1.
acı ile sonlanan ergence ancak bazen yılların götüremediği hadise
devamını gör...
2.
endüstri meslek lisesi okuyanlar seri üzgün başka liseden birisiyle ilişki zor oluyordu zira
devamını gör...
3.
başlıktaki "de" birleştirildiği takdirde, pek çok kişinin başına gelmiş, gelmekte olan ve gelecek bir durumdur. zamanında böyle bir konseptin parçası olmamış yetişkin kişilerin, hali hazırda bu derdin mustaribi olan çocuklara bakıp içten içe onlara imrenmeleri sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. bir şekilde aşık olabilmiş, içindeki sevme potansiyelini kullanabilmiş tüm çocuklar iyi ki var. kendilerine gönül tesellisi diliyorum. şanslılar. fakat çok da şey yapmasınlar, derslerine filan çalışsınlar, büyümek için acele etmesin, çocuk olduklarını da unutmasınlar. sessiz sessiz içlerindeki aşka bakıp, onunla ne yapacaklarını bilmemelerinde sorun yok. onunla yahut onun için bir şeyler yapmaya çalışmak sorun olabilir belki. belki de değildir ama tarafımca tavsiye edilmez.
devamını gör...
4.
içimde ukte olarak kalmış mevzu.
devamını gör...
5.
çoğu kişi için kötü gibi görünen bir şey bu ama benim açımdan kültürel bir doyumdur. o ilgileniyor diye öğrendiğim şeyler genel kültürümü öyle bir geliştirdi ki kendisinden hoşlanmadan öncesine göre olumlu olarak çok değişmiştim. gelişmiştim. doğrudur beni sevmemiş olabilir, ama ben birnevi onun sayesinde kendimi sevmiştim. bazen bu gibi şeyler için teşekkür etmek gerekebiliyor
devamını gör...
6.
eski eml li olarak...kız meslek yanımızda idi. yalnız duvarı çin seddi gibiydi. bir ara tunel kazma projesi vardı. sonu mahmut hocaya çıkma ihtimali olduğundan yemediydi.
devamını gör...
hayatımın en eğlenceli dönemiydi.insanın boş bir bardağa bakınca bile aptal aptal sırıtmasana sebep olur.bir de sonsuza kadar sürecekmiş gibi geliyor ama geçiyor.her şey sizi tebessüm ettirecek bir anı olarak kalıyor
devamını gör...
genelde tecrübesi acı olan ama tadılması gerek bir duygu.
devamını gör...
kalemin kağıda değmesi gibi...
devamını gör...
10.
karnenizde inci gibi sıralanmış ders notlarının dibe çakılmasına sebep olacak saçma hareket. gerçi aşkın neresi mantıklı ki?
devamını gör...
11.
lisede yaşanılan aşk başkadır.halen sınıfsal aletlerle aşkı somutlaştırabilmenin varolduğu akademik statü (bkz:masaya isim karalamak)
devamını gör...
12.
tam bir çiledir.
sen aptal, karşındaki senden aptal.
gereksiz alınganlıklar, anlık yükselmeler.
inişler çıkışlar.
yorar da yorar.
devamını gör...
13.
öğretmene olan durum daha vahimdir.
devamını gör...
14.
sonunda ayrılık olsa da en saf en güzel aşktır.
devamını gör...
15.
güzel temeller atmak. temel ne kadar kuvvetli olursa o kadar dayanıklı bir bina elde etmiş olursun. sarsılmanız kolay olmaz.
devamını gör...
16.
ergence bir olay.
devamını gör...
17.
almanya'dan ya da yurtdışından gelen amcanıza sarılınca ter kokusu gelir ya burnunuza. he işte o ter kokusu kadar rezalet bir şey.
devamını gör...
18.
%95'i erkeklerden oluşan bir lisede gay değilseniz zor bir ihtimaldir.
devamını gör...
19.
adı aşk mı , ilgi mi her neyse, oldu ve çoğu gibi bitti gitti .
devamını gör...
benimde başıma gelmiştir. süreç sevdiğimizi söylememiz ile devam edip herkesin tahmin edebileceği şekliyse son bulmuştur reddedilmek. o gün bugündür değil sevmek hoşlansam bile kimseye söylemedim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"lisede aşık olmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim