adam fawer tarafından yazılan kitapta winter, elijah, charlie gibi özel çocukların yeteneklerinden ve yaşamlarından bahsediyor. onlar gibi yeteneği olan lazzio, dorian, ve valentine de bu maceranın içerisinde yer alıyor. bu insanların özel yeteneği "empati". bu empati; karşısındaki insanların duygularına erişebilmeyi, hissetmeyi ve ayrıca kendi duygularını ve düşüncesini karşısındakine aktarıp onların bilinçlerini etkilemek gibi özellikler içeriyor. bu özel insanların serüveni anlatılan kitap oldukça akıcı bir anlatıma sahip.
devamını gör...
olasılıksız'ın emmisinin oğludur.
devamını gör...
david eagleman kitaplarını okumuş ve sevmişseniz bu kitabı da seveceksinizdir. söylediğim yanlış anlaşılmasın, bilimsel bir kitap değil sürükleyici bir romandır.
olasılıksız’ı sevdiği halde bu kitabı sevememiş, bitirememiş çokça insan vardır.
devamını gör...
adam fawer'in olasılıksız'dan sonra çok beklenen fakat beklentiyi karşılayamamış romanı.
devamını gör...
olasılıksız’ın yazarı adam fawer’ın mükemmel romanı.
devamını gör...
olasılıksız kitabını okuduktan sonra yanında paket olarak gelen adam fawer kitabıdır. birini okuyunca diğerini okumak zorunda hissediyorsun kendini.
bence olasılıksız kadar güzel bir kitap değildir.
devamını gör...
yakında sipariş vereceğim sette yer alan üç kitaptan biri.
devamını gör...
akıllara danger adam fawer kitabı. okunması nacizane tavsiye edilir. askerde iken okumuştum ben adam fawer. bir de şu var (bkz: olasılıksız)
yazarın yeni kitapları da çıktı sanırım ,okumak istiyorum fakat daha okuyamadım. neyse okuruz bir ara. bi bakın derim. değişikkk birşeyler gibi gelir size mutlaka.. konulara yabancıysanız... yok değilseniz ne olur bilmiyorum. hadi öptüm bye.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"empati (kitap)" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim