sözlük kütüphanemizin yepisyeni, gıcır gıcır sitesidir.

kitap talep etmek ya da öylesine bir gezintiye çıkmak için uğrayabilirsiniz.
şu an envanterde 200 adet kitabımız mevcut, yayınevleri işbirlikleri ile kitap sayımızı yakın zamanda çoğaltmayı hedefliyoruz.

dışarıdan kitap bağışı yapmak isteyen ya da elindeki ikinci el kitapları sözlük kütüphanesine ulaştırmak isteyenler benimle ya da bengaripsengüzeldünyaumutlu iletişime geçebilir.
kargoları karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

kutuphane.normalsozluk.com
devamını gör...
koşun koşun. hayırlı uğurlu olsun.

şu olaylar bi bitsin hem kitap bağışlayacağım hem hoşuma giden kitapları alacağım.
gıcır gıcır site.
devamını gör...
sözlükte radyo yayını var, kütüphane var, kulüpler var. var da var anasını satıyım. hakikaten burası bambaşka bir yer. sözlük ve sözlük yazarları adına hayırlı uğurlu olsun, yakın zamanda ben de bi kitap sipariş edeceğim şu sömestr tatili gelsin de bir…
devamını gör...
hayırlı olsun linki.

güzel kitaplar var. bir göz atın mutlaka.
devamını gör...
çok iyi olmuş, çok da güzel olmuş. elimdeki kitapları okuyayım, hemen gönderivericem!
devamını gör...
görsel
devamını gör...
okuduğum birkaç kitabı gönderip, efrasiyabın hikayelerini isteyeyim.

( 2 tane camus'tan veba, bir ingilizce kitabim listeye eklenmek icin hazır)


harika bir iş.

çark dönsün diye sadece isteyen olmayalım dostlar. belki sizin okuduğunuzu henüz okumayan biri vardır
bu yüzden gönderelim.
devamını gör...
talep oluşturdum hadi bakalım.
devamını gör...
burada biriken kitapların ihtiyacı olan okullara hibe edilmesini temmenni ettiğim oluşum. eğer böyle bir şey olursa düze çıktığım vakit ben de bağış yapmayı düşünüyorum.
devamını gör...
bakın işte bu olmuş.
devamını gör...
daha önce demiştim, bu oluşuma güvenim 0.
devamını gör...
bilen bilir benim bu sözlüğe kayıt olma nedenim kitap sekmesidir. çocukluğumda evimizdeki kitaplıktan daha okuma yazma bilmezken uzay ansiklopedisini raftan çekmemle ve içindeki resimlerle efsunlanmamla başladı bu ilişki. hala hayatımdaki en eski dostlarımdır kitaplarım. canım sıkkınken, stresliyken, mutluyken, heyecanlıyken hep ilk aklıma kitaplarıma gitmek gelir. bazıları kalbimde yaradır, bilirim onları okurken yeniden ağlayacağımı. bazıları hiç görmediğim ülkelere hiç bilmediğim kültürlere taşır beni. burayı istersem çok uzatabilirim ama siz anladınız işte, kitaplar iyidir kitaplar candır. *

e bu kadar kitap okuyan biri olarak bazen bir kitabı okurken "muhtemelen bu kitabı bir daha okumayacağım" diyebiliyorum. kötü olduğundan değil ama o kitabı bir defa okumanın yeteceğini gördüğüm için. * o nedenle o kitapları yıllardır ikinci el uygulamalardan satıyordum ben. başkaları da okusun faydalansın diye. artık o kitapların yeni bir adresi var: sözlük kütüphanesi.

hayal eden, fikri geliştiren, uygulayan ve katılan herkese çok teşekkür ederim. zaten daha önceden yapılan birkaç yardım projesiyle gönlümü kazanmış bu sözlüğe yarı-düzenli olarak birkaç ayda bir kitap kolimi yollayacağım, sözüm söz! özellikle kitap fiyatlarının ateş pahası olduğu ve kağıda gelen son zamlarla daha da artacağının öngörüldüğü bu günlerde lütfen sözlük kütüphanesinin etinden sütünden faydalanın. pişman olmazsınız.
devamını gör...
noel civarı istanbul’a geçince iki üç koli kitap teslim etmeyi çok istiyorum. neredeyse tamamına yakını ingilizce. belki birileri daha faydalanır. bilinmez.
devamını gör...
yakında takasa başlarız diye tv'de haberler eleştiriler çıktı muhalefet kanadından, peşinden sözlük kütüphanesi tekrar revaç oldu; akıştan da inmiyor aşağıya.

moderasyonun bu kirli oyununa gelmeyelim bence. ülkemizi bölmek isteyen dış mihraklara yol vermeyelim. ha sözlük kütüphanesinden kitap takas etmişsin, ha sokağa çıkıp hükümet istifa demişsin, aynı şey.
devamını gör...
her geçen gün büyüyen büyüdükçe yerinde durmayan sözlüğümüzün bünyesinde kurduğumuz kütüphane sitesidir.
sözlük kütüphanesine kitap göndermek isteyen yazarlarımızın kitap göndermeden önce karışıklık olmaması adına bilgi vermelerini rica ediyoruz efendim, şimdiden kitap talep eden ve gönderen, kütüphaneyi aktif kılan herkese çokça fazlaca teşekkür ederiz.
devamını gör...
dostlar uzun zamandır sözlükteyim. birçok defa buradan gittim ve birçok defa döndüm ama dediğim gibi her seferinde de döndüm. her dönüşümde sözlüğe getirilen yeniliklerle karşılaştım. @yoldaş benjamin franklin 'ın ve @iko'nun bu konuda verdikleri emeği görmemek mümkün değil. lakin sanıyorum sözlükte en beğendiğim yenilik bu oldu. şu an karantina sürecindeyim lakin karantinam biter bitmez elimden geldiğince kitap bağışlamayı düşünüyorum. seviyom be bu sözlüğü...
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kutuphane.normalsozluk.com" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim