1.
bir zamanlar bulunduğu cemaate mensup olduğunuzda kapıların birer birer açıldığı, şimdi ise birer birer kapandığı paralel yapılanmanın başı.
devamını gör...
2.
kendisinden çok uzun süredir haber alınamayan öldürüldüğünü düşündüğüm zat
devamını gör...
3.
"sevgili hoca efendimizden", "fetö"lüğe inen. bir zamanlar bazı insanların elini, ayağını öpmek için sıraya girdiği zat. şimdi adı bile anılmaya korkuluyor.

bizler bazı kesim gibi 3 gün önce fethullah gülen düşmanı olmadık. ben kendimi bildim bileli hep gülen cemaatine ve diğer bütün cemaatlere karşı oldum, olmaya da devam edeceğim. her zaman bilimden, ilimden yana olacağım olmayanların hali ortada zaten. ahhh canım atatürk'üm bir tek sen şaşırtmadın bizi. son nefesime kadar izindeyim atam.
devamını gör...
zamanında recep tayyip erdoğan'ın kankisi olan serefsiz, alçak bir terörist.

ama şu da şaşırtıyor ki yaklaşık 5 yıldır amerika'nin pensilvanya eyaletinde olduğu bilinmesine rağmen hâlâ hiç bir hareket yapılmamıştır hakkında.

şaşırtmıyor da değil. evet.
devamını gör...
türkiye'nin abdullah öcalan dan sonraki en büyük teröristi çok kişinin hakkına girip islama büyük zarar vermiştir.
devamını gör...
yeşil portakal.

#94020
devamını gör...
malum çocuğunun önde gideni, bir vatansızdır. ona tabi olanlar, ona destek verenler de ondan farksızdır. bu tiplerde zerre haysiyet, onur, gurur, şeref yoktur.
devamını gör...
"din simsarı nedir ve nasıl olunur" a örnek verilebilir.
bugün;
din üzerinden makam mevki sahibi olanlar
din üzerinden rant sağlayanlar
din üzerinden, allah'ın adıyla aldatanlar

hepsi bunun tezgahından geçmiştir.. şeytanın bile şerrinden allah'a sığındığı bir tür canlıdır.

edit: bir bilen in müsbet ricasıyla kelime değişimi.
devamını gör...
1999 yılından beri abd'de yaşamaktadır.
devamını gör...
zamanında söverken evliya dır çarpar diyen ibişler şimdi bize çemkirir oldu bu tek hücreli canlılar hiçbir şey olmamış gibi hala aramızda dolaşıyorlar.
devamını gör...
din sömürücüsüdür siyasal islamın çöplüğündeki isimlerden biridir menzil uşaki vs. tarikatlarından farkı yoktur devleti ele geçirmek gibi düşüncesi vardır.yobazlar tarafından baş tacı edilmiş şimdi de yine yobazlar tarafından linç edilmektedir.körler sağırlar birbirini ağırlar da diyebiliriz bu duruma.türkiye konjenkturunde önü açık insan profilidir.ilkokul mezunu olmak ve dini sömürmek türkiyede her zaman iş yapar çünkü büyük çoğunluğu cahil olan halk cahil insanları çok sever ve onları baş tacı yapar.şimdi yapılan linçlemelerin 17 25 aralıktan sonra hiçbir hükmü yoktur o tarihten önce linçleyenler devam edebilirler.
devamını gör...
uzun uzadıya nasıl bi herif olduğunu anlatmaya gerek yok. nasılsa benden önce zaten yazılmış, kaldı ki herifi tanımayan bilmeyen yok. benim demek istediğim başka bir şey var. darbeden beri en büyük başarısızlık, yolsuzluk vs örtbas etme yolu oldu bu herif. birnevi çöp kutusu gibi herkes kurtulmak istediği bir şeyler atıyor içine konu kapanıyor.
mesela; biri öldürülmüş gizemi çözülememiş ama şüphelenilen birileri var, at topu fetöye onlar öldürdü de kapat konuyu akla kodamanı. mesela biri bir işe giremedi, fetocular onlardan olmadığım için almadı de çık işin içinden. ya tuttuğu takımın bir penaltısı bile verilmese fetonun futbol yapılanmasına bağlıyor direkt insanlar. hatta biz bir ara sınır ihlali yaptı diye rus uçağı vurmadık mı, yine olsa yine vururuz demedik mi? o olay bile fetoya kaldı onlar vurmuş oldu. terörist feto sınır bütünlüğümüzü neden korudu onu da anlamış değilim. hadi diğer ülkelerle papaz olalım diye desen, e sınırımız saygısızca ihlal edilmiş, biz kendimizde buna karşılık vermeyecek miydik zaten?
bu tip olaylarda nasılsa karşı tarafa soramıyoruz da öyle mi değil mi diye, zaten ne deseler inanmayız da ama en azından kanıtlı mantıklı bir şeyler çıksa bazı şeyler açığa çıkabilirdi. velhasıl şu feto mağdurluğunu oynayıp prim yapanlardan, hiç uğraşmadan topu fetoya atıp dava kapatmaktan falan bir şekilde kurtulmalıyız.
devamını gör...
2000 yılında da 2012’de de, 2020’de terörist diye bahsettiğimiz, örgüt lideri.
5 sene öncesine kadar hocam hocam diye videolarının karşısında ağlayan tipler her an sizi bu örgüte üye olmakla (fetö’cü) suçlayabilirler.
keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
devamını gör...
biz susalım, kandırılanlar konuşsun. vay anam vay neler dönmüş serhat ya
devamını gör...
yazılacak okadar çok şey varken bu adam hakkında sadece susma hakkımı kullanabilmek ne kadar adaletsiz.
devamını gör...
saidi nursinin anlatıları öncülüğünde kendince nur cemaati adında bir tarikat kurup, devlet kendisini pışpışlarken vatanın bütün kliklerine adamlarını koydurmuş abd uşağı oluşum lideridir. yaptırımları (bkz: ergenekon) amacının devleti bölmek olduğu o zamanlar ileri görüşlü insanlar tarafından söylense de kulak asınılmamıştır.
devamını gör...
hayatım boyunca çakma ideolojisiyle bir kez dahi yolumu kesiştirmediğim, hiç saygı duymadığım, hoca dediklerinde bir tarafımla güldüğüm şaklaban. ki laik ve seküler biri olmamama rağmen. genelde başlıkta bunlar sövmüşte tek kendiniz akıllı ve ileri görüşlü değilsiniz kuzular. *

ben zaten bu adamın islam ile alakası olduğunu düşünmüyorum. adına cemaat dedikleri oluşumun tabanı öyle görünse de bu adam müslüman değil. göz altı torbalarını hangi şaraba borçlu acaba?
devamını gör...
türkiye cumhuriyeti'ne ve kurucusu olan atatürk'ün inkılaplarına karşı hain yetiştirmeyi misyon edinmiş, bu amaçla her türlü gizli düşman kişi ve kurumla ittifak kurmuş, devletin gizli bilgilerini yabancı ülkelere pazarlamış, devletin her kurumunu kendi aşağılık fikirleri ile donattığı kişilerle, malum örgüt sayesinde doldurmuş, aşağılık şahsiyettir.

bu hayattaki tek dileğim, bu kişi ve zamanında bu aşağılık ile ittifak kurmuş her kim varsa acı çekerek gebersin.
devamını gör...
annesi musevi asıllı rabin isimli bir sabetay’dır.
izmir de sinagog da mesih sesleri ile alkışlanmış her hafta izmir’li sabetaylar tarafından kendisine yüklü bağışlar yapılmıştır.
her gün (bkz: diazem) içen biridir,cinsel sapkınlıklarını yazan gazeteciyi katl ettirmiştir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"fethullah gülen" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim