bir erkeğin on yıllık sevgilisinden ayrılmasıyla on yıllık eşinden ayrılması arasında duygusal anlamda hiçbir fark olmasa da;

hatta hikayenin içeriğine göre ilki daha derin izler bırakmış olsa da, maalesef toplum tarafından önyargııyla yaklaşılan bir durum!..
devamını gör...
gayet doğal, normal olan bir durumdur.
devamını gör...
boşanmış bir kadınla evlenmekten farkı olmayan durum.
devamını gör...
alt ve dindar tabakada çok tabu bir durum olsa da (ironiktir ki badelemek değildir)elit tabakada oldukça sıradan durum.benim de kuzenim evlenip boşanmış çocuklu biriyle evlendi ve çok mutlu.sülalecek biz de memnunuz damatı seviyoruz efenim.
devamını gör...
sizin ilk evliliğinizse aileniz pek istemez.
devamını gör...
evlenen düşünsün, banane bee dediğim durumdur.
devamını gör...
boşanmış bir erkek veya kadınla evlenmenin hiç evlenmemiş veya uzun süre sevgili hayatı yaşamışıyla evlenilmesi arasında hiçbir farkı yoktur nazarımda. insanlar anlaşamayabilir, verilen sözler geçerliliğini yitirebilir, pekala aşk da bitebilir. bu durumda yollar ayrılır ve yeni hayatlar kurulur. artık eskisi kadar da önem arz ettiğini düşünmüyorum. hem boşanmış bir erkek veya kadınla evlenmek için hala ailesinden icazat alma gereği duyan bir insanla siz evlenmeyin zaten.
devamını gör...
sevgilileriyle aynı evde yaşamış ama evlenmemiş tomarla erkek var piyasada. haliyle bu durumda evlenmiş ayrılmış erkek temize çıkıyor.
ben seversem kabul ederim sevmezsem olmaz zate.
devamını gör...
beni ilgilendiren durum. yazarlar ne düşünüyor gerçekten merak ettim.

boşanmış : not
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"boşanmış bir erkekle evlenmek" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim