1.
raymond "red" reddington karakteri ile bağımlısı olduğum , çok özel bir televizyon seri(dizi)si.
devamını gör...
2.
sürekli birbirini tekrar eden senaryolarda tek kahraman olmasına accayip gıcık olduğum reddington beyler sebebiyle yarıda bıraktığım, ama daima aklımı kurcalayan 6 sezonluk epey sürükleyici dizi. tekrar edeceğini bildiğin halde izlemekten de vazgeçemiyorsun mesela.
devamını gör...
ilk sezonu izlemiştim ama devamı gelemedi. başrolde oynayan adam çok iyi oyuncu ama fbi ajanı olan kız tatlı olduğu kadar iyi oyuncu değil.
devamını gör...
bir anda bağımlılık yaratmıştı bende. karantina dolayısıyla da 7 sezonu 1 ayda falan bitirmiştim, 8. sezonu 2020/kasım ayında başladı, sanırım 2 bölümü yayınlandı henüz. onlara daha bakamadım. bir fbi ajanı var, elizabeth keen. sadece onunla görüşmek isteyen bir suçlu ile (raymond reddington) karşılaştıktan sonra olaylar karışıyor. polisiye, suç ve gizemli şeyler seven arkadaşlar izleyebilirler.
*
devamını gör...
artık bitmesi gereken dizi.
devamını gör...
lütfen artık bitsin dediğim güzel ama sürekli olayların tekrarına düşmüş dizi.

kötü yanıysa sürekli bir tekrara düşmüş olmasına rağmen kendisini izlettirmeyi başarıyor.
devamını gör...
izlemeyi bırakmayı düşünürken raymond reddington karakteri sayesinde bu düşünceden beni vazgeçiren dizi
devamını gör...
kurgusuna ve karakterlerle time bayıldığım fbı dizisi. dizi dizi sizi kendine öyle güzel çekiyor ki... bölüm sonu şarkı seçimleri de harika bu arada.
devamını gör...
başlamayı çok istediğim ama bir türlü başlayamadığım dizi
devamını gör...
reddıngton'ı oynayan aktör müthiş ama çok rol kesiyor, mimik şova kaçıyor. ajanlar vasat oyuncu. senaryo iyi. 155 bölüm izlenecek nane değil. ikinci sezon ortalarındayım ve bıkmaya başladım. ayrıca hiç inandırıcı olma kaygısı yok. bin tane silahlı çatışmaya gir ama sağ kal.
devamını gör...
polisiye sevmeyenlerin bile seveceği bağımlılık yapan dizi. dizide basta sevmediginiz karakterlere sonradan sempati duyabiliyorsunuz. 8.sezon biraz sıktı tabi artık final yapmali bence.
devamını gör...
netflix izleme listemin en başında yer alan dizi. bence bir polisiyeden daha fazlası. reddigton'ın zekası insanda büyük hayranlık uyandırıyor. ekibin muhteşem uyumu da izlenmeyi arttırıyor bence.
devamını gör...
aram karakterine bayıldığım henüz 4. sezonunun ortalarında olduğum dizidir.
ayrıca navabi'ye kafa atmak istiyorum.

birde elizabeth ile ressler'ı aşırı yakıştırıyorum keşke tom ölse de bu ikisi bir araya gelse diyorum.

birde dizide hep aram bir adres ararken, ismini bilmedikleri bir şüpheliyi ararken o kadar şanslı ki, 3-4 parametre giriyor, ona göre arama yapıyor 10 farklı sonuç çıkıyor, o 10 tane sonucu da eleyerek her seferinde tek bir yer veya kişiye ulaşıyorlar.

7. sezona başladım ve artık elizabeth'in bir gerizekalı olduğunu düşünüyorum. birde tom öldü ya lan! hadi ressler hadi koçum diyorum şimdi.
devamını gör...
megan boone'un kazık gibi oyunculuğu, aptal bakışları ve türevi bazı detaylar hariç çok sürükleyici suç dizisidir. konu üzerinde yetkinliğin yok ama izlediklerim arasında en yaratıcı suçluların bulunduğu dizidir aynı zamanda. reddington olmasa (bkz: james spader) çekilmez.

(bir ajan nasıl bu kadar salak olabilir diye saç baş yoluyorsunuz izlerken. red amca olmasa karşıdan karşıya geçemezler)
devamını gör...
bir iki bölümüne bayılmayarak zaman ayırdığım, efektleri nedeniyle daha fazlasına katlanamadığım dizi.
devamını gör...
başlangıçta güzel bir polisiye olduğunu düşündüğüm için başladığım dizi. başrol oyuncusu james spader ve tabiki sesi, mimikleri ile oyunculuğu en üst seviyede. bu oyunculuğu seyretmek başlı başına diziyi sevme sebebi olabilir. ancak hikayenin sürekli başa dönüyor hissi vermesiyle liz'in bencil tepkilerine bir süre sonra tahammül edemez oluyorsun. (en azından benim için böyle oldı.) her ne kadar tutmuş bir dizi de olsa, tadında bıraksalar iyi olur diyorum.
devamını gör...
8. sezonunun son bölümü geçen hafta yayımlanmıştır. 8. sezonunun ortasında 9. sezon onayı alan bir dizidir. izlerken sarar, sarmadığı bölümler de vardır. ne olursa olsun red'in karizması yeter.

red'in, liz ve annesi ile ne bağlantısı olduğu hala açıklanmamış. sakız gibi uzatıldıkça uzuyor. 8. sezonu bitirdim, hala belli değil. hep teori hep teori. liz'den nefret etmeme rağmen ölümü ile bir tık üzülmüştüm.
devamını gör...
sadece raymond reddington'ın hatrına izlediğim dizi. bit artık bit kabak tadı verdi 1 bölümlük olayı 1 sezona yayıyorlar. artık zaten tahmin edilebilir bir hale geldi, ilk sezonlardaki şaşırtma olayları yok. elizabeth'in de artık raymond'ın kim olduğunu anlamaması sıktı. gerçi sürekli bir açık kapı bırakıyorlar izleyicilere de.
devamını gör...
amerikan arka sokaklar'ıdır.

zengin işi, daha profosyoneli
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"the blacklist" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim