1.
yeni kurulan sözlüğün derdidir. aynı konuya bir kaç karakter farklı yazılarak başlık açılmaktadır. gözlemlediğim 2 örnek aşağıdaki gibidir ve moderasyona sunulur.

(bkz: leyla ve mecnun) (bkz: leyla ile mecnun)

(bkz: gora) (bkz: g.o.r.a)

edit:düzeltildi
devamını gör...
2.
hayy başlığı açan parmaklarına sağlık yazar arkadaşım, sen açmasan ben açacaktım şimdi bu başlığı.. lütfen acaba bu başlık açılmış mı diye kontrol edip aratmadan başlık açmayın arkadaşlar
devamını gör...
3.
kolay ya yapabilirsiniz. bir sürü aynı başlık görmeyelim.
devamını gör...
kolaycılıktır.
birde benzer içeriklere sahip ama bambaşka başlıklar var arada.
devamını gör...
aramaya inanmayanların yaptığıdır.
devamını gör...
yapmayın etmeyin ağalar
devamını gör...
bazen aratmanın çare olmadığı, başlığı açarken de * doğru açılması gereken sorundur.

zira yanlış başlığa girdi girmek zorunda değiliz ve gözden kaçabiliyor. mesela doğrusunu yazdığınız halde 'yeaa bu zaten var niye açtın, gel çoğunluk orda' diyenler olabiliyor. e kardeşim mamut'a niye mahmut diyem ki?..
devamını gör...
nasıl yapıyorlar anlamıyorum demek istediğim başlıktır. zaten açarken başlık çıkıyor varsa oraya yaz yoksa sen aç nasıl beceriyorsunuz bunu yahu merak ediyorum. neyse büyük konuşmayayım başıma gelir ama biraz dikkat edilse iyi olur tabi .
devamını gör...
bazı kriterlerin de oturtulması gerekiyor. misal şimdi aynı isimde dizi var film var vs.

açarken yanına yazmak gerekir mi veya filmler türkçe mi orijinal dilinde mi açılacak vs vs.
devamını gör...
10.
örneğin, kafacıların favori filmleri, kafacılardan film önerileri vb. şeyler. başlık açmadan önce aratma motorundan bir bakın, okuyun saygıdeğer yazarlar. gözünüzden kaçmış olabilir, insanlık hali ama dikkat edersek daha iyi olur, efendim.
devamını gör...
11.
sanki acelesi varmış gibi hiç durup bakmadan hemen başlık açan yazardır. kendileri yukarıda yazılan yorumları okuma zahmetine de girmeden sadece kendi yorumunu yazıp çıkan yazarla aynı kişidir.
devamını gör...
(bkz: türkan şoray kuralları)
(bkz: türkan şoray yasası)

neden neden?
devamını gör...
(bkz: habil ile kabil)
(bkz: habil ve kabil)
anahtar kelimeyi yazdıktan sonra bütün başlıkları okuyup çözülecek sorun. üşenmeyin okuyun.
devamını gör...
gelecek dönemde admin aksiyonları ile çözülecektir şeklinde düşündüğüm ama buna ihtiyaç olmadan yazarların dikkat etmesi gereken durumdur.
devamını gör...
kalabalıklastikca rastlama sıklığı artmıştır. dikkat edilmelidir
devamını gör...
eski zamanlarda bu tarz bir sözlük oluşumu olsaydı, muhtemel olarak “başlık başlık üstüne olmaaaz” öğüdü ile karşılacağımız gerçektir.
devamını gör...
çevre kirliliği neyse sözlükteki eş değeridir. sebep nedir? var işte laciverti, yaz döktür oraya, kus rahatla. dikkat çekmek veya altına yazılacak başlıklardan karma toplama hayali ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.
devamını gör...
(bkz: aramaya inanmak)
devamını gör...
moderatörleri çok üzer.
devamını gör...
özellikle yapılan eylem. varolan bir başlığa girildiğinde yazdıkları altta kalacak ve pek görülmeyecek. bu yüzden de daha az beğeni alacaklar. ama yeni bir başlıkla geldiklerinde herkes sanki sadece onun yazdıklarını okuyacak. beğenecek. omuzlara alıp sözlğk içerisinde tur attıracaklar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"başlık aratmadan başlık açmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim