fedakarlık yapmak yerine mitingleri ve kongreleri askıya almak ya da yapılması halinde herhangi bir yaptırımda bulunmak daha mantıklı olurdu denilen çağrıdır.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan 81 ilden 560 gençle video konferans yöntemiyle görüşüyor. cumhurbaşkanı erdoğan, "sosyal yaşamla ilgili olarak bir süre daha hepimizin fedakarlık yapması gerekiyor. bu salgını en kısa zamanda atlatıp normal hayatımıza döneceğimiz günlerin yakın olduğuna inanıyorum" dedi. cumhurbaşkanı erdoğan, "okullar açılacak mı?" sorusuna "17 mayıs itibarıyla başlayacak yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. ilk kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden biri bu olacak. bu takvimde okulların açılışıyla ilgili süreç de yer alacak" yanıtını verdi.

buradan
devamını gör...
tamam kral, yeter ki sen iste dediğim çağrı.

koydum kafayı giyotine beklemedeyim.
devamını gör...
gülerek karşıladığım bir çağrı. pandeminin zirve yaptığı dönemlerde ayasofya ve kongre kalabalıklarıyla övünen adam diyor bunu. normalleşme diyor bir de, şu an sanki sokaklar insan kaynamıyormuş gibi.

oldu reis. rakamlar aşağı seyredince normalleşelim, kongreler yap, halkla buluş; sonra biz kapanırız sıkıntı yok.
devamını gör...
fedakarlığın lafı mı olur, nasıl arzu ederseniz öyle yapalım. maksat sizin canınız sıkılmasın.
kongre yapın, miting düzenleyin, cami açın, iftara gidin, cenazeye katılın, biz fedakarlık yaparız tabii.
hem neden yapmayalım, bize yasak olan size yasak değil mi?
devamını gör...
fedakarlık çağrısını yüzyüze yapmamış, buna şükredelim.
devamını gör...
önce katar'dan aldığı özel uçağını satsın, ben gereken fedakarlığı yapacağım.

400 milyon dolarlık hediye edilen uçaktan bahsediyorum :))
devamını gör...
(bkz: olsa dükkan senin)
devamını gör...
gençlere zaten geri zekalı olmanız için çalıştık.. siz de buna katıldınız.. biraz daha geri zekalı olmanızda bir mahsur yok diyerek ellerine lolipop tutuşturup gönderirken yapılan açıklama.. fedakarlık diyor bide.. 90 öncesi doğanları gömünde rahat edin artık.. bu nedir ya...
devamını gör...
bencede biraz saray lükslerinizden fedakarlık yapmanız lazım sayın başkanım
devamını gör...
samimiyetsizsiniz.
devamını gör...
katıldığım çağrıdır. bu sebepten artık korona virüse karşı daha bir dikkatliyim ve daha da önlem aldı arkadaşlar. su tabancama kolonya döktüm. ve ağzıma sıktım. sonra ağzıma gelen kolonyayı yuttum evet. yediğim ekmeği de kolonyaladım, hatta patatesime maske taktım. yemesi çok zor olacak. çünkü patatese maske takınca alışıyorsunuz. hani bir laf var ya, "kızımı böyle beyazlar içinde görünce.." diye.. işte ben de patatesimi, öyle maske içinde görünce bir fena oldum. şimdi patatesi yersem, maske boş kalır, ben ağlarım. o yüzden maskeyi de kolonyaladım, patatesi de kolonyaladım ve ikisini yiyeceğim. böylelikle ortada, patatesi hatırlayıp duygulanacağım bir maske de kalmayacak. önlemler alınmıştır. sağolasın reis.
devamını gör...
reis kısaca yastık altındakileri çıkartın yeni iban yolda diyor.
(bkz: o ney gardaş yarısını bana ver)
devamını gör...
reis yapalım da artık fedakarlık yapa yapa bittik. daha nasıl fedakarlık yapalım?
devamını gör...
ülkeyi yönetenlerin en dikkatli harcaması gereken sermaye halkla kurduğu güven ilişkisi. bir yerde okumuştum iskender ordusuyla çölü geçerken susuzluk baş göstermiş ve son kalan suyu bir tasa koyarak kurmayları önüne getirmiş. iskender bir tasa bir kurmaylarına bakmış ve atına atlayıp tek başına su aramaya gitmiş.

bu hikaye yaşanmamış da olabilir ama bu karakterde değilseniz hindistana'a kadar genişleyen bir devlet kuramazsınız. alexander filminde küçük iskender'i eğitirlerken hocası ona kötü davranıyor ve diyor ki askerlerinden istediğini kendin yapamıyorsan ordunun başına geçmeyi hak eden bir kral olamazsın. özetle , insanların yönetici olarak sizi 1 cümlenizle takip edip fedekarlık yapmasını istiyorsanız önce sizin fedekarlık yaptığınızı görmeleri gerekiyor.
devamını gör...
her şeyi de bizden bekleme reis biz üstümüze düşeni yaptık.okulu kapadın berbat online eğitim içinde sıkıştık kaldık.sen ne yaptın pandemi bitsin diye? ben söyleyim hiçbir şey.sadece hayatlarımızdan çaldın ,kendi canın ne isterse onu yaptın.bizim daha yapıcak fedakarlığımız yok.
devamını gör...
tabii ki biz fedakarlık yapacağız devletimiz bize sahip çıkacak değil ya. mercedes ordusuyla gezsin yeter ki büyüklerimiz.
devamını gör...
reis ben yeterince fedakarlık yaparak sıramı savdığımı düşünüyorum. biraz da sen mi fedakarlık yapsan?
devamını gör...
keşke biraz sizler fedakarlık yapsanız ne olur. bir ulusun gelişmek istemesini nasıl anlayabiliriz, gençlere verilen önemden elbette. bizden fedakarlık isteyeceğiniz yerine biraz siz elinizi taşın altına koysanız bence her şey düzelecek.
devamını gör...
tabi taktım maskemi, kapadım çenemi, oturdum aşşaaaaaa, bir sonraki emirleri bekliyorum.
devamını gör...
yağ kuyrukları “dejavusu”
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"rte'nin biraz daha fedakarlık yapmamız gerekiyor çağrısı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim