1.
uzman psikolog gökhan çınar tarafından sunulan, gelen konukların çoğunlukla ünlü kişilerden oluşan ve izleyen çoğu kişinin ön yargılarını kırdığına inandığım youtube programı.

izlemek isteyenler için buradan
devamını gör...
gerçekten kimseyi görüntüsüne göre yargılamamak gerektiğini öğreten youtube kanalı. kimin ne yaşadığı gerçekten de belli olmuyor biz sadece kitabın kapağını görebiliyoruz maalesef.
devamını gör...
açtığım andan itibaren bi göz dolması hafif burun sızlaması..
devamını gör...
kendimi bulduğum bir program ama henüz açıp da izleyemedim hep karşıma çıktı. sanırım izlemeye cesaretim yok.
devamını gör...
çok beğendiğim konseptte yapılmış bir program. dıştan ünlü, evsiz, fakir,zengin diye yaftaladigimiz insanların iç yüzünü görebiliyoruz. ne kadar gerçektir ne kadar kurgudur bilemem ama gerçek hissini veriyor olması bile izlemeye değer.
devamını gör...
severek takip ettiğim kaliteli bir youtube programıdır. bence gökhan çınar'ın kibar mizacı, rahatlatıcı ses tonu ve uzman yaklaşmı programı benzerlerinden çok net bir şekilde ayırıyor. özellikle ayşe tükrükçü ve barbaros şansal bölümlerini unutamıyorum.
devamını gör...
önyargı denilen şeyi hücrelerimizden yok etmeyi amaçlayan bir program olduğunu düşünüyorum. sıkı takipçilerindenim.
devamını gör...
psikolog gökhan çınar'ın karşısına gelen konukların, onun birtakım sorularını cevaplayarak düştüğü, düştüğü yerden nasıl kalktığını aslında kendini bulma sürecini anlattığı bir youtube kanalı. izlerken kendi katarsisinizi de yaşıyorsunuz farketmeden.
devamını gör...
fazla piyasa kaygısı gütmeye başlayan youtube programı.
devamını gör...
hayata dair yaşanmışlıkların zaman içinde nasıl bir bütün oldugunu ve aynı zamanda insanın kendi tablosunu görme fırsatını sağlayan program.severim ticari kaygı gütmesi beni de üzer.ünlü ünsüz hayat hikayeleri işin güzel tarafı.
devamını gör...
sanırım katarsis programı da exxen'e geçmiş
devamını gör...
exxen'e geçtiği için üzüldüğüm tek program.
devamını gör...
aslında bu tip youtuber lardan bıktım artık herkes tuttuğunu koyuyor kamera karşısına paran varsa rahaçta yapılabilir bir durum birde şu var artık öyle çok boku çıktı bu olayın yok kör imam eski milyarder ölü yıkayan adam cin kaçıran hoca gibi uyruduk uyduruk şeyler yapılıyor millet izliyor buna lafım yok ama ben bıktım.
devamını gör...
sürekli takip edip izlerken bazı bölümlerde ağlamışlığım var. ön yargıyı kıran, sorgusuz yargıyı bıraktıran bir kanaldı. lakin exxene geçmesi çok saçma oldu.
devamını gör...
bayılarak, heyecanla izlediğim bir programdı. exxene geçtikten sonra izleyemez oldum. ama çok kaliteli, insana ders veren bir programdı. keşke yine izleme şansım olsa.
devamını gör...
son yayınladığı video ile konsomatrislik yapan melis algan'ı konuk etmiş youtube programı. buradan

annesinin çok küçük yaşta (14) kendisine hamile kaldığını, maddi zorluklar yüzünden kırıkkale'de kötü bir gecekondu da hayatlarını sürdürdüklerini, babasını 1,5 yaşına kadar görmeden büyüdüğünü, annesinin yaşı gereği onunla pek ilgilenmediğini ve anne sevgisi göremediği için teyzesinin onu büyüttüğünden bahsediyor. "doğru düzgün dışarı çıkıp oynayamazdık annemin temizlik takıntısından, öyle bir takıntıydı ki kapının deliğine bile peçete tıkardı tozlanmasin diye" diyor.

16 yaşında annesinin amcasının oğlu tarafından tacize uğruyor melis. ailesi o oğlanla zorla evlendiriyor melis'i. yaşı küçük olduğu için, evlendiği adamla birliktelik yaşamak istemiyor. kocası tarafından şiddete ve tecavüze maruz kalıyor. sabahlara kadar dayak yiyor. melis, boşanmak istediğini söylüyor fakat eşi seni bırakmam! diyerek eve hapsediyor onu, kapıları üstüne kitliyor. bir gün eşi evde anahtarı unutuyor. eşi evden çıkınca çantasını alıp evden kaçıyor. küpelerini götürüp kuyumcuya satıyor ve o parayla ankara'dan kırıkkale'ye ailesinin yanına gidiyor. eli yüzü şiş, dudakları patlamış, her tarafı mosmor...
melis evden kaçınca,evlendiği kişinin ailesi "kızınız bakire değil" diye bir dedikodu atıyorlar ortaya ve tüm eşe dosta yayıyorlar. annesi yüzüne bakmıyor. babası konuşmuyor. gidip bekaret testi yaptırıyorlar. o damgayı yiyor melis! sonunda o bekaret testiyle kocasindan ve iftiralardan kurtuluyor.

bir işe girip çalışıyor fakat 2 sene aile baskısı, çevre baskısı ve herkesin ona dul gözüyle bakmasına dayanamıyor. ıstemedigi ve sevmediği bir adamla yine evlenmek zorunda kalıyor. tesettüre bürünüyor.

bu evlendiği adam ona saygılı davranıyor. fakat evlendikten sonra eşinin ailesiyle birlikte ayni evde yaşamak zorunda kalıyor melis. bu kez de kayinpederi tarafından tam 7 sene taciz ediliyor. kocasına söylüyor. kocası inanmıyor. melis, kayinpederinin mesajlarını ve videoya aldığı tacizlerini gösteriyor. kocası sonunda inanıyor ve melis'le birlikte ayrı eve çıkıyorlar. fakat eşinin maddi durumunun kötü olup babasının eline bakmasından dolayı küslük kısa sürüyor. melis'in bu evlilikten iki çocuğu oluyor. yine kayinpederi onlara sıklıkla gidip gelmeye başlıyor, tacizler sürüyor, dayanamıyor melis olanlara ve bu kocasından da boşanıyor.

beş parasız bir şekilde aile evine dönmektense teyzesinin yanına gidiyor. bir iş bulup çalışıyor. 1 ay kadar teyzesinin yanında kalıyor fakat bu sefer de teyzesiyle arası kötü oluyor. " sadece 1 gün işten yorgun gelip temizlik yapmadım diye kavga çıkardı, kuzenlerimden biri teyzemi diğeri beni savununca or*spu iki kardeşi birbirine düşürdün git bu evden! diye beni kovdu "diyor.

ıste çalışmaya devam ediyor melis. ayrı eve çıkıyor." yalnızlığa dayanamadım. erkek kardeşimi yanıma çağırdım. en azından o yanımda olunca kendimi güvende hissederim, yalnız olmam diye düşündüm" diyor. sabah çıkıp gece geç saatlere kadar çalışıyordum. sonra kardeşim aileme haber uçurmuş. bu kızın ne yaptığı belli değil, sabah çıkıp akşam geliyor" diye. aile, sirf erkek diye oğullarına inanıyor ve komple bağını kesiyor melis'ten. en yakını kardeşi de darbe vuruyor melis'e. hatta erkek kardeşi melis bu eve gelirse ben giderim, ya o ya ben! diyor.

melis 3 gün ankara'da bir park da yatıp kalkıyor. pavyon hayatına da o zaman atılmak zorunda kalıyor. "aileme gideceğime aleme düşerim" deyip 7 yıl boyunca çalıştığı pavyon da yaşadıklarını anlatıyor. bu süre zarfında en son çocuklarını 1,5 sene önce para karşılığı görmüş.
"para vermezsem eski eşim çocuklarımı göstermiyor" diyor. düşünebiliyor musunuz? çocuklarını görmek için para ödeyen bir anne...

"şimdilik çocuklarım için çalışıp para biriktirmem lazım. onlar büyüdüğü zaman onlara başka bir hayat kurmak istiyorum. başka bir şehirde, 7 ve 10 yaşındaki oğlumla birlikte yaşamak istiyorum. çünkü ben annemin bana veremediği sevgiyi onlara vermek istiyorum" diyor.

ağlaya ağlaya izledim melis'in hikayesini. hiç arkadaşı olmamış mesela. "ben bu alemde erkeklerden değil, alemin kadınlarından çok çektim" diyor. umarım çocuklarına kavuşursun melis.

insanların neler yaşadığını bilemeyiz. onlar yaşarken yanlarında değiliz. yargılamayın-kınamayın çünkü kendi sonumuzu bilemiyoruz.

kimsenin hikayesini kınamayın çünkü henüz sizinki daha bitmedi...
devamını gör...
program hakkında yeterince bilgi verilmiş yukarıda benim girmeme gerek yok.

önyargılı olduğum birçok insana karşı önyargımı kırmış, bütün arızalıkların çocukluk döneminden geleceğe taşındığı şahsım tarafından resmen ''denenmiş, onaylanmış'' dememe sebebiyet veren program.

tanıdık yüzlerin kişisel yaşamının evreleri hakkında merak sahibi olanlara sevgiyle tavsiye ederim.
devamını gör...
benim de bir bölümüne katılmış olduğum program. programın sunucusu gökhan çınar. koltuğun rengi kırmızı. çekimden sonra koltuğu eve götürebilir miyim çok güzelmiş diye sordum, biraz güldükten sonra al götür götürebiliyosan dediler ve gülmeye devam ettiler. (bkz: katarsis x-tra şizofreni)
devamını gör...
denk geldikçe izlerdim, biraz da ilgimi çekerdi ama bugün denk geldiğim jigolo videosu hiç inandırıcı değil. bir tip çıkarmışlar, tip yok, bi deri bi kemik kalmış, kafada titreme var, hiç enerjik değil. iki şınav çek desen son nefesini verir. programa çıkmadan önce bi kamyon mal mı indirttiniz naptınız lan. herifin jigolo olmaya uyan tek şeyi cinsiyeti lan püh hiç inandırıcı değil.

devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"katarsis x-tra youtube programı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim