sevgili sözlük ahalisinin gece yarıları belki son sigaralarını, belki güzel bir manzarayı buraya ekleyerek gecemizi güzelleştirebileceği başlık.

edit: arkadaşlar ben bilmediğimden yükleyemedim siz de mi bilmiyorsunuz.
devamını gör...
güzel manzara diyip kendimi atasım geldi
devamını gör...
sözlüğe fotoğraf yüklemek biraz zahmetli gibi görünüyor.
devamını gör...
görsel
devamını gör...
olmuyor yüklemeyi bilmiyorum.
devamını gör...
büyük bilgilendirme: internetteki fotoğrafa sağ tıklayıp resmin adresini kopyalayıp direkt yapıştırabilirsiniz.
devamını gör...
çocuktuk ama mutluyduk, evin bacası yaz kış tüterdi.
görsel
devamını gör...
görsel
devamını gör...
görsel

benim objektifim 5 yıl önce bunu görmüş.
devamını gör...
aşkım nikola tesla ve kablosuz ampulü

görsel
devamını gör...
albert einstein ve niels bohr'u aynı karede görecek kadar şanslı olmak...

görsel
devamını gör...
#339907 einstein'ın sümüğüyle oynadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
devamını gör...
1964'ten acımasızlığın fotoğrafı... fotoğraftaki havuza siyahların girmesi yasaktır. siyah beyaz ayrımını protesto etmek amacında olan karışık bir grup, hep birlikte havuza atlarlar. ancak havuzun ait olduğu otelin james brock adlı yöneticisi, elinde bir kutu asit ile havuzun yanına gelerek onu siyah insanların üzerine döker.

neyse ki asit, havuz suyunun yanında, miktar olarak oldukça düşük olduğundan kimseye zarar vermez. ancak kötülüğün bedenlenmiş hali, bu fotoğrafla ölümsüzleşir.

görsel
(görsel, theafricanamericanathlete. com'dan alıntıdır.)
devamını gör...
titanic (film) )'in senaristi james cameron'u şaşırtan mezar taşıdır. çünkü senaryoyu yazarken jack dawson isimli birinin gerçek titanic kazasında öldüğünden bir haber olarak senaryoda bu hayali karakteri yazmıştı. evet titanic kazasında ölen gerçek bir jack dawson var ama bu filmden bildiğimiz jack değil.
görsel
işte gerçek jack dawson ve filmdeki jack dawson
görsel
devamını gör...
görsel
devamını gör...
s.s.c.b.nin dağılması ve soğuk savaşın bitmesinin ardından şimdiki rusyadan ayrılıp bağımsızlığını ilan eden ülkelerde kgb nin gizli laboratuvarları ortaya çıkmıştı. kimileri casusluk araçları kimileri biyolojik silah laboratuvarlarıydı. ancak bunlardan en dikkat çekeni günümüzde ukrayna sınırlarında kalan kharkiv şehrindeki genetik laboratuvardı. farklı türleri birleştirmek için yapılan sayısız deneyin kayıtlarının yanı sıra bir de koala sobaka adı verilen bir tür bulundu. gayet sağlıklı olan canlı keşfinden 2 sene sonra doğal sebeplerden öldü. ölene kadar ukrayna hükümeti tarafından saklı tutulan canlıya ait hiçbir laboratuvar kaydı halka açıklanmadı. sadece fotoğrafı ve kısa bir basın demeci. bu laboratuvarda çalışan bilimadamlarının tamamının ukrayna bağımsızlığını ilan ettiği gece rus svr tarafından gizlice ülkeden kaçırıldıkları söylense de kanıtlanmış değil. kim oldukları da bilinmiyor. daha sonra rus yetkililer tarafından "etik olmayan araştırmalar" yapılmayacağı yönünde açıklamalar yapılsa da inanılmamakla beraber dünya sağlık örgütü tarafından konunun üzerine de gidilmedi.

görsel
koala sobaka - коала собака
edit: kaynak diyen oldu.
www.google.com/search?rlz=1...
devamını gör...
görsel
devamını gör...
at üzerinde atatürk heykeli fotoğrafı paylaşılacaksa eğer, bir samsun'lu en hasını paylaşır. diğer şehirdekiler gelip önünde fotoğraf çektirebilir.
görsel
devamını gör...
bir esnaf kardeşimizin çok sevdiğim bir lafı vardır. "uzaylı da olsa insan insandır."
görsel
devamını gör...
ocak 2017 - şaşkınbakkal

görsel
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"geceye bir fotoğraf bırak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim