susmaya mecburen devam ettiğiniz vakit, ilişkinin akıbeti hususunda içinizin içini kemirdiği flörtünüzdür.

iyidir, hoştur belki ama bir şeyler paylaşmadıkça nasıl bir aşamaya evrilebilir bir ilişki? biliyorum, sözlük dert yanma yeri değil, zaten siz de güzin abla değilsiniz.

ancak, bunu aşamıyorum ve anlatmazsam daha da berbat olacağım: 2018'de, mezun senemde üniversitede tanıştıktan sonra ilgimi açıkladığım bu kızcağız, mezuniyet gelip geçtikten sonra kendi şehrine gitti. haliyle ben de kendi şehrime döndüm. bu ilişkiyi, uzaktan yürümeyeceğine inanan insanlar olduğumuz için hiç başlamadan, birbirimizi kırmadan rafa kaldırdık.

şimdilerde tekrar konuşmaya başladık. benim işim gereği onun şehrine taşınma ihtimalim ikimizi de umutlandırdı. henüz bir gelişme yok üç ay falan oldu tekrar konuşmaya başlayalı. yine de çok konuşmuyoruz öyle. konuşmaya fırsat olduğunda da aklıma hiçbir şey gelmiyor hem. belaltı konular açsam soğur mu, sevgimi dillendirsem sıkılır mı bilemiyorum. ama sanki 2018'deki ruhu hiç öldürmemiş gibiyiz. "keşke yanımda olsan" dedi bana. bunu demek, seni seviyorum demekten daha güzeldir. ben öyle düşünüyorum.

dediğim gibi, gün içinde öyle çok konuşamıyoruz zaten, belki iki üç kez mesajlaşıyoruz. haftasa bir araşıyoruz, genelde o arıyor. ben aradığımda bakamıyor pek, e tabi işinde gücünde... hem ayrıca normalinde de telefonu eline alamadığını söylüyor. o da benim gibi vıcık vıcık sevgili tribi sevmiyor. iyi niyetine güvendiğim için sözlerine inanmaktan başka çare gelmiyor elimden.

bazen böyle dipsiz fikirlere düştüğümde boşa evham mı yapıyorum diye düşünüyorum, bazense bu kızcağızın benden daha büyük bir adım beklediğini veya onu oyalıyormuş gibi hissettirdiğimi düşünüyorum.

ne yapacağımı bilmiyorum. tek bildiğim, hayatımda olmasını istediğim...

6 nisan 2021 tarihli edit: bu ilişkinin seyri hakkında bana mesajla soru sorulduğu için editliyorum. diyaloğumuz aylar öncesi onun bir mesajıyla bitti. "olmuyor" dedi. iyi, hoş. olmasın zaten. bana ister ayran gönüllü ister şıpsevdi deyin... ben bu sözlükten bir hanımla tanıştım. aynı liseden mezun olduğumuzu, yakın oturduğumuzu, ufacık bir yaş farkımız olduğunu öğrendim. bunu da geçtim; öylesine güzel öylesine iyi niyetli biri ki sanki bu dünyadan değil benim fındığım. şimdi çok tatlı bir ilişkimiz var. sevildiğimi hissettiriyor bana. çocuk gibi şımarıyorum onunla konuşurken. var olsun güzel sevgilim... arkadaşlar hiçbir şey dünyanın sonu değil. hiçbir vaka karşısında derbeder olmamak lazım. bana inanın, canınızdan çok sevdiğiniz sevgilinizi kafa sözlük'te bile bulabilirsiniz. **
devamını gör...
bir gelecek bekliyorsan bence en iyisi bir sosyal aktiviteye davet et, dışarıda bir cafeye falan çıkmayı teklif et mesela. karşılıklı oldunuz mu daha rahat sohbet edebileceğinizi düşünüyorum. sen erken kalkmak istemiyor olabilirsin ama ondan daha kötüsü, geç kalmaktır.
devamını gör...
aslında çok fazla konuşacak konunun olduğu ama daha tarafların birbirini tanımamasıyla ve yeni birini tanımanın getirdiği heyecanla gelişen çok normal olay.
devamını gör...
flört olmuyor işte o .hani insan illa konuşmak zorunda değildir ,birlikte susmak değerlidir doğru. ama bu öyle menem bir şeydir ki sussan kabalık konuşsan muhabbet öyle boktandır ki için çekilir falan.kimsenin başına gelmesin bir felakettir.
devamını gör...
işte bu yüzden para her şeyden önemlidir diyoruz. para olduktan sonra öyle çok fazla konuşmaya gerek yok çünkü gezip dolaşmaktan konuşmaya vakit kalmıyor.
devamını gör...
beni konu bul diye darlayan kişiydi. hoş değil.
devamını gör...
eğer flörtünüzün müzik kültürü gelişmişse müzik konuşun. asla sıkmaz ve uçsuz bucaksız bir konudur.
t: olmaz olasıca flörttür.
devamını gör...
burçların dahil edileceği konudur
devamını gör...
olmayacak olan ilişkinin ayak sesidir. o enerjiyi hissettiğin insanla yerdeki toz,kaldırımdaki taşı bile konuşabilirsin. ne konustugun çokta önemli değildir aslında. önemli olan o muhabbetin tatlılığı keyfidir
devamını gör...
konuşması sadece seni yerim, nasıl yiyeceğimi anlatıyım mı, aa bir daha yerim. üzerinden devam eden biri olmuştu hayatımda. bu durumu çok iyi bilirim.
devamını gör...
uzak durulması gereken flörttür. flört dediğin konu bulur. yani bulabilmelidir.
devamını gör...
müzik zevkleri uyuşuyorsa ordan yakalarsın karşılıklı şarkılar falan atmaya başlayınca zaman su gibi akıyor çünkü bir ilişkide bağlama büyüsü bir yeğenlerinin fotoğrafını atmak ikincisi ise müzik zevkini paylaşmak önermek vsvs
devamını gör...
o konunun değil karşılıklı çekimin, isteğin olmaması durumudur. uyum yakalanınca havadan sudan bile rahat konuşursun. bazı şeyleri akışına bırakan daha rahat ediyor bu tip şeylerde.
devamını gör...
flört etmek isteyen beni bulsun. bende konuşacak konu çok.
devamını gör...
batsın öyle flört. flört dediğin meraklı olur. ilgili olur. heyecanlı olur. adı üstünde flört bu? bir şeylerin yeni başlangıç olduğu dönem. 20 senelik evli misin konuşacak konu bulamıyorsun?? gerçi annemle babam bile bu pasif flörtlerden daha neşeli muhabbet ediyorlar.
geçmişteki tüm fl*rtlere gelsin bu entry.

not: bu entry doğuştan flörtöz tipleri değil de birini gerçekten tanımak için konuşma başlangıcı yapan flörtleri esas almıştır.
devamını gör...
eee annengiller nasil diyerek bu sorunu cozebilirsiniz
devamını gör...
flört bulamayan konuşulacak konular...
devamını gör...
bence konuşacak konu yoksa, zaten size uygun biri değildir.

sizden gerçekten hoşlanan biri kaldırım taşının şeklini/ dönercilerin kalitesini vb konu eder, yine yazar.yani yazmak isteyen, yolunu yaratır gençler.
devamını gör...
flörtle ya da herhangi biriyle konuşacak bir şey kaldı mı? yorulmuyor musunuz laf anlatmaya çalışmaktan?
devamını gör...
bence asıl konuya girmeye çalışıyordur.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"konuşacak konu bulunmayan flört" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim