1.
kurtlar vadisinde efsane olmuş eroin profesörü.

(bkz: lan it)
devamını gör...
2.
güzelleme olarak "seni yapandan daha iyi yapmışsın lan it" cümlesini bana katmış, dizi karakteri. evladım olunca kullanacağım bunu.
devamını gör...
oğlu erdal kömürcü tarafından damarlarına eroin enjekte edilerek öldürülen kimyager.
devamını gör...
(bkz: walter white)' e ilham olan kişi.
devamını gör...
kendisi türkiye’de alanındaki en iyi kimyagerdi imkan verselerdi keşke ülke çok daha iyi konumda olabilirdi,kendisini saygıyla anıyoruz.
-sen itsin oğlum adam değilsin.
devamını gör...
walter white'ın üstadıdır. gözleri çok çok az görmesine rağmen uzmanı olduğu kimyagerlik alanında büyük işler yapmıştır. eğer yaşasaydı covid 19'a da bir çare bulabilecek potansiyeli vardı. yaptığı aşıyla covid 19 mefhumunu unutmanızı sağlayabilirdi.
devamını gör...
ercüment ovalı'nın üstadıdır.
devamını gör...
merzifon teknik üniversitesi(metü)kimya bölümünde eğitim hayatına başlamıştır.
devamını gör...
iddiasına göre oğlu erdal" zürriyetsiz " dir.
devamını gör...
gözleri görmesede kulakları çok sağlam duyan,zürriyetsiz erdal'ın babasıdır.kendi deyimiyle erdal adam olsa babasının ayaklarına kapanıp,koluna bir altın bilezik takması için yalvarmalıydı ve yaptırdı da.ama neticede besle kargayı oysun gözünü olayı gerçek oldu ve zürriyetsiz erdal babasını altın vuruşu bizatih yaparak eşşek cennetine postaladı.
devamını gör...
büyük hocadır.
devamını gör...
"bu iş ustadan çırağa geçer, malın iyisini ustalar yapar" repliğinin sahibi olan kurgusal karakter. kurtlar vadisi ilk 97'deki göze en çok çarpan yan rollerden biridir. usta oyuncu muhammed cangören tarafından canlandırılır. bir spin-off çekseler abuzer kömürcü üzerinden, izlenme rekoru kıracağı kesin gibidir.
devamını gör...

devamını gör...
oğluna lan it diye hitap eden baba.
devamını gör...
'lan it ' ve 'zürriyetsiz' kelimelerinin, ağzından bal gibi damladığı nadide dizi karakteri.
istanbul'un asıl sefiri, vadinin baş baronu, ömrünü oğlu zürriyetsiz erdal'a altın bilezik bırakabilmek adına heba eden nevi şahsına münhasır emektar baba.
*
devamını gör...
cok it bir adamdir. ama isini iyi yapandir.
devamını gör...
öyle bir adamdır ki yıllar geçse de etkisinden kurtulmak mümkün değildir. adam adeta görsel eroin, bağımlılık yapar. bu adam yanında (bkz: heisenberg) de neymiş efendim.
devamını gör...
direk içimden "lan it" dedim allah affetsin
devamını gör...
merzifonda saati 100 liraya kimya özel dersi veren kimya hocamız.kendisi biraz pis kokuyor ve sürekli it demesi irite edici ama piyasadaki hocalardan daha ucuza ders verdiği ve iyi anlattığı için kendisini tercih ediyorum. ayrıca netlerimi de yükseltti. şu anda işlediğimiz konu organik kimya, karboksilik asitler. sürekli söylenip duruyor ulan it bu asitler çol tehlikelidir ben gözlerimi kaybettim falan diye şaka yapıyor.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
*
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"abuzer kömürcü" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim