1.
çok sevdiğim bir insandır. kendime örnek olarak aldığım kişilerin başında gelir.

(bkz: internet ekipler amiri)
devamını gör...
2.
trt ''sosyal medya'' tv programında rengarenk saati ilgimi çektiği için ufacık yaşlarda takip etmeye başladığım sosyal medya uzmanı, gitarist
devamını gör...
3.
agzini dolu dolu yaparak konusan ama harika konulara deginen, kendi cebinden site acip yine tum masraflarini karsilayarak sirf insanlar faydalansin diye cabalayan, kaan sezyum ile harika tweet dalasmalari olan insan. simdi gencler cok sansli; bizim zamanimizda tolga abi, atv'de karate ogreten hakan abi falan vardi, bide selena falan vardi ki o reca edecegim bu bahsi kapatalım.
devamını gör...
aşırı haklı bulduğum insan.
devamını gör...
aşırı boş bir adam kendisi . evet bahsettiği bazı ezber haklı cümleleri var ama kendisi kitleyi nasıl yöneteceğinin farkında olan saygısız kendini beğenmiş bir abimizdir . sahne arkasında insanlara yaklaşımı kendini beğenmiş tavırları antipatik bir isim olmasına yol açmıştır . ama iyi yaptığı bir çok şey var hakkını yemeyelim kendisi koyun gütmekte bir numara .
devamını gör...
her izlediğim videosundan, okuduğum yazısından sonra bir sürü yeni bilgi, kelime vs öğrendiğim, zaten az merak ettiğim şey varmış gibi, bir sürü araştırılacak yeni konu, kavram sahibi yapan, aklının sınırlarını zorlamış, aşmış olduğunu düşündüğüm bence filozof olan kişi..
devamını gör...
twitter üzerinde bugünöğrendimki hashtag'ine birikimlerini paylaşan gazeteci.
devamını gör...
okan bayülgen'in bir programında denk gelince ki; yanındaki diğer konuklar konusunun uzmanı epey aydın insanlardı birkaç videosunu izledim. hakkaten bazı insanların bu denli balon olmasına inanamıyor insan.

kötü veya yanlış bir şey söylemiyor ya da bilemiyorum bana denk gelmedi o kadar dayanamadım çünkü ama sahiden çok boş ve vakit kaybı şeyler. televizyonlarda bile kalmadı böyle insanlar. yani bir youtuber olsam ne söyler ne anlatırdım diye düşünüyorum bazen de; hakkaten bu insanlar çok özgüvenli, zamanları ve paraları çok sanırım. yukarıdakileri okuyunca insan hayret ediyor gerçekten.

gidin ingilizce çalışın ya da iki belgesel izleyin boş verin fikrimce.
devamını gör...
(bkz: serdar kuzuloğlu)

tek başlıkta toplanması gereken internet ekipler amiri.
kafa sözlük hakkında konuşması ve* konuk olmasını istediğim kişi.
devamını gör...
ülkecek yüceltmeye değer bulmamız gereken kişi. ama yine aynı şekilde ülkecek birçok şeyin değerini bilmediğimiz gibi bu adamında değerini bilmememiz. ( hoş değerini bildiklerimiz de iki gün yaşamıyor.)
devamını gör...
başarılı bir anlatıcı, sohbetine doyum olmuyor özellikle zihnimin kıvrımları podcast serisinde değindiği kavramlar ufuk açıcı, antipatik bulanlara sözüm adamı önce bi dinleyin be ne anlatmış ne anlatıyor ne bu önyargı kerkenezler.
devamını gör...
kaan sezyum'la süregelen tatlı kavgaları pek bir güzeldir.*
devamını gör...
#524463

olur mu olur ya neden olmasın..
kafa sözlük'ü yakından takip ettiğine kalıbımı basacağım adam.

(bkz: kalıp ustası)
devamını gör...
sevdiğim kişidir kendisi. internet dünyasına yakından tanıklık etmiş ve internetin yaygınlaşma süreciyle beraber büyümüştür. o neslin insanları özellikle teknolojiyle beraber birçok konuda bilgi sahibi. türkiye' nin en aklı başında kesimi bence 70 ve 90 arası doğumlu nesildir. anlatır ve dinletir. bu kadar akıcı konuşuyor olması da kitaplarda yüzüyor olmasındandır sanırım.
devamını gör...
yukarıda birisi kendisine asiri boş birisi demiş podcast serisinin hepsini dinlememis olacak ki bos bir insan bu kadar emek verip bir reklam dahi koymayarak bu seriyi nasil uzatir ve devam ettirir.asiri bos diyen arkadasi merak ettim bu hayata.nasil.bir katkisi var ne bekliyor karsi taraftan
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"m. serdar kuzuloğlu" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim