merhabalar sevgili dostlar. bir süredir gündemimizde olan, ancak bizim için oldukça üzücü olduğundan, kendi aramızda bile konuşmaktan kaçındığımız bu haberi artık sizlerle paylaşmak durumundayız zira torku’nun ecele faydası yok. *

efenim, spontane isimli güzide radyo yayınımızı, malesef bu hafta da dahil olmak üzere, belirsiz bir süre için askıya almak durumundayız. gelecek ne getirir bilinmez dostlar, ama sizinle ve yayınımızla olan geçmiş, kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzeldi.

- peki neden a cenk? sen biliyo musun yılmaz gacesinden ayrıldı? kimden ötürü ha kimden ötürü? senden ötürü mü? benden ötürü mü?

malesef benden ötürü a dostlar. önümüzdeki süreçte kişisel gündemlerimden kaynaklı, hem sözlüğe hem de radyoya pek az zaman ayırabileceğim. buna canlı yayın saatlerimiz ve keşke hepiniz dahil olabilseniz de bizim kadar eğlenebilseniz dediğimiz, yayın hazırlık süreçlerimiz de dahil malesef.

hal böyle olunca, sizleri pazartesiye kadar bekletmeden haberdar edelim dedik. size dinleyenlerimiz diyemem. desem desem, bize kulak veren dostlar diyebilirim. hem robnaja’nın hem benim ilk yayın deneyimimiz olan bu süreçte desteğini esirgemeyen tüm dostlara, bizimle gülen bizimle ah be diyen tüm güzel insanlara, en rezil anılarımıza dahi gülümseyerek tepki veren tüm arkadaşlarımıza, modumuz düştüğü anda sezip bizi kucaklarına alıp yükselten siz mükemmel varlıklara* sonsuz teşekkür ederim. spontane ekibi olarak, bize güvenip, “yardırın arkadaşlar, siz halledersiniz şöyle süpersiniz böyle mükemmelsiniz” diye bizi gazlayan, ertesi günkü unutulmaz dinozor şarkısı esnasında dahi sadece random gülen güzel insan, superman gomercan’a sonsuz sevgiler, çiçekler ve sevimli böcekler yollarız. heykelini diksek, ehe. şey. neyse.

rob hep “veda etmek istemiyorum, bir sonraki yayın için buluşma talebiyle ayrılıyorum” diye bitirirdi programları. yine öyle yapalım, veda etmek istemiyoruz, ileride bir gün tekrar buluşmak dileğiyle. hoşçakalın dostlar.
devamını gör...
sevgili kafa sözlük yazarları, selammm. *
cenk'in arka bahçesi ile birlikte pazartesi akşamları saat 21.00'da sözlük radyosu'ndayız.

hafta sonunun hüznünü hala damarlarımızda taşıdığımız pazartesi günlerini birazcık neşelendirmeyi diledik. * ve biraz sohbetli biraz müzikli saatlerimiz olsun istedik.
bir konuşmanın seyrinde gelişen "hadi deneyelim" cümlesi ile karşınızdayız. anlık gelişen yayının adı da kendini anlatsın diyerek "spontane" ile sizlerle olmak istiyoruz. bu hafta 2000'li yılların rock şarkıları ile biraz nostalji zamanı.
siz de orada olur, tanımlarınızla eşlikçi olursanız çok seviniriz.

yarın akşam dokuzda birlikte güzel anlarımız olsun. sevgiyle...
devamını gör...
dinleyeceğim yayın olacaktır. açılış şampanyanız benden.
devamını gör...
aşırı sevdiğim iki yazarın harika olacağına emin olduğum radyo yayını.
yerimi ayırttım, koşa koşa geleceğim canımlar!
hayırlı olsun, bol dinleyicili olsun, güzel olsun, tatlı olsun! *
devamını gör...
bi süre “entry girme orucu”mu bozduran haber. süprizli, spontane gerçekten. radyoya, bana, bize, mahalleye, vatana millete, ahaliye, tüm dünyaya ve uzaylılara hayırlı olsun. eminim döktürceksiniz. hepimize iyi gelecek o aranan kan bulunmuş gibi hissediyorum. mikrofonunuza toz gelmesin efem. yarın görüşmek üzere.
devamını gör...
pazartesi stresini ve yorgunluğunu biraz olsun üzerimizden atmamızı sağlayacak, tüm hızıyla gelişmeye devam eden radyonun yeni ve merakla beklediğim bir başka yayını. mevzu bahis "rock" olunca ne yazık ki kafamın kaldırmadığı olabiliyor fakat ilk programın sonuna kadar mutlaka yerimi alacağım yayın.
devamını gör...
içeriğinden bağımsız olarak yayını yapanlara bakarak ortalama üstü bir yayın olur zaten ama spontan çok “momonti filtresiz kadıköy kaybedenler kulübü” gibi olmamış mı sevgili robnaja?*

bekliyoruz efenim.
devamını gör...
sözlüğün sevilen yazarları tarafından yapılacak olan bu yayının çok keyifli bir radyo yayını olacağına eminim.

merakla ve heyecanla bekliyorumm.*
devamını gör...
duyduğumda çokça heyecanlandığım, akşamı iple çektiren yayındır*.
devamını gör...
cenk'in arka bahçesi de varmış.
arka bahçede bilim tadında bir radyo yayini olur diye bekliyorum.
devamını gör...
merhabalar kafa sözlük ailesi. ani gelişen osasuna atakları neticesinde robnaja hanımefendi ile gerçekleştirdiğimiz hızlı tiki-takalar sonucu olarak bir anda kendimizi kalenin önünde bulduk ve bu akşam itibariyle sizlerle birlikte bunu gole çevirmeyi planlıyoruz. gelin yayınımızı hep beraber yapalım ki hakime isyan edip “bu da mı gol değil be” diyen sadri alışık gibi kalmayalım, birlikte atalım golümüzü pazartesi sendromuna, ne dersiniz?
devamını gör...
benide heyecanlandıran ve süpriz bir program süpriz bir ekip olmuş. şimdi sevgili (bkz: robnaja) bana;” koş gel rapunzel topumu kestiler.” dese yalınayak koşar giderimki ben. hâl böyle olunca benim cağnım arkadaşım ve pek sevdiğim, değerli (bkz: cenk'in arka bahçesi) bir yayın yapacakta ben gelmeyeceğim. aşkolsun. baktım yer kalmamış, tüm koltuklar kapılmış. taburemi alıp geliyorum ben de. bulduğum boşluğa konuşlanırım artık.
devamını gör...
sözlükteki beni bilen ilk insanlardan robnaja hanımefendi ile arka bahçesinde güzel işler çıkaran cenk beyin mikrofon arkasına geçeceği yayın.

ne güzel işler, ne güzel radyo, ne güzel insanlar?

uzun ömürlü ve hep keyifli yayınlar diliyorum, kolay gelsin..
devamını gör...
sırf mayın tarlası seçimiyle mest oldum diye her hafta dinleyeceğim. ama kim bu erol egemen ulan diye bağırmazsanız hatrım kalır.
devamını gör...
erol egemeni söylemediniz hala.
devamını gör...
teşekkürler çok eğlendim.
devamını gör...
kim lan bu sözlük entelleri?
devamını gör...
ben açtım o başlığı ya.
devamını gör...
çıkışta köfteye giderseniz 10 numara olur.
devamını gör...
(bkz: sözlük entelleri sıralı tam liste)
devamını gör...
hayatta ‘dursun zaman’ı entellere kaptıramam. bu benim şarkım. tapusu bende. * 6 dakikalık başka dünyaya gidip geliyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"spontane radyo yayını" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim