1.
dizi ve film platformu
devamını gör...
parayla dizi izleme platformu
devamını gör...
2 ay önce otomatik ödeme vasıtasıyla 2 katı ücret aldıkları için yaşadığım soruna istinaden müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeden hiç bir sonuç elde edemediğim için kapatma kararı aldığım dizi izleme uygulamasıdır.
devamını gör...
kardeşimle ortak kullandığım paralı dizi izleme platformu...
devamını gör...
4 kişiyle kullanılabildiği için 2 arkadaşımla paylaştığım platform.
devamını gör...
1997 yılında vhs betamax dvd filmleri kiralayan şirketten online içeriklere yatay geçiş yaparak farklı bir pazarlama noktasına gelen şirket.

ultra hd planda 4 cihaza kadar destek verir , full hd planda 2 cihaza kadar destek verir.

internet bağlantı hızınız 24 megabit ve üzerinde ise 4k içerikler direkt oynatılabilir.
devamını gör...
dizilerini kaçak sitelerden izlediğim site.

fakiriz ama salak değiliz şükür.
devamını gör...
boş zaman katliamı yapmaya yarayan para ile varlığını sürdüren film dizi platformudur kendileri. 4 lü bir hesap alınıp 4 kişi oldukça makul fiyata boş zamanlarınızı "eh işte" tadında olan dizi ve filmlerle değerlendire bilirsiniz.
devamını gör...
3 arkadaşımla beraber aldığımız film, dizi platformudur. 1 yıldır kullanıyorum, gayet de memnunum.
devamını gör...
son zamanlarda çıkarmış olduğu yapımlarla daha çok z kuşağını etkisi altına almak isteyen dijital platform. algoritması o kadar saçma ki; her yıl çıkardıkları yapım kadar platformdan o kadar yapım siliyorlar. ıssız adam'ı kaldırıp yerine 9 kere leyla yapımını koymak buna bir örnek. bu ay platformdan kaldırdıkları yapım yaklaşık olarak 100 ve bu yapımların büyük bir bölümü kaliteli yapımlar. bu 100 yapım yerine yarısı kadar; elde tutulamayan daha çok ergenlerin ilgisini çeken yapımlar gelecek. bu gidişle alternatif platformlara olan ilgi artacak.
devamını gör...
başlarda insanı güzel bir konfor alanının içine yerleştirdiğinden güzel gelmişti.
şuan ise neredeyse tiksinti duyacak şekilde nefret ediyorum.

neden?

genel perspektiften bakalım; sizi platformun içine hapsediyor ve dışındaki herhangi bir yapımı izlemeniz için bahis reklamlarıyla boğuşacağınızdan özel bir dizi film değil ise netflixi terk etmiyorsunuz. buraya kadar tiksinecek bir şey yok platform yeni ve rakipsiz olduğu için normal denilebilir,

ama içerik kalitesi normal bir amerikan kanalından daha kötü ve izlenme sayısını arttırmak için kasıntı 2 haneli ıq sahibi insanlara hitab eden, oned*o'nun cinsellik ve eşcinsellik başlıklarıyla yaptığı gibi clickbait diziler yapıp bununla izlenme kasması insana oned*o'da gezindiği hissiyatını veriyor.

resmen artık yapımlarını netflix olup olmadığını, tek kareden olmadı 2-3 kareden anlayabiliyorum. adamlar o derece kendini tekrar etti. mesela silah oyununda bir karakter var oyunu ilk defa açtığımdan adını bilmiyordum karakterden bahsetmek için karaktere netflix dedim herkes anladı. belirli bir fikirlerini empoze içinmi böyle içerikleri çıkartıyorlar yoksa en kolay yoldan fazla izlenecek içerik içinmi bilemem ama iki türlüde ben bu platformdan tiksindim.

umarım önümüzdeki yıllarda rekabet oluşur ve toplum bu platformun tekelinden çıkar. fert olarak platformdan çıktım ve zikuvikuzi kullandığımdan tüm dizi ve filmlere ücretsiz ve reklamsız erişimim var. ama netflixin insanlara kattığı fikirlerle toplumda uğraşmak dahi insanı yoruyor.

bir hesap yapacağım bunu görünce sizde anlarsınız topluma etkisinin kaçınılmaz olacağını

2019 yılında netflixde geçirilen toplam süre 364 999 766 400 saat. (2019 yılında izlenme saati %200'e yakın artmış bunun 2020 yılında da bu tarz bir artış muhtemel) kaynak

70 yıllık bir insan ömrü uykuları ile beraber 600 000 saat

364 999 766 400/600 000 = 608 332

bir yılda netflix izlenirken 600 bin insan hayatı süresince zaman harcanmış.

insan ne ile uğraşırsa ona dönüşür sözüne binaen netflix fabrikasından her yıl 600 bin insan doğuyor ve yaşamaya başlıyor ve siz bu insanlarla fikir tartışıp görüşüyorsunuz bir şey anlatmaya çalışıyorsunuz.

nereden baksanız acı.
devamını gör...
bugun itibari ile üyeliğimi sonlandırdım. bu kadar kötü filmleri bir araya nasıl topladılar anlamıyorum.
devamını gör...
imdb 5 puanlı korku filmi yayıncısı.
devamını gör...
netflix, ilk olarak 1997 yılında "vhs betamax dvd" filmleri kiralayan bir şirket idi fakat günümüzün getirdiği gereksinimler ve teknoloji yüzünden (sayesinde) bir dizi/film internet sitesi (platform) oldu.

bazen çok iyi içerik çıkarıp, bazen ise "çöp" diye tabir ettiğimiz kalitede içerikler çıkarıyorlar. genelde yapımları ne olursa olsun çok ses getirir.

aynı anda bir kaç farklı cihazda izleme özeliği vs. gibi hayat kurtaran özellikleri de var.

bazı "çoookk zeki" arkadaşlarımız:
"dizilerinı kaçak izlediğim site. para veren enayidir. fakiriz ama aptal değil" tarzında laflar ederler. bunlar genel olarak ya "boomer" diye ya da "normie" diye hitap ettiğimiz pek de takılmaması gereken kişiler olur. bu tarz kişileri pek takmayın dizi/film izlemeyi seven biriyseniz alın derim. (:
devamını gör...
sadece belirli dizileri takip etmek için para ödediğim dijital platform
devamını gör...
küresel sistemin sosyal mühendislik aracı.
devamını gör...
temel üyelik olan aynı anda tek ekranda standart çözünürlükle izleme ile başlayıp ayda 17,99 tl öderken, hesap bilgilerimi eş dostla paylaştıktan sonra şu anda özel üyelik olan aynı anda dört ekranda uhd ve 4k izleyip ayda 41,99 ödüyorum.

yayın planı değişikliğini kimin yaptığını da bulamadım. bari 3'er 5'er verin de aradaki farkı kapatayım diyorum. ona da yanaşmıyor kimse. hesabı kapatamıyorum. kapatsam bir ton küfür yiyeceğim. ayda 41,99 için o kadar küfür yemeye değmez.

beni çıkmazlara soktun eyyy netflix. sen neyin nesisin? *
devamını gör...
kendi adıma optimal kullanma yöntemini bulduğum diz platformu.

eskiden bir dizi bittiğinde bir şekilde bir başkasına başlayıp pek de seçici davranmadan ne var ne yoksa izliyordum. netflixi kullanıyor olmak adına çöp diziler izleyip mutsuz oluyordum - öğrencilik tabi, aman verdiğimiz para boşa gitmesin. şimdi ancak gerçekten ortak bir beğeni toplayan, biraz daha üst kalite olduğu belli olan yapımlarını izliyorum, keyfim çok yerinde. arada bir ay hiçbir şey izlemeyip para ödediğim olsa da, kesin benim için fiyat/kalite performansı arttı. (benim hesabımdan arkadaşlarım da kullandığı için zırt pırt kapatıp açamıyorum, imkanım olsa da çok zaman kaybı) eğer arada dizisiz kalırsam bu sefer de amazon prime video'nun kaliteli yapımlarına bakıyorum.

bu para veriyoruz, kullanmak lazım mentalitesini attığımdan beri resmen hayatım değişti, kitap okuma seviyem 2012 öncesine falan geri döndü.

uzun lafın kısası vakit paradan değerli. - tabi eğer imkanınız varsa
devamını gör...
son yıllarda hisseleri fırlamış olan dizi-film izleme platformudur.

kaliteli yapımları olmasına karşın rezil rüsva yapımları da vardır.

müşteri hizmetleri sağ olsunlar çok ilgilidirler.

bşr keresinde yanlışlıkla 17 liralık paketi alacağıma 40 liralık paketi almıştım. direkt müşteri hizmetlerini aradım ve sağolsunlar yardımcı oldular ve param iade edildi.
devamını gör...
lgbt ve keyif verici maddelere özendirici yayınları olan kanal.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"netflix" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim