bakın arkadaşlar ben artık cem yılmaz, ata demirer, jim carry falan bunlara gülmüyorum, canım iktidar yeterince mizah malzemesi sağlıyor zaten :).
safsata içi buyrun

zamanında chp fetönün siyasi ayağı araştırılsın dediğinde akp ve mhp oylarıyla reddedilmişti bunu da hatırlatalım.

ve gaz kesmiyorum devam ediyorum buyrun efendim hilal kaplan'ın fettullah övücülüğü:

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel


edit: bunu da izleyin lütfen.
devamını gör...
şuh bakışlarına ek olarak fütursuz duruşu ile o bir tiger...
boğaziçi bosphorus yani pelikan ekibinin trollicesi sonu yakındır.
devamını gör...
kripto fetöcülerin, suçluluk psikolojisiyle fetö operasyonlarını sulandırma gayretlerinden bir yenisi. şu dediğine kendisinin de inanmadığının farkındadır herhalde az da olsa düşünme yetisi olanlar.

fetöden en çok kim şikayet ediyorsa ona dikkat edin. geçmişinde bir yerlerde muhakkak fethullah gülen le bir kesişme var.
devamını gör...
chpnin parazitleri de dahil mi bu gruba... lütfen olmasın çünkü...
devamını gör...
gazeteci diye ciddiye alınan ne olduğu belirsiz bir zatın iddiası. insanda biraz omurga, haysiyet, onur olur. bu insanlar bu ülkede yaşayıp ekmek yiyor.
devamını gör...
iddia değil gerçek. bunu kabul etmeyen anca kendini avutur. şu insanların fetö ile eskiye dayalı ilişkilerini de temcit pilavı gibi önümüze sürünce bir şey kanıtlamış olmuyorsunuz. bundan vazgeçelim artık, komik. söz konusu kimsenin fetö, fetö olduktan sonra onlarla herhangi bir ilişkisi mi var? ama herkes biliyor ki chp'lilerin sürüyle var. hâlâ her fırsatta fetö'yü 15 temmuz'dan bile aklamaya çabalıyorsunuz. sürekli belirttiğimiz bir gerçek daha var ki; ak parti zamanında fetö ile yakınlaştıysa bu darbeci zorba kemalist zihniyetten korunmak için olmuştur. bugün olsa yine aynısı yapılır ve yapılmalıdır.
edit:
#876308
devamını gör...
dostum bu şeyler heep bilinir, heppp... gördüğünüz gibi her zamanki şey oluyor. nedir o? kendi problemlerini yok edemiyorsan problemin kaynağını değiştir :)
devamını gör...
aslında şu (bkz: #875953) entryden sonra yazacak pek bir şey gelmedi aklıma. ama boş geçmek de istemedim.

efendim; dili nasır kesmiş, yüzünde gözünde lekeden başka bir şey barındırmayan, tek yaşam kaynağı yalakalık olan insan gürühlarının nasıl oluyorda bu kadar azgınca hareket edip, bir de insanların buna uyanmamasına artık anlam veremiyorum.
devamını gör...
hayatı ve eserlerinden :

“dağlarına bahar gelmiş memleketimin gülen de görse bu güneşi, ahmet âbi de nâzım da hrant âbi de salınsa dağlarında özgürce, rakel ve gülten abla artık huzur bulsa” 5 mayıs 2010


“hocaefendi’ye edilen sözleri bana edilmiş gibi incitici buldum. hedef alınan sadece cemaat değil ki, cemaat nezdinde hepimiz” 4 temmuz 2013

akil insan olduğu dönemden bir başka şaheseri:

“- bir zamanlar 'ölmeye hazırım' diyen öcalan, şimdi 'yaşatmaya hazırım' diyor. zaten devlet de uzun zamandır bunu diyor. bu imkân değerlendirilirse, gerisi teferruattır”

şimdi bu kişiyi mi ciddiye alacağız?
zaman kaybıdır muhattap almak...
devamını gör...
pelikan için de yeni fetö diyorlar, o zaman akp de pelikanın siyasi ayağı mı oluyor acaba galiba sanırsam?
devamını gör...
götümüzle gülüyoruz efendim.
devamını gör...
biri artık gerçekten bu kadını sustursun. ben onun yerine utanmaktan yoruldum.
devamını gör...
başlığı açan arkadaş hilal kaplan'ın nasıl bir yaratık olduğunu ortaya koymuş zaten. o yüzden bizim bir yorum yapmamıza gerek kalmamış. allaah razı olsun.
devamını gör...
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye yanıtlamak istediğim iddiadır

yemin ediyorum ülke, ülke değil hisseli harikalar kumpanyası ya da kocaman bir sosyal deney fanusu.
hani bazen akıl ve ruh sağlığımızı koruyabilmemize bütün samimiyetimle şaşırıyorum...
devamını gör...
(bkz: once a pelikan always a pelikan)
devamını gör...
hilal kaplan ı ciddiye alıyorsanız şaşırmanız gereken durumdur. bu abla 2012 de de sözde ermeni soykırımı desteği için beyoğlunda yapılan eyleme katılmıştı.

www.gercekgundem.com/medya/...

buyrunuz.
devamını gör...
bakın sevgili sözlük insanları gün gelecek ak partinin de pis işleri gün yüzüne çıkacak, araştırılacak ve yargılanacaklar. elbet gelecek o günler. hiçbir iktidar ilelebet başta kalamaz. ve o gün geldiğinde eski fetö, şimdiki akp sevicileri bizleri akp'li olmakla suçlayacak! göreceksiniz olacak bu!
devamını gör...
ortalık karışacak vaziyet alın.
devamını gör...
allah günah yazmasın ama şunun suratına bir bakın, bu surattan insanlığa hayır gelir mi? bunu bu memlekete gazeteci yapan, gazeteci tutan sistemden insanlığa hayır gelir mi? ne zaman görsem içimi tarif edemeyeceğim derecede kötü, ağır ve karanlık duygular kaplıyor.
devamını gör...
hilal kaplanların dünyasında her şey pazarlığa dahildir. satışta da sadece cash konuşur.

eyyorlamam bu kadar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hilal kaplan'ın chp fetö'nün siyasi ayağıdır iddiası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim