1.
sulu boya yapmayla devam ettiğim aktivite.
devamını gör...
2.
yapmak isteyip yapamadığım şeylerdendir
devamını gör...
3.
eşittir rahatlamak..
devamını gör...
4.
en son ilkokul 6 da gerçekleştirdiğim eylem
devamını gör...
bir dönem ilgilendigim,natürmort vs. yapmaya calısıp istedigim gibi olmayınca küstüğüm eylem.(beceremediğimi kabul etmek istemiyorum)yetenek desen vaarr..
devamını gör...
yetenek ister ama imkansız değildir.
devamını gör...
resim yapılmaz, çizilir. portre yapılır, fotoğraf çekilir.
devamını gör...
pandemiden bu yana instagramda evde yapılan ekmeklerden sonra en çok atılan posttur heralde.sulu boyayla yaprak çizmek favori anladığım kadarıyla..yeni yasaklar yeni malzeme siparişleri verdirecek gibi duruyo..hayırlısı olsun.
devamını gör...
(bkz: hitler bunu beğendi)
devamını gör...
10.
dünyanın en rahatlatıcı aktivitesidir. arkadan bir müzik açıp kafamdaki şeyi kağıda aktarmaya başladığım an farklı bir boyuta geçiyorum sanki
devamını gör...
11.
kendini rahatlatmam
devamını gör...
12.
bazen kelimelerle anlatılamıyor bazı duygular işte o zaman renklerle yaşatmak duyguları her fırça darbesinde kelimelerin de ötesine geçiyor. ruhu tuvalde yaşatmak gibi...
devamını gör...
13.
bir instagram gönderisinde okumuştum. "resim çizebilen insanlara hep özenmişimdir, düşünsene gördüğün tüm güzellikleri çizebiliyorsun." güzellik gördüğümüz mü var ln. bırak güzelliği karakalem çiziyorum ben hayatımda renk yok renk.
devamını gör...
14.
biraz eğitimle herkesin (evet yeteneksiz olanlar, siz de dahil) iyi kötü yapabileceği hoş bir uğraş
devamını gör...
15.
ben beceremiyorum, aslında şimdiye kadar 0 dan yapıp ürettiğim bir çok makine var ama resim, heykel gibi şeyleri yapamıyorum. yapanlarıda hep özendim. ben de birilerini çizip çizimleri onlara hediye etmek isterdim. gördüğüm güzel şeyleri kendi yorumumla hayata geçirmek isterdim.
şuradan başla diyen varsa da mesaj kutuma kafa atabilir.
devamını gör...
16.
karantina döneminde evimin her duvarını boyamamdan ötürü evimi tolkien evreni temalı bir galeriye çevirmeme sebep olan uğraş .
devamını gör...
dalınca güzel şey. dünyadan kopuyorsun falan. uçuyorsun.
bu ara hiç yapamıyorum.
devamını gör...
ilkokuldan itibaren deli gibi resim çizerdim portree tablo da çizerdim azcık yardım alsam da. lanet olsası lise sayesinde hobilerimden uzaklaştım lise bitti hala çizemiyorum çizmeyi unuttum resmen bu da böyle bir yaramdır.
devamını gör...
bir ülkede her şey mi pahalı anasını satayım evet her şey pahalı.
t: pahalı bir hobi.
devamını gör...
cin ali , o da eğri büğrü.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"resim yapmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim