bu nasıl başlık bu nasıl içerik.

aklıma gelenleri buraya yazsam ceza alırım ama böyleleri sözlükte başıboş gezer.
devamını gör...
kötü özelliklerinin burçtan kaynaklandığını söyleyen insandır. bunların yorumlarını aylık, haftalık, günlük takip edip hayatlarındaki değişmeler için buradan medet uman insanlardır. burç olsun olmasın fark etmez hiçbir şeye körü körüne inanılmaması gerek, kendi aklın ne güne duruyor.
devamını gör...
12 burç var tamam, fakat bunun yükseleni, ay'ı, venüsü diye seçenekleri var. bir de 12 adet ev varmış gökyüzünde. neptün 9. evinde diyor, fakat doğum haritana ve ay burcuna bak diyor. bu arada bu alandan bile ekmek kazananlar var ilginç. buna ciddi ciddi kafa yoranlar filan var, kardeşim ben kan grubumu bile ezberleyememiş insanım. ne amaçsız boş insanlarsınız yahu. bir hanım kız var astrolog elvan diye, twitter da sürekli geliyor, gelmekte olan diyor. ne geliyor anlamıyorum. sürekli bir felaket tellallığı. ben atayım daa belki bi deprem olur, belki biri sevgilisinden ayrılır, belki birinin evinde yangın çıkar diye olabilitesi yüksek durumlardan prim kasıyor. twitlerini incelemiştim bi gece, hayattan soğudum, özgüvenine hayran kaldım. sanırsın atomu parçalıyor. kurtlar vadisinde it oğlu erdal'ın takık olduğu avukat hanımda burç yorumu yapıyor, yüzünde sabit bir ifade, heyecansız bir ses tonu, anlamadığım dilde bişeyler anlatıyor gibi yayınlar yapıyor. neyse bu ülkede kesin olmayan her alandan ekmek kapısı çıkar. fal, burç bunların her zaman alıcısı var ne yazık ki.
devamını gör...
uydurulmuş 12 kalıba kendini sokmaya çalışan, hayatını buna göre yönlendiren ve buna bilim diyebilen acınası insandır.*
devamını gör...
mutlu olmak istiyordur. burç yorumlarına bakıyorum da hep iyiyiz, hep muhteşem bir hayat önümüzde bize kollarını açmış, gelmemizi bekliyor. böyle güzel yorumlarla bok gibi olan hayatından bir kaçış görüyor olabilir bu insanlar. aynı şekilde kahve falı, daha kötü yoruma denk gelmedim. biz, bize söylenenlerin gerçek olmasından çok bize güzel şerler söylenmesini isteriz.
hayır, burçlara inanmıyorum.
devamını gör...
burçlara inanmayıp kahve falı baktıran bir çok insan var vallaha şaşırıyorum hani bilimsellik..oturduğumuz yerden eğlencesine bakıyoruz bir kaç karakter analizi yapıyoruz kendimizi kesfetmeye çalısıyoruz.inanmayanlarda bir einstein degil.
devamını gör...
batıl inançları olan bir insandır. bunu burçlara değil de aynı vakit aralığında doğan insanların bazı huyların benzeşmesi olarak adlandırmak fikrimce daha doğrudur.
devamını gör...
ben inanmıyorum hiç ilgim yoktur, önemsemem inan inansın. ama inanlardan bazıları öyle bir terör estirir ki. şu burcum desen ayy bu burç musun ay onlar şöyle olur. dengesizler, duygusallar, yılanlar... hepsi için bir kalıp halinde herkes aynı şey diyor.
burcunu söylediğinde inanmayanlar var bir de .sen o burç olamazsın daha çok şu burç gibisin. e hani doğduğumuzda belirlenmiyo mu bu? her burca göre belli şeyler var bak sen de inanmadın demek ki o ay doğdun diye o özellikleri taşıyacaksın diye bir şey yok bak sende çürüttün bunu. napayım yani ehh kabul etmiyorum o zaman burcumu değiştireyim mi diyim ne diyim yani. ne istiyosunuzz.
devamını gör...
içinde bulunduğum gruptur. birinci elden tecrübenin rasyonel kanıtlar ile desteklenmesine gerek olmaz. işin felsefesine girersek sizin devreler yanabilir. insanlık tarihi kadar eski kadim ilimleri son yüzyıl felsefesi ile aşağılamak benim gözümde çok bilmişliktir. bu insanın burçlara inanıp inanmaması onu aptal yapmaz, aptalsa zaten aptaldır.
devamını gör...
kesss tıraşı deyip ortamdan uzama sebebim olan insan tipidir.
devamını gör...
doğru yolu bulan insandır
devamını gör...
tek boynuzlu, uçan, pamuk şeker sıçan pembe atlara da inanıyordur.
devamını gör...
burçlara inanıyorum. burçlara inanmam diyen insan kendini farklı bir evrende zannediyordur. bu burç olayı islamiyet öncesi türk tarihinden beri var olan bir şeydir.

inanmayan arkadaşlar 12 hayvanlı türk takviminde kendi doğduğu yıla hangi hayvan denk geliyorsa onun özelliklerine baksın. kendisini anlatmaktadır.
devamını gör...
kesinlikle inanmıyorum, inanandan banane.
-insanları anlamanın mesleği yoktur.
devamını gör...
saçma bulurum. aynı şartlarda dünyaya gelmeyen insanların karakteri ve davranışları nasıl aynı olabilmektedir? imkânsız.
devamını gör...
bir şeylere inanmak isteyen insandır.
din gibi yani.
devamını gör...
burçlar astroloji içinde değerlendiriliyorsa derin ve ilginç bir konu. bunun dışında basite indirgenmiş hali çok eksik kalıyor.
devamını gör...
inanmıyorum şahsen ama tanımlar bire bir uyuyor.
inananlarada saygı duyuyorum.
(bkz: balık burcu)
devamını gör...
kişiliği ve kaderi etkileyen bu kadar faktör varken 'neden gök cisimleri ve hareketleri de bunu etkilemesin?' diyen kişidir, bence inanılabilir hatta 200 yıllık hava elementi çağına girdik 21.12.2020 itibarı ile forumdaşlar kapitalizme orta parmak çekilecektir sosyalizm yüceltilecektir birkaç on yıla demek bu
niye bu kadar uzattım?
devamını gör...
saçma sapan şeylerle hayatını şekillendiren insandır. biz boğalar bunu asla yapmayız mesela.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"burçlara inanan insan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim