1.
kuzey ege'nin edremit'e bağlı en tatlı tatil beldelerinden biri.

eğlenmek değil de dinlenmek amacıyla gelen insanlar için bire bir. tercihen çarşı tarafı yerine vali konağı-rıhtım arasında bir yerlerde konaklamalarını tavsiye ederim. ancak ya ev tutulmalı ya da apart otellerde kalınmalı... insan gibi oturup bir kadeh bir şey içecek tek bir mekan kalmamış. bundan iki üç sene önce şahane beach barlar varken bu sene hepsi kapanmış
devamını gör...
2.
gidecek tatilcilere öncelikli tavsiyem önce daha yoğun beldelerde eğlenip kopmaları... ardından da bu taraflara kafa dinlemeye gelmeleri... ben önce bodrum, sonra kuzey ege yaptım. oldukça başarılı bir tercih oldu.
devamını gör...
3.
(müminlerin) bodrumuydu bir zamanlar sonra ne oldu bilmiyorum, ya şanını yitirdi ya da ben muhafazakar çevreden uzaklaştım orasını kestiremiyorum ama duyduğum kadarıyla suyu soğukmuş.
devamını gör...
4.
çocukluğum altınoluk'ta geçti. son yıllarda memleketin her bakir kalmış güzel köşesi gibi ipini koparanın gittiği, güzelim kaz dağları manzarasının sıklıkla rant yangınlarına kurban edildiği, ne idüğü belirsiz tatsız tuzsuz mekanların açıldığı bir yer olma yolunda ilerlese dahi gerçek altınoluk severler korumak ve sahip çıkmak boynumuzun borcudur, elimizden geldiği kadar.
devamını gör...
1- kâbe damına konulan ve arapça’da mîzâbü’r-rahme, farsça’da mîzâb-ı rahmet denilen oluk. ilk kez emevî halifesi velîd b. abdülmelik tarafından yaptırılmıştır. osmanlı hükümdarları tarafından ihtiyaç halinde değişimi ve onarımı sağlanmıştır. bugün sultan abdulmecid'in yaptırdığı oluk kullanılmaya devam edilmektedir.
buradan
2-erkam yayınlarının 20 yılı aşkın süredir hizmet veren dini içerikli dergisi.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim