1.
kendimi özgür bulduğum ve sayesinde çoğu adaletin sağlandığı platform. insanların #....içinadalet diye gündeme getirmeyi çalıştığı, ekonominin, siyasetinin, edebiyatın, bilimin hepsinin bir arada olduğu platform. ben kendimi özgür buluyorum.
devamını gör...
2.
evimdir adeta her şeyimi yazar her fikrimi savunur kendimi orada mutlu hissederim. timea kaliteli insanlari sigdirir güzel dostluklar edinirim anonim olarak kullanıyorum fakat bilen 5 6 arkadaş oldu eskisi kadar rahat içimi dökemesem de aynı ritimde devam ediyorum. son yıllarda çok fazla karsilikli begeni rtci hesap türedi ne kadar boktan kurmaca milyon kere gördüğümüz tweet varsa bu bebeler atar timea düşüreni affetmem bloklarım.

edit: güzel profili olan arkadaşlar hesabini birakirsa sevindirir.
devamını gör...
3.
hukukun olmadığı geri kalmış ülkelerde kamuoyu oluşturmak için kullanılan, dünya üzerinde toplumsal hareketlerin örgütlenmesini sağlamış internet sitesi.
devamını gör...
4.
iyi ki var. yoksa sistematik linçte ah etmek suçtur. ve zarınız sadece sosyal medyada duyulur.
devamını gör...
5.
kimi zamanlar kendimi daha da kötü hissetmek için girdiğim sosyal mecra.
devamını gör...
6.
instagramın keşfet kaynağıı.. twitter kullananların zaten pek bi ilgisi kalmamıştır
devamını gör...
7.
kullandığım tek sosyal mecra, hiç bir şekilde intagram ve facebook vs mecralarla kıyaslanamayacak kadar ileride olan, ve şu aralar resmen adaletin sağlandığı tek yer olmakla anılan mecra
devamını gör...
8.
gazete
devamını gör...
9.
sosyal özgürlük
devamını gör...
10.
eskisi kadar bakmadığım yerdir. tt listesine eskiden haber almak için çok girerdim fakat artık bir hesaplar paralı hesaplar çıktığından beri ilgimi cekmiyor.
devamını gör...
11.
henüz türkçe desteği yokken keşfettiğim sosyal medya platformu. günümüzde tv kanallarının her haberi yayınlamaması veya taraflı yayınlamasından kaynaklı doğrudan tarafsız habere ulaşmak için insanların kullandığı faydalı bulduğum site.
devamını gör...
12.
kanser kitlesi insanı çileden çıkarsa da kullandıktan sonra instagramın yüksek dozda kasıntı olduğunu hissettiren platform.
devamını gör...
13.
ara ara kullandığım tek sosyal ağım.
devamını gör...
14.
twitter kullanmayan bir insanla anlaşabileceğimi sanmıyorum. sitedeki espri anlayışı bambaşka ve kaliteli. instagramda da twitter ssleri görmekten midem bulanıyor.
devamını gör...
15.
insanların genel olarak herşeye burnunu sokabilecegini zannedip önüne gelen herşeye yorum yapmalarına neden olan platform
devamını gör...
16.
linci bol, eleştrisi çok bir o kadar özgür bir platformdur. yine de sosyal medyada kullanılabiliritesi en güzel olan twitterdır.
devamını gör...
17.
gittikçe cringeleşen platform yine de haberlerin en kısa ve tarafsız yoldan ulaşılmasını sağlayan sosyal ağ. olmasa kötü olurdu.
devamını gör...
18.
paylaşılan şarkıları takip ettiğim ağdır.
devamını gör...
19.
hesabım askıya alındığı için kullanamadığım sosyal medya platformu
devamını gör...
20.
bağımlılık yaratan, varlığından haberdar olduğunuz iğrenç insan çeşidini arttıran toksik bir yer ama saçma şekilde buradan dost kazanılabiliyor.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"twitter" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim