oyuncu, sunucu, aktivist.
devamını gör...
beyaz ruslardan olan ve türkiye'de yaşan oyuncu, sunucu düşün insanı.
devamını gör...
herkesin kutsalına söverim ama benim kutsalıma kimse laf etmesin zihnini yaşayan sanatçıdır. bırak abi adam patatese tapıyor kötüleme. istediğinizi söyleme ve kişileri rencide etme hakkını kendinizde nasıl buluyorsunuz ? öyleyse oyunculukta istediklerinle öpüşebilme sanatıdır diyeyim ben , oh ne ala , her düşündüğümü söylüyorum. araya yastık bile koymuyorum. nasıl incitiyor değil mi ? her istediğimizi yapacaksak ben de tarkanla öpüşmek istiyorum ama bıyıklarım var?
devamını gör...
muhalifsin biliyoruz da küçücük bi kız paramparça edilmişken, sırf erdoğan açıklama yapıyor diye “ barınaklara götürmeyinnnnn” diye tweet atılır mı
devamını gör...
serzenişinde haklı. bu köpekler barınaklara götürülmemeli. ya vurulsun ya da para karşılığı çin'e satılsın.
devamını gör...
bağırarak ve karşısındakini dinlemeden konuşunca haklı olabileceğini sanan twitter fenomeni.
bir insan bakın kızım var fransa'da okuyor,çok zeki çok kültürü aileyiz imajı vermeye çalışır ki!!!
olurda bir gün twitter,instagram çökerse çeyrek altın ile günlere katılır yanına da kızının diplomasını alıp hava basar :))))
herbokolog,instagram fenomeni.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"berna laçin" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim