1.
yerli kitap uygulaması olan 1000kitap tamamen kitap konuşulan bir sosyal medya platformu. okuduğunuz kitapları paylaşabilir, ''okuyorum, okudum, okuyacağım, yarım bıraktım'' gibi seçeneklerle belirtebilirsiniz. içerik olarak twittere benzer, kitaplardan alıntı paylaşabilir, kitaplarla ilgili incelemelerinizi paylaşabilirsiniz. insanlarla takipleşebilir, konuşabilirsiniz.
(bkz: )bknz;
devamını gör...
2.
kendine kitap okuma hedefi oluşturabildiğin ve her bir kitabı okudum diye işaretlediğinde sayfa sayısıyla bunun muhakemesini senin yerine yapan kitap okuma alışkanlığını bu platform üzerinden sosyalleşme aracı olarak kullanabilmenin kısa yollarından biri olan site
devamını gör...
kitap incelemeleri,alıntıları yapabildiğin ve kendine kitap okuma hedefleri koyabildiğin platform. ayrıca ne okusam? kısmından güzel öneriler sunuyor.
devamını gör...
okuduğum kitapları takip açısından sevdiğim bir uygulama. çok detaylı bir kullanıcısı değilim ama sanal kütüphane gibi kullanıyorum.
devamını gör...
kısaltması 1k olan, okuduğunuz, okumayı düşündüğünüz ya da yarım bıraktığınız kitapları işaretleyip kütüphanenize ekleyebileceğiniz bir site. uygulaması da mevcut.

okuduğunuz kitap hakkında inceleme yapıp alıntı ekleyebilir hatta yapılan incelemeleri, alıntıları da okuyabilirsiniz. kitapları puanlayabilirsiniz. herhangi bir kitabı ya da yazarı takip ettiğinizde ana sayfanıza o yazarın okuyucularının yaptığı paylaşımlar çıkacaktır.
twitter'ın kitap için kullanıldığı bir versiyonu olarak düşünülebilir yani. gayet faydalı ve keyifli bir site.
devamını gör...
kitap alıntıları ve yorumları yapıp,aynı zamanda yapılan alıntı ve yorumları okuyabileceğiniz,yıllara ait kitap hedeflerinizi belirleyebileceğiniz, okuduğunuz ve okumak istediğiniz kitapları ekleyerek kitap sayınızı öğrenebileceğiniz kitap uygulamasıdır.
devamını gör...
konsept olarak çok güzel düşünülmüş bir kitap uygulaması. sosyal medya kullanmayan birisi olarak kullandığım ender mecralardan birisi. kitap alıntıları paylaşabileceğiniz, kitaplar için yorumlar yapıp okuyabileceğiniz, okuduğunuz kitapları takip edebileceğiniz süper bir site.
devamını gör...
çok severek kullandığım kitap uygulamasıdır.
devamını gör...
özellikle satın almadığım kütüphaneden veya arkadaşlarımdan ödünç alıp okuduğum kitapların takibini yapmak geriye dönüp baktığımda neler okuduğumu görmek amacıyla kullandığım sosyal medya uygulaması.
devamını gör...
arada kitap alıntılarını burada paylaştığım çok güzel bir site.
devamını gör...
okuduğum kitapları işaretlediğim, kitaplardan alıntılar paylaştığım ve çok sevdiğim bir uygulama. kitap severlerin kesinlikle kullanmasını öneririm.
devamını gör...
goodreads i daha kolay bulduğum aynı konsepte uygulama.
devamını gör...
üyesi olduğum güzel sosyal ağ. 1000kitap.com/musanpa bu benimdir.
devamını gör...
severek kullandigim bir uygulama. genellikle okumadan önce seçtiğim kitabın yorumlarına, incelemelerine bakar fikir edinirim. okuduktan sonra da yine yorumumu paylaşır ,başkalarıyla sohbet edebilirim. ne okusam kısmından kitap önerisi alabilirim. kitap severler için güzel bir uygulama.
devamını gör...
daha yeniyim. indirdim ama nasıl kullanılır pek çözemedim. elbet bir gün tamamiyle çözebilirim.
devamını gör...
yani goodreads yerine neden bir insan bunu kullanır bilmiyorum.
devamını gör...
rezalet bir uygulama, kesinlikle tavsiye etmem. herkes kendine sevgili ediniyor, uygulama amaç dışı kullanılıyor. kimsenin derdi kitap okumak değil, herkes alıntı yapıp, alıntı sayısıyla diğerlerine hava etma derdinde. bol küfürlü, saygısız insanlarla dolu bir ortam. ayrıca harun abiler de var.
devamını gör...
yıllık okuma hedeflerimizi koyabildiğimiz, kitap alıntıları ekleyebildiğimiz ve okuduğumuz bu kitapları yorumlayabildiğimiz faydalı bir uygulama.
devamını gör...
12 şubat 2016 tarihinden beridir üyesi olduğum ve bursa'da 3 yılı aşkındır (firelere rağmen) toplantılarına katıldığım şahane platformdur.
devamını gör...
kız fake hesabımla girdiğimde çok fazla taciz eden insanlar gördüğüm site.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"1000kitap" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim