1.
en son slim thigh challenge’a baslayıp 9.günde bırakmıstım ..adam olana cok bile..gözle görülür bi degisiklik de olmadı değil yani..
devamını gör...
2.
bir ara yapmaya kalktığım ama devamını getiremediğim egzersizlerin sahibi.
devamını gör...
3.
ben de chloe ting challenge'a bir gazla başlayıp, pes edenlerden biriyim. neden sporda süreklilik sağlayamıyorum diye kendimi sorgulayıp dururum. belki de başlangıcı hafif başlatmak gereklidir.
devamını gör...
4.
bir haftadan fazla spor videolarına devam etmenin mümkün olmadığını düşündüğüm insan üstü bir kadın...
devamını gör...
5.
şu zamanlar yapıyor olduğum ve 16.günde olduğum, ciddi değişimlere sebep olan ve sporu sevdiren kadın.
devamını gör...
bir ara benim de bulaştığım beladır. vücudum egzersizlere o kadar alışkın değil ki, yaklaşık 2-3 gün vücudumun her yeri ağrıdı. böyle bir bela yani, yapabilen yazarlarımızı tebrik ediyorum.
devamını gör...
slim thigh challange'ına başladığım ancak 4. günde bıraktığım youtuber. hareketleri nerdeyse ara vermeden ,arkadan atlı koştururcasına yaptırdığı için çok yoruyor. daha önce spor geçmişi olmayan benim gibilerin kondisyon hemen tükeniyor tabi. ben de yaklaşık 6 gün önce april han diye çinli bir kadını keşfettim. hareketler chloe'ye göre daha beginner seviyesinde ama hedef bölgenin çalıştığını da hissediyorsunuz. 1 ay april han'ın videolarıyla kondisyon kazanıp tekrar chloe ting'i denemek istiyorum.
devamını gör...
atom karınca olarak tanımlıyorum kendilerini. ücretsiz egzersiz programlarıyla pandemi döneminde alınan kiloları verdirip dünyayı forma sokan kadındır. başlık altındaki diğer yazarlarımız gibi ben de şuan 25 günlük programın 10. günündeyim ,zannettiğimden daha idmanlıymışım , bu gidişle michelin lastik adamı olmam kaçınılmaz gibi duruyor.
devamını gör...
karantinada ben hariç herkesin yaptığı gördükçe ağladığım birtakım hareketler.
devamını gör...
karantinada beni bir bataktan kurtaran youtuber. birçok programını bitirdim ve kendi egzersiz rutinim haline dönüştürdüm. resmen kol kası, bacak kası yaptım sayesinde. alnından öpülmelidir.
devamını gör...
üç gündür bacaklarımın ağrısından yürüyemiyorum, karnımın ağrısından gülemiyorum. bu kadın insan olamaz.. benim videonun başınca canım çıkıyor, o saçını düzeltiyor mekik çekerken.. sinirlerim bozuluyor her seferinde.
devamını gör...
ben on dört günlük programını yaptım. ilk başlarda çok zorlanmıştım hatta iki gün ara verdiğim oluyordu. ona rağmen gayet de değişimler gördüm. her şeyden öte çok güçleniyorsunuz programı ikinci kez yapmaya çalıştığımda birçok hareketi çok net yapabiliyordum. plank içerenler dahil buna. ama lounge diye bacakla yapılan bir hareket var ya ondan nefret ediyor ve hala tam yapamıyorum.
devamını gör...
fitness meydan okumaları ile ünlü youtuber.
evde aylardır oturup bi anda gaza gelip başlanmaması gerektiğini düşünüyorum. hem spordan soğutuyor, kendinize guveninizi dusuruyor hem de kas ağrisi fazla oluyor. başta daha hafif seylerden başlanıp sonra bu meydan okumalara geçilebilir.
devamını gör...
bi anlık gaza gelip başlanılan ama sonra bu neymiş böyle yauv!? diyip bırakılan küçük bir serüvenin önemli bir kahramanı..
devamını gör...
bir süredir slim thigh challenge’a başlamayı düşünüyorum ama bir türlü kendimi motive edemedim. çok faydası oluyor diyorlar.
devamını gör...
daha önce deneyip maalesef 3. gün bırakmış olduğum chalenge. biriyle birlikte yapınca daha iyi oluyor.
devamını gör...
garip bir aksanı olan youtuber.
devamını gör...
normalde vücudumdan bir şikayetim yok ama bundan iki üç ay önce basenlerim üzerine gelen bir eleştiri yüzünden takıntı yapıp paylaştığı incelme challengelarından slim thigh ve get abs olanıları iki aya yakın bir süre denedim ilk iki üç gün yapmakta zorlanabilirsiniz.ama daha sonra kolay bir rutin haline geliyor bu belki benim daha önce dans ve voleybol geçmişim olduğu için kolay gelmiş olabilir. sonuçlarına gelecek olursak basen bölgesinde 6-7 cm bir incelme oldu karında ve kollarda da incelme ve sıkılaşma oldu ama bu spor rutinini bırakınca iki hafta sonra ekstra bir yeme gayretine girmeden 4 cm kalınlaşma oldu yani vücuttaki etkileri gerçekten geçici ve sporu bıraktığınız anda kısa bir sürede vücudunuz eski haline geri dönüyor.
devamını gör...
bir süredir yapıyorum ama izlediğim değişim videolarındaki gibi bir değişim olmadı henüz
devamını gör...
sitesinde hazırladığı programa göre yapınca cidden fark oluyor. vücut tipiyle alakalı olarak süreç uzayabilir ya da kısalabilir ama ben 2 hafta yaptığımda herkes kilo vermişsin demeye başlamıştı.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"chloe ting" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim