şahsen yaptığım davranıştır. eğer kendimi tutamayıp birtakım şahısları yargılayıcı veya incitici bir entry girdiysem fark edip siliyorum.
devamını gör...
çoğu zaman yaptığım olay. eğer bir siyasi yargı yarattıysam veya çok ileri gittiğimi düşünürsem siliyorum. anam babam nasıl gelir görüşüme sonra.
devamını gör...
bir iki kez yapmışlığım var. boş başlıklara atılmış boş tanımlara ne gerek var değil mi.
devamını gör...
az önce yaptığım eylem. kafa sözlükte siyaset içerikli başlıklara yazmamaya karar verdim. ne bileyim işte... zaten huzurum kaçık.
devamını gör...
bazen dakikalarca uğraşıyorum ve yayınlamadan siliyorum.
(bkz: amaan ali rıza bey)
devamını gör...
yazdığım ve paylaştığım tanım sonrası birden utanma duygusu geliyor ve anında tanımı siliyorum. sanırım sözlük yazarlarına karşı saygısızlık vs. yapmamak ve forumsal tanım girmemek için bir nevi çaba harcama veya panik olma durumu da denilebilir.
bazen de yazdıklarınız herkes tarafından begeniliyorsa ve takdir ediliyorsa yazar kendini baskıda hissediyor ve en mükemmelliyetci tanımı girene kadar yazıp yazıp siliyor, mükemmel anlayışına da uymuyorsa tanımı kaldırıyor.
zor efendim zor bu devirde yazar olmak da zor
devamını gör...
bir başlık açıp sonra başlığı ikinci tanımı giren yazarın başına bırakmak gibi değildir. gayet normaldir. başka başlığa o anki duygu durumunu cümlelere dökmek insan davranışıdır, duygu durumu değişince ifade şeklini beğenmeyip silebilir. ancak, başlık açılırken ince elenir sık dokunur. sizinkinden sonra tanım girilmişse de artık silinmez. ayıptır.
devamını gör...
ara sıra kendime katılmadığım durumlarda yaptığım harekettir.

bir tanım giriyorum ardından üç dakika geçiyor ve boş yapmışım deyip siliyorum. kendi fikrimi beğenmiyorum resmen. garip bir durumdur.
devamını gör...
hiç yapmadığım ve yapmayacağım işlem.
bazen kelime hataları yapıyorum, onları editliyorum.
fikrim değişirse girdiğim tanımın altına fikrimin değiştiğini söylerim
(bkz: fuzzy lee) ilk entry.
devamını gör...
gece tam da bu saatte uykulu halimle yazdığım tanımları genelde sabah kalktığımda 'ironika iyi saçmalamışsın ha!' diyerek siliyorum.
devamını gör...
sözlükte en çok yaptığım harekettir.
ay anomluğum bozulmasın eş dost sözlüğe gelirse beni bulmasın vay ne boş yapmışım insanlar bunu görmek için mi internete para veriyorlar diyip sildiğim bir sürü tanım vardır evet.
devamını gör...
1-sarhoş olunur.
2.saçma sapan entry girilir.
3-sabah kalkıp silinir.
devamını gör...
asla yapmayacağım eylem.

edit: yaptım.
devamını gör...
arada yaptığım iş.

profile girip de doğru dürüst bir şeyler okumaya çalışan insanlara engel olmasın diye, anlık gazla yahut sıkıntıdan anket başlıklarına yazdıklarımı falan siliyorum bazen. genellikle sözlüğe gelişimin ilk zamanlarından başlarım silmeye üçer beşer ve günümüze doğru gelirim. bu ara pek silemedim. yakında bir bahar temizliği yaparım artık.
devamını gör...
çekerek boşalan köyü
başlığına ; başlığı açan kişinin yanıltmasından dolayı esprili bir tanım girdim.
fakat sonra farkettimki çekerek başalan köyü'nü bilgisayar hilesiyle değiştirmişler.
bir hilecinin malzemesi olmamak için tanımımı sildim.
bunun dışında hiç bir tanımımı silmedim.
tüm tanımlarımın arkasındayım, dermişim.
devamını gör...
yaparsam kendimi aptal gibi hissederim. ya bunu bana zorla mı yazdırdılar. düşünmeden mi yazdım. tamam diyelim bir yıl önce yazdığım bir şey hakkındaki düşüncem değişti. edit yaparım dün dündür bugün bugündür derim. tek entry silme nedenim olabilir. yazdığım şey birilerine zarar veriyorsa silerim gider. yazdıklarım düşündüklerimdir ve bundan utanmam.

ama bir kişi ya da kurum yazdıklarını silemezsin diye dayatırsa inadına silerim. sen kimsin ki benim yazdığım şeyi silmemi engellemeye kalkarsın. delirtirlerse yakarım sözlüğü giderim.

bu kuralı koyanlar nereye varmak istemektedir. yazarları küstürmek sözlüğe verilecek en büyük zarardır. bunu anlayamayan yönetici ise kafasızdır. salın yazarları isteyen yazsın isteyen silsin.
devamını gör...
kendinizi baskı altında hissetmeyin yahu! diyebileceğim konudur. eğer açtığınız başlıklar, girdiğiniz içerikler (bkz: sözlüğün en mal yazarı) tarzında değilse utanılacak, çekinilerek silinecek bir şey yoktur. *
devamını gör...
8. tanıma kahkahamı patlattıktan sonra buradan uzaklaşıyorum...
devamını gör...
entry değil tanım
nick değil kullanıcı adı
edit değil düzeltme
vibe değil duygu

lütfen arkadaşlar lütfen...
devamını gör...
sadece girdiğim tanımın aynısı, yada benzeri varsa siler, onu artılar, ortamı terk ederim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"girdiğin tanımı silmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim