1.
the usual suspects, american beauty, l.a. confidential gibi kült filmlerle hafızalara kazınan, son olarak house of cards dizisinde boy gösteren amerikanyalı aktör.
devamını gör...
2.
k-pax'ta inanılmaz bir oyunculuk sergilemiştir. birbiriyle alakasız karakterleri büyük bir ustalıkla canlandırır. the usual suspects'teki oyunculuğu benim diyen birçok aktöre taş çıkarır.
devamını gör...
3.
american beauty 'de oynadığı lester burnham, the usual suspects 'de oynadığı verbal karakterleriyle oscar ödülü kazanmış aktördür. ancak bence en iyi performansını, the life of gavid gale filminde sergilemiştir. severek izlediğimiz, ailemizin aktörüdür..
devamını gör...
4.
muzu kabuğuynan yemesiyle meşhur oyuncudur. israfı sevmez.
devamını gör...
5.
muhteşem filmlerde harika roller sergilemiştir. house of cards ile dizi sevenleri mest etmektedir. 2. sezonda bir sahnede, televizyon izlerken, nerdeyse herhangi bir mimik bile yapmadan, karakterin hissettiği duyguyu sadece bakışlarıyla seyirciye aktarabilmiştir. inanılmaz yetenek cidden büyük üstad.
devamını gör...
oyunculuğu ne kadar iyiyse karakteri o kadar kötü olan pedofili, tecavüzcü “sanatçı”
devamını gör...
favori filmlerimden olan k-pax'in başrol oyuncusu. ayrıca filmin 'sheryl crow- safe and sound' soundtrackiyle beni tanıştıran filmdir kendileri. ne de güzel etmiştir.
devamını gör...
hause of cards performansı oldukça iyi olan oyuncu. taciz etmiş birilerini de diziden ayrıldı. dizi bitince etseymiş edecekse keşke. resmen mahrum bıraktı bizi oyunculuğundan.
devamını gör...
hakkındaki taciz iddiaları düşmüş olan usta oyuncu. düşme sebepleri bir yandan şaibeli gibi görünse de metoo akımı dolayısıyla, karalamak için iddialar olduğu söylentileri de bulunmaktadır.

ayrıca barda taciz ettiği iddia edilen çocuğun iddianamede şunları söylediği: spacey’i görünce yanına gittiği, kendini 23 yaşında bir birey olarak tanıttığı, birlikte içki içip sohbet ettikleri, o sırada kız arkadaşına kevin spacey ile birlikte olduğunu söylediği ve inanması için snap ve fotoğraflar attığı, sonrasında ise spacey’nin elini cinsel organına götürdüğü ancak istemediğini belirttiğinde durduğu iddia edilmekte.

konuyla ilgili yeterli ingilizcem olmadığından etkin bir araştırma yapabilmiş değilim. konu üzerinde sayısız yazıdan sonra neye inanacağımdan emin de değilim. keşke bunlar hiç yaşanmasa ve mükemmel oyunculuğuyla hatırlasaydık diyorum yalnızca. davanın kapanmasına neden olan olaylar çok kafa karıştırıcı, iddialar da bir o kadar öyle.
devamını gör...
iyi oyuncu, kötü insan, tacizci.
devamını gör...
ismi akılda kalıcı aktör.
devamını gör...
zamanında 3. richard rolüyle istanbul’a gelen efsane aktör. baya olay olmuştu o zamanlar. biz fakir üniversite öğrencileri gözyaşları içinde kaçırmıştık tabii. geçtiğimiz yıllarda pedofili davalarına karışıp kariyerini mahvetti.
devamını gör...
seven filminde seri katili ustalıkla canlandırmış aktör.
devamını gör...
3 erkeğe yönelik 4 cinsel saldırı iddiasıyla suçlanmakta efendim kendisi:haber filmlerindeki psikopat adam izlenimini hayata da entegre etmiş olan aktör
devamını gör...
cinsel tacizle suçlandığı davalar sonucu, hollywood tarafından afaroz edildikten sonra şu sıralar avrupa 'da ikinci sınıf filmlere kadar düşmüş durumda ki oyuncu.
devamını gör...
londra'da çıktığı mahkemede garip şeyler yaptığı ajanslara düşen aktör. yakıştıramadık.

www.instagram.com/reel/Ce6W...
devamını gör...
american beauty izlediğimden beri sapık gözüyle baktığım, sonunda da gerçekten öyle çıkan oyuncu.
devamını gör...
kevin uzaycık.
devamını gör...
90’ların genç aktörlerinden birinin dediğine göre, kevin spacey ile film izlemeye davet edilmiş kendisi ve orada spacey’nin film sırasında mastürbasyon yaptığına şahit olmuş. izledikleri film ise er ryan’ı kurtarmak imiş.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kevin spacey" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim