signal (uygulama)
devamını gör...
duman yakarak haberleşmek.
devamını gör...
güvercin.
devamını gör...
(bkz: telegram)
devamını gör...
alternatifi yoktur efendim. kurumsal şirketler, devlet kurumları dahi iletişimde bu programı kullandığı sürece de olmayacaktır.
devamını gör...
bir köşede unutulmuş telegramla devam edeceğim muhtemelen. telegram grupları da çingen çadırı gibi. ayrıca benim beynime çoktan çipi takmışlar, aklımdan geçirdiğim alakasız şey bile önüme reklam olarak çıkıyor, tırsmaya başladım.
devamını gör...
telegram ve bip kullanmaya başladım ama bip ile sorun yaşıyorum. mesajlar geç geliyor, gidiyor ve eklendiğim grupları uzun süre göremiyorum.
devamını gör...
telegram çok güzel bir uygulama. takip edilecek sayfaları da bulunca tadından yenmez. (kitap, dergi, siyaset, güncel haber...)
devamını gör...
ben whatsapp'ı sildim. silmeden önce de tüm gruplardan ayrıldım. aralarında aynı grubu telegramda kuranlar oldu, onlara üye oldum ama telegrama herkes kayıt olsa da gruplara uğrayan yok. herkes whatsapp kullanmaya devam ediyor.

whatsapp bütün mesajları, telegram sadece gizli sohbet sekmesi ile açılan mesajları uçtan uca şifreliyor. yani telegram gruplarında yazılan her şey başta telegram olmak üzere kötü niyetli 3.kişiler tarafından takip altına alınabilir.

whatsapp herkesçe kabul gören ve güvenliği kuşku götürmez bir algoritma ile uçtan uca şifrelerken telegram'ın uçtan uca şifreli olarak kullanıma açtığı gizli sohbetlerde kullandığı şifreleme algoritma ne düzeyde bunu sadece telegram biliyor. detayına vakıf değiliz.

bu konuda en sağlam signal uygulaması ama onu da ben fetöcüler kullandığı için risk alıp kullanmam.

play storeda google tarafından veri bağlantısı üzerinden mesajlaşma imkanı sunan mesajlar uygulaması var onu kullanıyorum her ihtiyacımı da karşılıyor.
devamını gör...
(bkz: posta güvercini)
devamını gör...
telegram bana sapık uygulaması gibi geliyor, özellikle eski manitalarımın telegram hesabı açmaları anlık kalp krizine sebep oluyor, o yüzden baya baya ön yargılıyım.

şu an whatsapp ve signal devam.
devamını gör...
olmayan alternatiftir. dünyadaki iletişim sistemi whatsapp'a dayalı durumda, kolay kolay yıkılmaz.
devamını gör...
(bkz: telegram) whatsapp uygulamasından çok uzun süredir nefret ediyor fakat kullanmak durumunda kalıyordum herkes telegrama gelmeye başlayınca whatsappı silicem diye çok ümitlenmiştim ne yazık ki bu hayalim yine gerçekleşmedi.
devamını gör...
önce telegram'dan haberleşeceğiz bilgisi geldi kurumdan.
ertesi gün bip'ten haberleşeceğiz bilgisi geldi.
bip'i kurduk. kurduk ama vatsapp'a vermediğimiz izinlerin hepsini bip'e verdik. değişen bir şey yok.
cukkalar vatsapp'a değil bip'e gitsin şeklinin piyonları olduk. kimleeerr kimleri zengin ediyor, kimler kimlerden nemalanıyor, kimlerin cepleri doluyor!
boşalan cep varsa o da bizimkidir.
devamını gör...
whatsapp, telegram, signal, bip uygulamalarının kullanıcılarından istediği bilgiler:

görsel


uygulamaların güvenlik yapısının karşılaştırılması:

görsel

kaynak: teyit.org
devamını gör...
alternatifi olduğunu düşünmüyorum olsa olsa çakması olur. telegram tam bir kaos. bir de bir p*çlik çıkacakmış gibi huzursuz ediyor beni nedense. bip daha whatsapp’a benzer geldi bana. oyum bip’e.
devamını gör...
signal, telegram, bip vb uygulamaların hepsi alternatiftir whatsapp 'a ama unutulmaması gereken whatsapp ın en yaygın kullanılan program olmasıdır ve mesajlaşma, sosyal medya vb uygulamalarda önemli olan budur... domine eden kim olursa olsun rakiplerini silip süpürür whatsapp gibi...
devamını gör...
daha eğlenceli ve güvenli bir şey için telegram.
devamını gör...
hiçbir uygulama alternatif değildir. alternatifleri konuşabilmek için piyasadaki tekel olan uygulamanın silinmesi gerekir.
devamını gör...
telegram. illegal işlerimi güvenli bir şekilde yapabiliyorum.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"whatsapp alternatifleri" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim