır.

mükemmel insan tracy mcconell'ın zamansız ve elem dolu ölümünün ardından robin'e koşması karakterinin bir göstergesidir.
devamını gör...
dizinin kafa açan karakteri, ucubesi ve aynı zamanda başrolü. kendinizi bu adama benzetiyorsanız ucube olabilirsiniz kankalar, acı ama gerçek.
devamını gör...
.
baygınlık mosby. insanı bayıyor. ay baydın be. genel tavrı bence hata. bahsinin geçmesiyle dahi bayıldım şu an. bir de olmayınca zorlamamak gerek. zorlama mosby.
devamını gör...
dizinin en yavşak karakteridir.
kendisi için düğününden kaçmış kızcağızı yarı yolda bırakmıştır.doğum gününde başka bir sevgilisini terk etmiş;tekrar başlayarak ailesi ile tanışacağı gün yine terk etmiştir.
bencildir.senelerce başka bir kadınlar evli kalıp hatta iki çocuk yapıp yine robine dönmüştür.bu da 'yanındakiyle yaşlanırsın, aklındakiyle ölürsün' ifadesine örnektir.gariban kızcağızı, seviyorum diyerek kandırmıştır.
anlayacağınız yavşak oğlu yavşaktır.barney bile daha adamdır.
barney en azından hayatını belli bir kadın sirkülasyonunda sürdümüş,amacına uygun hareket etmiştir.
devamını gör...
ahhh canım ted gerçek hislerini bulma isteği ile bir çok yanlış ilişki yaşamıştır, tabi bunda robinciğimin de etkisi vardır.
devamını gör...
himym baş karakteri ted evelyn mosby gerçek aşkı bulmak uğruna çok çaba harcamış kimi zaman bir ananasla ve kalçasında bir kelebek dövmesiyle uyanmış kimi zaman yanlış insanlar peşinde hak etmedikleri kadar koşmuş --! spoiler !--

kimi zaman kendi düğününde terk edilmiş

--! spoiler !--

hiçbir şey kendisinin belki de en az sevilen ekip üyesi olduğu gerçeğini değiştirmez bence
devamını gör...
baştan sona robin!e aşık olan ve iki kez bir restorandan mavi fransız kornosu çalan koca yürekli hımmym karakteri. barney'in tam tersi bir karakter olmasına rağmen çok iyi anlaşmaları şaşırtıcıydı.
devamını gör...
an architect
devamını gör...
11. (tematik)
(bkz: josh radnor) tarafından canlandırılan himym oyuncusu.
devamını gör...
aşık olunası ideal erkek karakterdir.
devamını gör...
ny topluluğu için ideal görülen ama istanbul'da, izmir'de ve dahi ülkenin tüm vilayetlerinde harcanması muhtemel hayali karakter.
devamını gör...
victoria gibi bir kızı kaçırdığı için malın önde gideni olan hımym karakteri.
devamını gör...
istanbul'da yaşasaydı kız arkadaşım olmasını isteyeceğim erkek.
devamını gör...
tek bir karaktere bu kadar yüklenmek bence mantıklı degil,ben himym izlerken tüm karakterlerde kendimden birşey buluyorum,hicbiri tam olarak beni ifade etmiyor ama bazilarinin iyi yanlari bazilarinin kotu yanlariyla kendimi ozdeslestirebiliyorum.tedin victoria ilr ayrilma arifesinde robinin evinde,banyoda hayali victoria ile yaptığı konuşmada tedin aslında samimi olarak hislerini görüyoruz ama bazen itici,hayalperest bir salak gibi davranıyor ve bazen her insan böyle davraniyor ayni olay diger karakterler içinde geçerli tabi iyi yanlari ve kötü yanları var.t:himymin belkide en hayalperest karakteri.diger karakterler gibi ne çok iyi ne çok kotu.dogrusu ve yanlisiyla siradan birisi.
devamını gör...
yaptığı birçok şey için "işte, tam da benim yapacağım türde bir aptallık." dediğim himym karakteri.
devamını gör...
ütopik bir karakter, bu kadar iyi insanlar tamamen hayal ürünüdür.
devamını gör...
gelelim yıkıklar kralına. çok duygusal tam bir drama queen bu özelliğini hiç sevmiyorum genel olarak ağlak ve güçsüz insanları sevmem çünkü.aşka önem verdiğini söylüyor ama her önüne gelene sana aşık oldum diyor “aşk” onun için çok basit bir şey aslında özel değil. robine aşıktan çok takıntılı gibi geliyor bana. iyi bir sevgili olabilir ama benim için değil sıkılırdım muhtemelen onunla. ama çok çok iyi bir arkadaş. ted gibi bir arkadaşım olmasını çok isterdim.
devamını gör...
her şeyde bir anlam bulmaya çalışıyor, böyle arkadaşlarımla da uğraşıyordum ben de sürekli, ruhsuz olmaları için.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ted mosby" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.