tat kaçıran, "ablacım/abicim bunu falanca hocaya imzalatmadan buraya neden getirdin?" gibi gereksiz azarlamaya çalışan insanların yaşadığı habitat. ezdirmeyin kendinizi sakın bunlara, size çalışmak zorundalar.

edit: 2 sene önce mezun olduğum üniversitenin öğrenci işlerinden bugün mail ve mesaj geldi "diplomanız hazır" şeklinde. diplomayı alalı iki sene olması dışında sıkıntı yok.
devamını gör...
hiçbir işe yaramayan , ders programını doğru düzgün oluşturamayan tek vasıfları öğle yemeği zamanı odalarında diledikleri kadar yemek yiyen bir çeşit vasıfsız insan topluluğudur.
devamını gör...
telefonları açması dünya üzerinde gerçekleşmesi en zor olaylardan birisidir, doğada 100 yılda bir telefon açtığı görülürmü? belki.
devamını gör...
2008-2010 yılları arasında gayette güzel çalışan her sorunda koştuğum üniversite birimi.
devamını gör...
hiçbir zaman yararlanamadığım bölüm.
devamını gör...
hiçbir derde deva olmayan boş işler müdürlüğü.
devamını gör...
9 eylülde hiçbir sıkıntı olmadan yürütülen sistem.
devamını gör...
öğrenci işlerinden çok kendi işlerini halletmeye yönelik hareket eden, bir avuç memur topluluğu.
devamını gör...
hayatım boyunca bir kez bile sorun yaşamadığım, okulumda harika şekilde işleyen birim.
devamını gör...
10.
açtıkları zaman şaşırdığım ve afalladigim allah allah deyip birkaç saniye sonra konuşmaya başladığım birimdir. hemen kapatacaklar diye o kadar hızlı konuşmuştum ki anlamaları şaşırttı.
devamını gör...
11.
genellikle hiçbir işe yaramayan bölümdür.. ve bölümdekiler çoğunlukla sinirli veya gergin insanlardır ki yanlarına gitmeye çekinirsiniz.
devamını gör...
12.
asla ulaşılamayan bir birimdir. sağolsunlar yaptıkları hata yüzünden az kalsın bursumu kaybediyordum. bir de dünyanın en mükemmel insanlarıdırlar ki herkese üstten bakarlar. öğrenci işleriyle görüşmek zorunda kalıp işlerini hemen halleden birini görmedim.
devamını gör...
13.
sizinle ilgileneceğini zannettiğiniz ama ilgilenmeyen kurum kişi her neyse . asla muhattap olamazsınız. hatta rivayete göre öğrenci işlerini gören duyan birisi allahın sevdiği kulu olurmuş.
devamını gör...
14.
birinci okulda naci abi vardı 1 dal sigaraya sıraya girmeden belgemi alır çıkardım. öteki üniversitede allah seni inandırsın panter emel gibi bir kadın vardı , her şeye küfür eder kalem fırlatan cinsten. ne yiyor yada ne yemediği için gergindi anlam veremezdim.
devamını gör...
15.
telefon numaralı vardır ama yoktur.
devamını gör...
16.
benim zamanımda fakülte binasının giriş katında alimunyum çerçevelerle kapatılmış,öğrenciden uzak ,simdiki avmlerdeki danışma kadar işlevi ve forsu olmayan üniversite içinde bir bölüm.
devamını gör...
çalışanları akademisyen ya da profesör olmamasına rağmen en zorlu profesörden bile öğrenciye daha çok işkence eden kişilerin çalıştığı bürodur.
devamını gör...
ismini duyunca küfrettiğim b.k çukuru.
devamını gör...
sloganları ''o işe biz bakmıyoruz'' olan, türk kahvesi şeklinde muhabbetin su gibi aktığı bürodur. muhabbetten herhangi bir şeye bakmaya vakit bulamazlar. hiçbir işe bakmadıklarını söylemiş miydim?
devamını gör...
geçen gün arayıp transkript istediğimi söyledim. yarın gelip alabileceğimi söylediler. umutsuzca mail atabilir misiniz, dedim. tabi ki, diye yanıtladı telefonun karşısındaki hanımefendi. mail adresime benimle konuşurken baktığını ve yollayacağını söyledi. kapattık ve bu olayı unuttum. beni üç kere arayan numaraya döndüğümde mailin gelip gelmediğini sormak istediğini söyledi hemen baktım ve geldiğini bildiğim tüm şekillerde teşekkür ederek söyledim. buradan tekrar teşekkür ediyorum. bunca zamandır öğrenciyim böyle bir muamele görmedim. teşekkürler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"öğrenci işleri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim