1.
son zamanlarda ciddi bir atılım yapan çinli teknoloji firması.
devamını gör...
2.
abartılan bazı telefonlardan daha güzel olduğu gerçeği..
devamını gör...
çin malı'dır.
devamını gör...
huvayi diye yanlış okunan telefon markasının adı .
devamını gör...
ilk başlarda beğendiğim fakat sonra pek ısınamadığım marka.
devamını gör...
2 yıl önce faturaya 24 taksit belasıyla edindiğim telefonun markasıdır.
aldıktan bir hafta sonra ( bazılarınızın bildiği gibi çok şanslı birisi olduğum için) yere düştü. ve kırılmadı.
yamuldu.
telefon bildiğiniz yamuldu. hemen garantiye gönderdim. kullanıcı hatası olduğunu ve 528 tlye yapabileceklerini söylediler.
simetri takıntısı olan ben 2 yılımı bu yamuk şeyle geçirmeye alıştım.
devamını gör...
google desteğinin olmaması beni üzen fakat kamera performansının çok iyi olduğunu bildiğim telefon.
devamını gör...
matebook modelinde pc kamerasını tuş takımının içine gizleyerek ve sadece kullanıma izin verildiğinde, eski mazda 323 farları gibi kalkarak açılan kamerasıyla bir adım öne geçmiştir diğer markalara nazaran. macbook ve zenbook ile kıyasladığımızda da agirlik olarak daha hafiftir.
devamını gör...
gayet kaliteli ürünlere sahip olan marka. telefonları için konuşursak root atmayı bu kadar zorlaştırmalarına gerek yoktu. resmen bootloader kilidi aldirmamak için uğraştılar ve başardılar. huawei cihazlara rom atmak hayalden ibaret. ancak telefonları cidden kaliteli. emui android icindeki en başarılı arayüz.
devamını gör...
sorunsuz bir şekilde işimi gören telefonumun markasıdır. fotoğraf kalitesi idare eder onun dışında henüz bir sıkıntısı olmadı. yatırım tavsiyesi değildir.
devamını gör...
abd, adamları resmen telefon sektöründen attı. düşünün sadece abd huawei'ye ambargo uyguladı ve adamlar şu anda yok gibi.

huawei telefon fiyatlarına baktımda 3.000 bandında. eğer ucuza amiral gemisi katili satın almak istiyorsanız şu sıralar bunun tam zamanı.
devamını gör...
p20 lite modelini kullandığım telefon markasıdır. elimde parçalandı cihaz ya da ben kullanmayı beceremedim. almayın, aldırmayın.
devamını gör...
abd'nin tüm baskılarına rağmen yoluna yılmadan devam eden bir şirket. çin malı olması sizi şaşırtmasın. bu firmanın 2300'lük matepad 10.4 tableti onbinlerce liralık ipad'lere kafa tutuyor. kirin işlemci ailesi ile desteklenen tablet ve telefonlar gerçekten iyi iş yapıyor. bu arada son zamanlarda google ile yaşadığı anlaşmazlıklar yüzünden ürünlerinde google servisleri kullanım dışı. lakin kendi uygulama mağazasını kurup, mağazada olmayan uygulamaları da apk yoluyla indirmenize olanak tanıyarak bu sorunun da üstesinden gelmenizi sağlıyor. hatta bana kalırsa google servislerinin olmaması daha iyi zira sürekli arkaplanda çalışan bu uygulamalar çok yüksek ram kullanımı ile performansı düşürüyordu.
devamını gör...
benim kullandığım telefonun markasıdır. yanlış hatırlamıyorsam 1800 civarı bir fiyata almıştım. telefona neden yüksek fiyatlar verilir hiç mi hiç anlamam, iyi kötü aldım beni iki senedir idare ediyor. kaç kere merdivenlerde sekti, fayansın üstüne düştü ama bana mısın demedi. beni idare etsin yeter derseniz orta segment ürünlerine bakın derim.
devamını gör...
7 yıllık emektar asus bilgisayarıma veda edip yeni almak istediğim bilgisayarın markası. sanırım, f/p açısından huawei bilgisayarlar oldukça revaçta. eğer telefonunuz da huawei ise, huawei share özelliği ile ekosistem de yaratabiliyorsunuz. bakalım, heyecanlıyım.
devamını gör...
adını bir türlü söyleyemediğim telefonum markası
devamını gör...
alanın kafayı yemeyi göze alacağı telefondur. kendi marketi apk sitelerine yönlendirir onlar da saçma sapan ya çalışmaz ya da çalışsa da berbat çalışır. uygulamasız telefon istiyorsanız alın.
devamını gör...
yakın zamanda türkiye'de 6500₺'ye nova 8i ve 9500₺'ye nova 9 ile iki orta segmentli telefonlarını satışa sunan marka. fakat fiyat olarak orta segment muadili diğer marka ve modellere (özellikle xiaomi) göre daha yüksek seviyede olduğu için ancak operatörlerin sözde kampanyaları ile keriz yolar.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
gayet kaliteli ürünleri ve hizmeti olan apple alternatifi teknoloji şirketidir. matepad 11 ürünlerini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. artı olarak ülkemizde isminin telaffuzunun bir türlü becerilemediği marka.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"huawei" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim