yıllardır çözemediğim bir durum. aga bayan arkadaşımı mahalledeki tostçuya götürdüm olmadı, çiğ köfteci götürdüm olmadı, lahmacun salonuna götürdüm olmadı, tatlıcıya götürüp tulumba ısmarlardım olmadı, farklı bir şeyler istiyorum dedi aldım dostlar kıraathanesine götürdüm o da olmadı. en sonunda yüksek bir yerden manzara seyredelim dedim aldım tepedeki halı sahaya götürdüm lan o da olmadı. arkadaş mahallede götürmediğim yer kalmadı ama yok bayan arkadaşım bir türlü memnun olmadı.
devamını gör...
soruyu sorduğunda istanbul canlandı gözümün önünde,kız kulesinin önündeki banklarda simit yemeye gidebilirsin mesela. başka şehirdeysen de onun mutlu olabileceği herhangi bir mekana opsiyonel olarak kitapçıya gitmek isterdim,bir kitap kafeye veya sadece termosumuzla oturabileceğimiz bir parka,piknik yapmaya
devamını gör...
onu benimle garı bilir. sen nereden bilecen.
devamını gör...
bisiklete atlayıp, sahil kenarında bulunan balık ekmekçiye gidilebilir. evde çay demleyip termosu yanınıza alırsanız harika olur. eğer kadın süper woman ise, yanında küçük tatlı veya tuzlu kurabiyeler yapabilir. birazda çiğdem çitlenebilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bir kadınla gezmeye nerelere gidilir" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim